امداد خودرو جلفا

امداد خودرو جلفا یکی از امداد خودروهای بزرگ و قدیمی و کاربلد جلفا می‌باشد که بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی(لوکس) در جلفا و انواع خدمات حمل خودرو از جلفا به سراسر کشور دارد. امداد خودرو جلفا دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات بوده و دارای نمایندگی در سراسر کشور می‌باشد.

جهت درخواست هرگونه خدمات امدادی در جلفا یا هرنقطه از آذربایجان شرقی با شماره زیر تماس بگیرید.

کلیه خدمات امداد خودرو جلفا

 1. کفی خودروبر جلفا
 2. یدک کش جلفا
 3. جرثقیل ماشین بر جلفا
 4. مکانیک سیار جلفا
 5. مدادباطری سیار جلفا
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار جلفا
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی فنی رایگان
امداد خودرو جلفا
حمل خودرو جلفا
خودرو سوار جلفا
کفی خودرو بر جلفا
حمل خودروهای ایرانی و خارجی با خودروبر جلفا
امداد خودرو جلفا
یدک کش جلفا
خودروبر جلفا
خودرو سوار جلفا
حمل خودرو با یدک کش و مکانیک سیار جلفا توسط امداد خودرو جلفا

کفی خودروبر جلفا

امداد خودرو جلفا انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن با کفی خودروبر جلفا توسط رانندگان امداد خودرو جلفا به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از جلفا به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

یدک کش جلفا

حمل انواع ماشین های تصادفی، تعمیری، اسقاطی یا هر خودرویی که بنابه هردلیلی قادر به حرکت نمی‌باشد با درخواست صاحب ماشین با یدک کش جلفا به صورت شبانه روزی از جلفا به سراسر کشور توسط امدادگران امداد خودرو جلفا انجام می‌شود.

جرثقیل ماشین بر جلفا

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر جلفا به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار جلفا

یکی از بزرگترین کمکها به بشریت ایجاد همین امداد خودروها بود زیرا درصد بالایی از مشکلات مردم سراسر جهان با وجود امداد خودروها رفع شد، مشکلاتی از قبیل ماندن در جاده ها بر اثر خرابی یا تصادف یا مشکلاتی از این قبیل که کمکی هم در آنجا وجود نداشته باشد بخصوص در جاهایی که غریب باشید کسی و جایی را نشناسید تا از آنجا کمک بخواهید شاید با خودتان بگویید خب تعمیرگاهها که هستند بله درست است تعمیرگاهها همیشه و همه حال آماده خدمت رسانی برای همه مشکلات فنی خودروها هستند اما خیلی از مکانها،مسیرها،جاده‌ها وحتی روستاها هستند که هیچ گونه تعمیرگاهی آن اطراف وجود ندارد

برای رفتن به تعمیرگاه باید مسافت خیلی زیادی را طی کرد که آن هم برای یک خودروی خراب در وسط راه عملا غیرممکن است و فرد هم خود پیاده نمیتواند آن همه راه را برود تا مکانیک را با خود به آنجا بیاورد چون هم مسیر طولانی است هم نمیتواند ماشین خود را در یک جای ناشناس بگذارد و برود

در اینگونه موارد وجود امداد خودرو واقعا نعمت بزرگی برای راننده خودرو در آن لحظه است بخصوص اگر بلافاصله پس از تماس راننده خود را به محل مورد نظر برساند امداد خودرو جلفا یکی از امداد خودروهای حرفه ای و سریع در کشور است که در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت برای شما ارائه می‌دهد. اگر هرگونه مشکل فنی برای شما در جاده و راه‌ها به وجود بیاید مکانیک سیار جلفا با مکانیک های متخصص خود به صورت سیار و کاملا تضمینی مشکل خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن حل می‌کنند. جهت هماهنگی و درخواست هرگونه مکانیک سیار در جلفا یا آذربایجان شرقی با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

حمل خودرو به سراسر کشور

امداد خودرو جلفا علاوه بر ارائه تمام خدمات امدادی برای انواع خودروها در جلفا کلیه خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر از جلفا به سراسر کشور نیز ارائه می‌کند برای درخواست حمل خودرو از جلفا یا هرنقطه از استان آذربایجان شرقی به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ همه روزه در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

امداد خودرو جلفا علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر انجام می‌دهد. این امداد خودرو جلفا خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از جلفا یا حتی کل استان آذربایجان شرقی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

پاسخگوی فنی تلفنی

امداد خودرو جلفا پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

آشنایی با خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهای بزرگ و معتبر در کشوراست که بیش از ۱۵ سال است که در حوزه انواع خدمات امدادی به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند. عمده فعالیت این امداد خودرو حمل خودرو به روش های مختلف مثلا حمل خودرو با کفی خودروبر،حمل خودرو با یدک کش،حمل خودرو با جرثقیل ماشین بر از هر شهری که مدنظر شما باشد به سراسر کشور خدمات حمل خودرو ارائه میکند.

خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد. این امداد خودرو هم‌اکنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد که امداد خودرو جلفا فقط یکی از آنهاست و جزوه بزرگترین امداد خودروهای کشور است که سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است.

امدادگران خودروبر۲۴۷ متشکل از رانندگان،مکانیک‌ها،کارشناسان فنی و گروه پشتیبانی می‌باشند که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدمات امدادی بدون تعطیلی در سراسر کشور می‌باشند. جهت ارتباط با تیم ما در استان آذربایجان شرقی کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

این امداد خودرو دارای سایت معتبر و رسمی است که از طریق آن می‌توانید به کلیه شهرهای کشور جهت درخواست امداد خودرو و دیدن تمامی خدمات و شماره‌های شهرهای مورد نظر دسترسی سریع و آسان داشته باشید کافیست روی خودروبر۲۴۷ کلیک کنید و همه شهرها را مشاهده کنید.

چرا خودروبر۲۴۷ را انتخاب کنیم؟؟؟؟!!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امدادگران باسابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. راهنمای تلفنی رایگان
 7. دفترمرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ
 10. استفاده از GPS در صورت نیاز
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه ای و قوی
 13. تحت پوشش قراردادن تمام استان و شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت خدمات
 18. پشتیبانی
 19. استفاده از قطعات اصل
 20. ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 21. ارائه خدمات با کیفیت مثال زدنی
 22. مشتری مداری
 23. رعایت اخلاق حرفه ای در کار

امداد خودرو شبانه روزی جلفا

امدادگران ما به صورت شبانه روزی در طول هفته حتی روزهای تعطیل برای آسایش مردم عزیزمان بدون تعطیلی فعالیت میکنند تا هیچ راننده‌ای در جاده ها به علت مشکلات فنی ،تصادف و یا حمل خودرویش درمانده یا معطل نشود و رانندگی یا سفری ایمن و آسوده را تجربه کند، با امداد خودروی جلفا هرگز در را نمی‌مانید.

هزینه حمل خودرو از جلفا به تهران چقدر است؟

هزینه‌ حمل خودرو از جلفا به تهران متغیر است و نسبت به وزن ماشین شما، شرایط جوی، روش حمل خودرو(کفی خودروبر، یدک کش) می‌تواند متفاوت باشد. جهت محاسبه هزینه حمل خودرو از جلفا به تهران با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

برخی از شهرهای فعال:

یدک کش صوفیان

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو مرند

امداد خودرو ارومیه

کفی خودروبر صوفیان

امداد خودرو صوفیان


۴ Responses

 1. ممنون از مدیریت شرکت امداد خودرو جلفا ، من ‌با خانواده تو برف تو جاده جلفا مونده بودیم ما رو از جلفا به تبریز با کفی خودروبر بردند و هزینه و اخلاقشون خیلی خوب بود تشکر ویژه از خدمات امداد خودرو جلفا.

 2. تشکر ویژه از شرکت خودروبر جلفا ، خودرو منو از با کفی خودروبر از جلفا به تهران بردن و قیمتشون نسبت به رقباشون خیلی خوب بود ممنون از مجموعه خودروبر جلفا

دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9