یدک کش قره ضیاءالدین

جهت حمل خودرو با یدک کش در قره ضیاءالدین، جاده‌های واصله و حومه قره ضیاءالدین با امداد خودرو قره ضیاالدین تماس بگیرید. جهت اعزام سریع یدک کش قره ضیاءالدین روی دکمه زیر بزنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

تمامی یدک کش های ما در قره ضیاءالدین و سراسر ایران مجهز به چرخگیر هیدرولیک استاندارد است و خودروی شما را بدون آسیب به مقصد دلخواه شما حمل می‌کند. قیمت‌های ما طبق نرخ مصوب دولتی محاسبه می‌شود و مقرون به صرفه است. جهت استعلام می‌توانید پس از استعلام قیمت از رقبا از ما نیز قیمت بگیرید. ما خودروی شما را به صورت تضمینی در داخل قره ضیاءالدین و مقصد دلخواه شما حمل خواهیم کرد. اگر به خودروی شما حین حمل خسارتی وارد شود خسارات شما از طرف امداد خودرو پرداخت خواهد شد.

کلیه خدمات مجموعه یدک کش قره ضیاءالدین

  1. حمل خودرو با یدک کش و کفی خودروبر در قره ضیاءالدین با ایمنی کامل
  2. حمل خودرو با یدک کش از قره ضیاءالدین به سراسر ایران
  3. جرثقیل ماشین بر قره ضیاءالدین
  4. حمل خودرو به خارج از کشور
  5. سوخت رسانی سیار در قره ضیاءالدین
  6. پنچرگیر سیار در قره ضیاءالدین
  7. راهنمای تلفنی رایگان

یدک کش قره ضیاءالدین

با استفاده از یدک کش می‌توانیم خودروی شما را در سراسر ایران به صورت تضمینی و صحیح و سالم حمل کنیم. ما می‌توانیم خودروی شما را با خودروبر در سراسر ایران و کشورهای همسایه حمل کنیم. حمل خودرو بعد از صدور بارنامه و بیمه نامه انجام می‌شود تا خیال شما از رسیدن خودرو به مقصد راحت باشد. جهت درخواست یدک کش در قره ضیاءالدین با ما تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین یدک کش را برای حمل خودروی شما اعزام کنیم.

جرثقیل ماشین بر قره ضیاءالدین

گاهی اوقات نیاز است خودرو را با استفاده از جرثقیل حمل کنید. اگر خودروی شما در جوی افتاده باشد یا خدایی نکرده به هر دلیل خودرو را چپ کرده باشید به جرثقیل مخصوصی برای حمل و بلند کردن خودرو نیاز خواهید داشت. جهت حمل و در آوردن خودرو از جوب و … می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما با استفاده از جرثقیل ماشین بر در قره ضیاءالدین خودروی شما را حمل کنیم.

یدک کش شبانه روزی قره ضیاءالدین

یدک کش قره ضیاءالدین یکی از مجموعه‌های معتبر با کادری متخصص در حوزه انواع خدمات حمل خودرو در کشور است که با سابقه‌ی نزدیک به دو دهه به صورت شبانه روزی در تبریز، تهران و کلیه‌ی شهرهای ایران فعالیت می‌کند. مجموعه ما متشکل از رانندگان،کارشناسان فنی تلفنی و گروه پشتیبانی می‌باشند که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدمات حمل خودرو بدون تعطیلی در سراسر کشور می‌باشند. جهت ارتباط با تیم ما در قره ضیاالدین و جاده‌های واصله کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰  تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

سایت رسمی مجموعه یدک کش قره ضیاالدین

مجموعه‌ی ما دارای سایت رسمی و شرکت ثبت شده است لذا قبل از اینکه بخواهید خودروی خود را حمل کنید می‌توانید ما را با نام شرکت همیار نصیر ایثار استعلام نمایید. با توجه به اینکه ما یک شرکت ثبت شده در مراجع ذیصلاح هستیم یکی از مسئولیت پذیرترین ارائه کننده خدمات امداد خودرو می‌باشیم. سریع با ما تماس بگیرید تا ما خودروی شما را در سراسر جهان حمل کنیم.

شماره یدک کش در قره ضیاءالدین / ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰

اگر خودروی شما در قره ضیاءالدین یا جاده‌های سراسر آذربایجان غربی با مشکل مواجه شده است با ما تماس بگیرید، ما ابتدا خودروی شما را در محل چک می‌کنیم تا شاید خودروی شما را در محل راه اندازی و تعمیر کنیم، در صورتی که خودروی شما در محل قابل تعمیر نباشد خودروی شما را به مقصد دلخواه شما و یا نزدیک‌ترین مکانیک منتقل می‌کنیم تا خودروی شما در مکانیکی تعمیر گردد. امداد خودروی۲۴۷ کلیه‌ی مناطق قره ضیاءالدین و آذربایجان غربی را پوشش می‌دهد و نزدیک‌ترین امدادگر را به محل شما اعزام می‌کند تا در کمترین زمان امدادگر ما به مکان شما برسد.


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9