یدک کش صوفیان

یدک کش صوفیان یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ در کشور است که بالای ۱۵ سال سابقه کار امدادی در سراسر کشور دارد. یدک کش صوفیان دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد. یدک کش صوفیان انواع خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو از صوفیان به سراسر کشور ارائه می‌دهد.

جهت درخواست حمل خودرو بخصوص یدک کش در صوفیان یا ارتباط با امدادگران ما در صوفیان با شماره زیر تماس بگیرید.

خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهای بزرگ و معتبر در کشوراست که بیش از ۱۵ سال است که در حوزه انواع خدمات امدادی به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند. عمده فعالیت این امداد خودرو حمل خودرو به روش های مختلف مثلا حمل خودرو با کفی خودروبر،حمل خودرو با یدک کش،حمل خودرو با جرثقیل ماشین بر از هر شهری که مدنظر شما باشد به سراسر کشور خدمات حمل خودرو ارائه میکند.

خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد. این امداد خودرو هم‌اکنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و جزوه بزرگترین امداد خودروهای کشور است که سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است.

امدادگران خودروبر۲۴۷ متشکل از رانندگان،مکانیک‌ها،کارشناسان فنی و گروه پشتیبانی می‌باشند که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدمات امدادی بدون تعطیلی در سراسر کشور می‌باشند. جهت ارتباط با تیم ما در استان آذربایجان شرقی کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات یدک کش صوفیان

 1. کفی خودروبر صوفیان
 2. یدک کش صوفیان
 3. جرثقیل ماشین بر صوفیان
 4. مکانیک سیار صوفیان
 5. مدادباطری سیار صوفیان
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار صوفیان
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی فنی رایگان

کفی خودروبر صوفیان

رانندگان کاربلد و با سابقه امداد خودرو صوفیان انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را توسط کفی خودروبر صوفیان در سریعترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی با امنیت کامل وکاملا تضمینی به سراسرکشور و حتی خارج از کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر صوفیان به سراسر کشور کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید

یدک کش شبانه روزی صوفیان

یدک کش صوفیان انواع ماشین‌های تعمیری، تصادفی، اسقاطی و تمامی خودروهای مشکل دار و در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از صوفیان به مقصد مورد نظر مشتری حمل می‌کند. جهت درخواست یدک کش از صوفیان به سراسر کشور به صورت شبانه روزی با شماره یدک کش صوفیان ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر صوفیان

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر صوفیان به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار صوفیان

یکی از بزرگترین کمکها به بشریت ایجاد همین امداد خودروها بود زیرا درصد بالایی از مشکلات مردم سراسر جهان با وجود امداد خودروها رفع شد، مشکلاتی از قبیل ماندن در جاده ها بر اثر خرابی یا تصادف یا مشکلاتی از این قبیل که کمکی هم در آنجا وجود نداشته باشد بخصوص در جاهایی که غریب باشید کسی و جایی را نشناسید تا از آنجا کمک بخواهید شاید با خودتان بگویید خب تعمیرگاهها که هستند بله درست است تعمیرگاهها همیشه و همه حال آماده خدمت رسانی برای همه مشکلات فنی خودروها هستند اما خیلی از مکانها،مسیرها،جاده‌ها وحتی روستاها هستند که هیچ گونه تعمیرگاهی آن اطراف وجود ندارد

برای رفتن به تعمیرگاه باید مسافت خیلی زیادی را طی کرد که آن هم برای یک خودروی خراب در وسط راه عملا غیرممکن است و فرد هم خود پیاده نمیتواند آن همه راه را برود تا مکانیک را با خود به آنجا بیاورد چون هم مسیر طولانی است هم نمیتواند ماشین خود را در یک جای ناشناس بگذارد و برود

در اینگونه موارد وجود امداد خودرو واقعا نعمت بزرگی برای راننده خودرو در آن لحظه است بخصوص اگر بلافاصله پس از تماس راننده خود را به محل مورد نظر برساند امداد خودرو صوفیان یکی از امداد خودروهای حرفه ای و سریع در کشور است که در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت برای شما ارائه می‌دهد. اگر هرگونه مشکل فنی برای شما در جاده و راه‌ها به وجو بیاید مکانیک سیار صوفیان با مکانیک های متخصص خود به صورت سیار و کاملا تضمینی مشکل خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن حل می‌کنند. جهت هماهنگی و درخواست هرگونه مکانیک سیار در صوفیان یا آذربایجان شرقی با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ امداد خودرو صوفیان تماس بگیرید.

پاسخگوی فنی رایگان

امداد خودرو صوفیان پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو مرند

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9