یدک کش هادیشهر

یدک کش هادیشهر دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو کشوری می‌باشد. یدک کش هادیشهر با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی بخصوص برای کلیه خدمات امدادی بخصوص حمبل خودرو از هادیشهر به سراسر کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو بزرگ و مجهز دارای تیم امدادی متشکل از رانندگان،مکانیک ها،کارشناسان فنی و امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد.

برای هماهنگی و ارتباط با امدادگران ما در هادیشهر و درخواست یدک کش در هادیشهر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید. امدادگران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

خدمات یدک کش هادیشهر

 • کفی خودروبر هادیشهر
 • یدک کش هادیشهر
 • جرثقیل ماشین بر هادیشهر
 • مکانیک سیار هادیشهر
 • امداد باطری سیار هادیشهر
 • امداد قفل و سوئیچ سیار هادیشهر
 • پنچرگیری سیار هادیشهر
 • سوخت رسانی سیار هادیشهر
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • مشاوره فنی رایگان

کفی خودروبر هادیشهر

کفی خودروبر هادیشهر انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی(لوکس) را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن رانندگان کفی خودروبر هادیشهر به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از هادیشهر به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

یدک کش هادیشهر

یدک کش هادیشهر انواع خودروهای تعمیری،تصادفی،اسقاطی یا هر خودرویی که بنا به هردلیلی در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از هادیشهر به سراسر کشور حمل می‌کند. حمل خودرو توسط تیم یدک کش هادیشهر همه روزه بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی انجام می‌شود. جهت درخواست هرگونه حمل خودرو از هادیشهر به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

دلایل انتخاب امداد خودرو هادیشهر چیست؟؟!!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امداد گران با سابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. پاسخگوی تلفنی
 7. دفتر مرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ در سایت
 10. استفاده از GPS
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه‌ای و قوی
 13. تحت پوشش قرار دادن تمام شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت
 18. استفاده از قطعات اصل
 19. ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 20. ارائه خدمات با کیفیت بی‌نظیر
 21. مشتری مداری
 22. رعایت اخلاق حرفه‌ای در کار توسط همه تیم
 23. دارای ماشین‌ها و ابزارهای پیشرفته امدادی

یدک کش شبانه روزی هادیشهر

یدک شبانه روزی هادیشهر توسط یک تیم بزرگ و قوی امدادی اداره می‌شود که کلیه امدادگران همه روزه بصورت شبانه روزی آماده ارائه انواع خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو به سراسر کشور می‌باشند.

شماره یدک کش هادیشهر / ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵

مشاوره فنی

یدک کش هادیشهر پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

دفتر مرکزی

یدک کش هادیشهر با نام خودروبر۲۴۷ دو دفتر مرکزی در کشور دارد که یکی در تهران و دیگری در استان آذربایجان شرقی فعال می‌باشند.

سایت معتبر و رسمی

این امداد خودرو یک سایت معتبر و رسمی با نام خودروبر۲۴۷ دارد که هم اکنون برای کلیه شهرهای کشور فعال بوده و کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو را برای تمامی شهرها ارائه می‌کند و برای مشاهده و درخواست خدمات برای شهرهای مختلف کافیست وارد سایت خودروبر ۲۴۷ شوید و تمامی شهرها و خدمات را مشاهده و با شماره هر شهر که مد نظرتان هست تماس بگیرید یا شماره موردنظرتان را بردارید تا در مواقع ضروری بدون اتلاف وقت و بدون نگرانی با امداد گران شهر مورد نظر خود تماس بگیرید.

نمایندگی

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهای بزرگ و معروف کشور است که در کلیه شهرهای کشور نمایندگی دارد و اکنون در تمامی شهرها آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای سراسر کشور می‌باشند.

قطعات اصل

خودروبر ۲۴۷ (یدک کش هادیشهر) برای تمامی خدمات فنی خود از قطعات اورجینال استفاده می‌کنند که همگی تضمین شده و باپشتیبانی می‌باشند.

مشتری مداری

کلیه تیم امداد خودرو هادیشهر (یدک کش هادیشهر) به خوش اخلاقی و رعایت اخلاق حرفه ای در کار معروفند کافیست یکبار مشتری این امداد خودرو باشید به شما اطمینان میدهم که زین پس مشتری دائمی آنان خواهید شد و خودتان مشتری مداریشان را تحسین خواهید کرد.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو مرند

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو جلفا

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو بازرگان


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9