یدک کش جلفا

یدک کش جلفا یکی از امداد خودروهای شبانه روزی در جلفا بوده و با بیش از ۱۵سال سابقه در حوزه امدادی بخصوص حمل خودرو برای انواع خودروها از جلفا به سراسر کشور فعالیت می‌کند.

جهت در خواست و هماهنگی با امداد گران ما با شماره زیر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

خدمات یدک کش جلفا

 1. کفی خودروبر جلفا
 2. یدک کش جلفا
 3. جرثقیل ماشین بر جلفا
 4. مکانیک سیار جلفا
 5. مدادباطری سیار جلفا
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار جلفا
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی فنی رایگان
یدک کش جلفا-یدک کش شبانه روزی جلفا
حمل انواع خودرو با یدک کش جلفا
یدک کش در جلفا-یدک کش شبانه روزی جلفا-یدک کش در جلفا
امداد خودرو جلفا خودروهای شما را با استفاده از یدک کش جلفا و خودرو بر جلفا حمل می‌کند

کفی خودروبر جلفا

کفی خودروبر جلفا انواع خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو با کفی خودروبر جلفا ارئه می‌دهد که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته انواع خودروهای صفرل ایرانی و خارجی را از جلفا به سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی با امدادگران ما در جلفا با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

یدک کش جلفا

یدک کش جلفا انواع ماشین‌های تعمیری، تصادفی، اسقاطی و تمامی خودروهای مشکل دار و در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از جلفا به مقصد مورد نظر مشتری حمل می‌کند. جهت درخواست یدک کش از جلفا به سراسر کشور به صورت شبانه روزی با شماره یدک کش جلفا ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر جلفا به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که بیش از ۱۵ سال است که در سراسر کشور انواع خدمات حمل خودرو را از شهر مورد نظر شما به شهر مقصدتان حمل می‌کند. این امداد خودرو از دهه ۸۰ فعالیت خود را به طور رسمی با دریافت مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات آغاز کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و در رده بزرگترین امداد خودروهای کشور قرار دارد و تقریبا سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است. تیم خودروبر۲۴۷ همه روزه به صورت شبانه روزی آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس به سراسر کشور می‌باشد.

چرا خودروبر۲۴۷ را انتخاب کنیم؟؟؟!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امدادگران باسابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. راهنمای تلفنی رایگان
 7. دفترمرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ
 10. استفاده از GPS در صورت نیاز
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه ای و قوی
 13. تحت پوشش قراردادن تمام استان و شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت خدمات
 18. پشتیبانی
 19. استفاده از قطعات اصل
 20. ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 21. ارائه خدمات با کیفیت مثال زدنی
 22. مشتری مداری
 23. رعایت اخلاق حرفه ای در کار

یدک کش شبانه روزی جلفا

یدک کش جلفا همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات حمل خودرو با ماشین یدک کش جلفا برای انواع خودروها می‌باشد.

تیم خودروبر۲۴۷

تیم خودروبر۲۴۷ متشکل از رانندگان،مکانیک‌ها،کارشناسان فنی و سایر امدادگران برای سایر خدمات امدادی می‌باشد. همچنین این تیم مجهز به ماشین های امدادی نظیر یدک کش،جرثقیل ماشین بر و کفی خودروبر بوده و دارای ابزارآلات به روز و پیشرفته برای مشکلات فنی خودروها در مکانیک سیار می‌باشد.

راهنمای تلفنی رایگان

امداد خودرو جلفا پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

دفتر مرکزی

خودروبر ۲۴۷ دو دفتر رسمی مرکزی در کشور دارد که یکی در استان آذربایجان شرقی(مرند) و دیگری در تهران فعال است.

نرخ دولتی

خودروبر ۲۴۷ تمامی خدمات خود را در سراسر کشور با بهترین کیفیت انجام داده و فقط به نرخ مصوب از طرف اتحادیه امداد خودرو کشور فعالیت می‎‌کند و هیچگونه گران فروشی یا همان ارائه خدمات بیش از نررخ دولتی در مجموعه ما مشاهده نخواهید کرد.

حمل خودرو به سراسر کشور

یدک کش جلفا انواع خودروهای ایرانی و خارجی را از جلفا به سراسر کشور منتقل می‌کند. همچنین علاوه بر آن امداد خودرو جلفا در سراسر کشور انواع خودروها را از هر شهری که مد نظرتان است به شهر مقصدتان انتقال می‌دهد.

حمل خودرو به خارج از کشور

یدک کش جلفا علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر انجام می‌دهد. این امداد خودرو جلفا خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از جلفا یا حتی کل استان آذربایجان شرقی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو مرند

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو صوفیان

یدک کش صوفیان

کفی خودروبر صوفیان

کفی خودروبر هادیشهر


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9