کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر تکاب یکی از امداد خودروهای استان آذربایجان غربی واقع در شهر تکاب است. کفی خودروبر تکاب دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد که دارای ۱۵ سال سابقه امدادی برای حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به سراسر کشور دارد. شهر تکاب یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است که از نمایندگی های خودروبر ۲۴۷ در کشور است.

کفی خودروبر تکاب-کفی ماشین بر تکاب-کفی خودوسوار تکاب-کفی حمل خودرو تکاب-ماشین بر تکاب
کفی خودروبر تکاب-کفی ماشین بر تکاب-کفی خودوسوار تکاب-کفی حمل خودرو تکاب-ماشین بر تکاب

خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهای بزرگ کشور است که از پیشکسوتان حوزه امدادی محسوب می‌شود که در دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. این امداد خودرو دارای بهترین و با سابقه ترین امدادگران در کشور می‌باشد که به صورت حرفه ای و تیمی در این امداد خودرو در حوزه حمل خودرو برای سراسر کشور فعالیت می‌کنند. خودروبر۲۴۷ بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد که همه استانها و شهرهای کشور را تحت پوشش قرار داده است. امدادگران خودروبر۲۴۷ به صورت ۲۴ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدما امدادی برای انواع خودروها در سراسر کشور می‌باشند.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر تکاب

 • کفی خودروبر تکاب
 • کفی حمل خودرو تکاب
 • کفی خودروسوار تکاب
 • کفی ماشین بر تکاب
 • یدک کش تکاب
 • جرثقیل ماشین بر تکاب
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کلیه خدمات خودروبر۲۴۷

 • کفی خودروبر
 • یدک کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچرگیری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • کارشناسان فنی برای پاسخگوی تلفنی

کفی خودروبر تکاب

با کفی خودروبر تکاب انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن رانندگان کفی خودروبر تکاب به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از تکاب به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش تکاب

انواع خودروهای تعمیری،تصادفی یا هر خودرویی که قادر به حرکت نباشد با رانندگان امداد خودرو تکاب توسط یدک کش تکاب به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود. تمامی خدمات حمل خودرو این امداد خودرو همه روزه و به صورت شبانه وزی به سراسر کشور ارائه می‌شود.

جرثقیل ماشین بر تکاب

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر تکاب به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع خودروهای ایرانی و خارجی یا لوکس توسط مکانیک های متخصص و کاربلد تیم خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور به صورت شبانه روزی وسیار انجام می‌شود.

امداد باطری سیار

عیب یابی، تعمیر یا تعویض انواع خودروهای ایرانی،خارجی یا لوکس توسط امدادگران متخصص حوزه امداد باطری تیم خودروبر۲۴۷به صورت همه روزه و شبانه روزی در سراسر کشور صورت می‌گیرد.

امداد قفل و سوئیچ سیار

جهت هرگونه تعمیریا تعویض و رفع عیبهای قفل و سوئیچ انواع خودروها در سراسر کشور به صورت سیار وشبانه روزی با امداد گران تیم خودروبر۲۴۷ تماس حاصل فرمائید.

پنچرگیری سیار

چنانچه خودروی شما پنچر شده ودر راه مانده‌اید و هیچ گونه کمکی یا ابزاری برای پنچرگیری نداشته و تعمیرگاهی نزدیک خود نمیبینید بخصوص اگه دیر کرده و عجله دارید بهترین راه حل تماس با امداد خودروی نزدیک آن محل است که پیشنهاد ما به شما خودروبر۲۴۷ است زیرا به صورت شبانه روزی و سیار در همه نقاط کشور نمایندگی داشته و نزدیکترین تیم خود به شما را برای امدادرسانی به شما میفرستند و در سریعترین زمان ممکن کمک رسان شما در جاده ها می‌باشند.

سوخت رسانی سیار

چنانچه هرگونه مشکل کمبوده سوخت برای خودروی خود در جاده داشتید نزدیک ترین و بهترین راه تماس با تیم خودروبر۲۴۷ است آنان نزدیکترین امدادگر به شما را با استفاده از GPS به کمک شما فرستاده و در سریعترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز خودرویتان را برایتان می‌رسانند.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر تکاب علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر تکاب خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از تکاب یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

پاسخگوی تلفنی

پس از تماس شما با کارشناسان ما و بعد از توضیحات مربوط به مشکل خودروی خود اگر مشکل خودرویتان جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن بربیایید کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند تا خود به راحتی بتوانید مشکل خودروی خود را بدون معطلی و بدون هزینه وبه تنهایی با راهنمایی تلفنی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف کنید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما از عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو مرند

خودروبر تهران

کفی خودروبر هادیشهر

کفی خودروبر گوگان


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9