امداد خودرو هادیشهر

امداد خودرو هادیشهر یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی در سراسر کشور که دارای بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی می‌باشد. امداد خودرو هادیشهر دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودروی کشور می‌باشد. این امداد خودرو دارای تیم قوی امدادی بوده که همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی آماده ارائه هرگونه خدمات امدادی به شما هموطنان عزیز می‌باشند.

جهت درخواست هرگونه خدمات امدادی در هادیشهر یا ارتباط با امداد گران ما در هادیشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

کلیه خدمات امداد خودرو هادیشهر

 1. کفی خودروبر هادیشهر
 2. یدک کش هادیشهر
 3. جرثقیل ماشین بر هادیشهر
 4. مکانیک سیار هادیشهر
 5. امداد باطری سیار هادیشهر
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار هادیشهر
 7. پنچرگیری سیار هادیشهر
 8. سوخت رسانی سیار هادیشهر
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. مشاوره فنی تلفنی رایگان

امداد خودرو شبانه روزی هادیشهر

امداد خودرو هادیشهر دارای یک تیم قوی و خوش برخورد هستند که متشکل از رانندگان،مکانیک ها،کارشناسان فنی وامدادگران برای سایر خدمات امدادی می‌باشند. تیم امداد خودرو هادیشهر همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی در هادیشهر فعالیت می‌کند. خدمات حمل امداد خودرو هادیشهر به صورت شبانه روزی از هادیشهر به سراسر کشور ارائه می‌شود.

شماره امداد خودرو هادیشهر / ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵

امداد خودرو هادیشهر یدک کش هادیشهر خودروبر هادیشهر
حمل خودرو های فرسوده از هادیشهر با یدک کش هادیشهر
خودروبر هادیشهر
امداد خودرو هادیشهر
یدک کش هادیشهر
حمل خودرو با خودروبر هادیشهر به تمام نقاط ایران و کشورهای همسایه با ماشین کاپوتاژ شده

کفی خودروبر هادیشهر

کفی خودروبر هادیشهر انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی(لوکس) را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن رانندگان کفی خودروبر هادیشهر به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از هادیشهر به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

یدک کش هادیشهر

انواع خودروهای تعمیری،تصادفی یا هر خودرویی که قادر به حرکت نباشد با رانندگان امداد خودرو هادیشهر توسط یدک کش هادیشهر به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود. تمامی خدمات این امداد خودرو همه روزه و به صورت شبانه وزی در سراسر کشور ارائه می‌شود.

جرثقیل ماشین بر هادیشهر

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر هادیشهر به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار هادیشهر

مکانیک سیار هادیشهر انواع خودروهای ایرانی و خارجی را در هرنقطه از هادیشهر یا استان آذربایجان شرقی که باشید در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر میکند و هر قطعه ای هم که نیاز به تعویض داشته باشد با اجازه و رضایت صاحب خودرو قطعه اورجینال در خودرو به کار میبرد و تمامی خدمات هم به نرخ دولتی محاسه می‌شود.

شماره مکانیک سیار هادیشهر / ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵

امداد باطری سیار هادیشهر

تیم امداد خودرو هادیشهر انواع خودروهایی که از لحاظ باطری دچار مشکل شدند را عیب یابی ، تعمیر و با اجازه و رضایت صاحب خودرو در صورت لزوم تعویض می‌کند و تمامی این خدمات به صورت شبانه روزی در حال انجام می‌باشد.

حمل خودرو به سراسر کشور

امداد خودرو هادیشهر انواع خودروهای ایرانی و خارجی را از هادیشهر به سراسر کشور منتقل می‌کند. همچنین علاوه بر آن کلیه خدمات امدادی را در زنوز همه روزه به صورت شبانه روزی در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می‌دهد.

حمل خودرو به خارج از کشور

امداد خودرو هادیشهر علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این امداد خودرو هادیشهر خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از هادیشهر به سراسر کشور یا خارج از کشور یا حتی کلیه خدمات امدادی برای استان آذربایجان شرقی با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

مشاوره فنی تلفنی رایگان

امداد خودرو هادیشهر پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

برخی شهرهای فعال:

امداد خودرو مرند

امداد خودرو تبریز

کفی خودروبر هادیشهر

کفی خودروبر زنوز

یدک کش صوفیان


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9