کفی خودروبر گوگان

کفی خودروبر گوگان با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی با نام خودروبر۲۴۷ درخصوص کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو با کفی از گوگان به سراسر کشور به صورت ۲۴ ساعته در۷روزه هفته حتی روزهای تعطیل با مجموعه قوی و پرتلاش خود فعالیت می‌کنند.

برای سفارش هرگونه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو از گوگان برای انواع خودروها به صورت شبانه روزی با شماره زیر تماس بگیرید

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر گوگان

 • کفی خودروبر گوگان
 • کفی حمل خودرو گوگان
 • کفی خودروسوار گوگان
 • کفی ماشین بر گوگان
 • یدک‌کش گوگان
 • جرثقیل ماشین بر گوگان
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یکی از بزرگترین و معروف ترین امداد خودروهای کشور است که جزوه پیشکسوتان این حوزه به شمار می‌رود که از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی در سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به صورت ۲۴ ساعته در۷روزه هفته در سراسر کشور فعال است. خودروبر۲۴۷ دارای یک تیم بزرگ و قوی در کشور است که متشکل از رانندگان برای حمل خودرو با کفی یا یدک کش ویا جرثقیل،مکانیک ها برای تعمیر درمحل و امداد باطری و امداد قفل و سوئیچ،کارشناسان فنی برای راهنمای تلفنی و تعدادی امدادگر دیگر برای سایر خدمات امدادی مثل پنچرگیری و سوخت رسانی به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل در سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

کلیه خدمات کفی خودروبر گوگان (خودروبر۲۴۷)

 • کفی خودروبر
 • یدک‌کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچرگیری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • راهنمای تلفنی (رایگان)

کفی خودروبر گوگان

در کفی خودروبر گوگان انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی توسط رانندگان امداد خودرو گوگان با کفی خودروبر گوگان به درخواست صاحب خودرو و به مقصد مورد نظر ایشان از گوگان به سراسر کشور یا خارج از کشور به صورت شبانه روزی انتقال داده می‌شود جهت درخواست انتقال هرگونه خودرو ازگوگان به سراسر کشور با کفی خودروبر گوگان با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

یدک کش گوگان

یدک کش گوگان انواع خودروهای تعمیری‌،تصادفی،اسقاطی یا هرخودرویی که قادر به حرکت نبوده و راننده نیاز به کمک برای حمل خودرو داشته باشد به درخواست صاحب خودرو و به مقصد مورد نظر ایشان حمل می‌کند. تمامی خدمات امداد خودرو گوگان به صورت شبانه روزی و در طول هفته بدون تعطیلی در سراسر کشور صورت می‌گیرد.

جرثقیل ماشین بر گوگان

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر گوگان به صورت شبانه روزی صورت می‌گیرد علاوه بر اینها تمامی خودروهایی که به هردلیلی در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شوند یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان به اشتباه پارک کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر به دستور پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار

انواع خودروهای ایرانی و خارجی به درخواست صاحب خودرو به صورت سیار در محل مورد نظر مشتری توسط تیم مجرب مکانیک سیار خودروبر۲۴۷ در سریعترین زمان ممکن در جلوی چشم مشتری تعمیر و به صور کامل چک می‌شود تا از سالم بودن و حرکت کردن خودرو اطمینان حاصل شود و به مشتری تحویل داده می‌شود. تمامی این تعمیرات بدون معطلی و با نظارت کامل خود مشتری و با هزینه خیلی کمتر از تعمیرگاه ها به صورت سیار و شبان روزی انجام می‌شود.

امداد باطری سیار

هنگامی در مسیر یا جاده باطری خودروی شما مشکل پیدا می‌کند شما با تماس با امداد خودروی ما (خودروبر۲۴۷) امداد گران ما به صورت سیار در هرساعت از شبانه روز آماده ارائه هرگونه خدمات امدادی به شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد. پس از رسیدن امدادگران کنار خودروی شما، باطری خودروی شما را عیب یابی و تعمیر می‌کنند و در صورت نیاز ممکن است نیاز به تعویض باطری داشته باشد که تمامی این مراحل با نظارت و اجازه صاحب خودرو انجام می‌شود.

تمامی قطعات در صورت نیاز برای تعویض اورجینال بوده و به صورت تضمینی ارائه می‌شود.

امداد قفل و سوئیچ سیار

رفع هرگونه مشکل برای قفل یا سوئیچ خودرو یا هرگونه مشکلی در این خصوص توسط امداد گران قفل و سوئیچ تیم خودروبر۲۴۷ به صورت شبانه روزی و تضمینی و در سریع‌ترین رمان ممکن انجام می‌شود.

پنچرگیری سیار

پنچرگیری انواع خودروهای ایرانی و خارجی در سراسر کشور به صورت سیار توسط تیم خودروبر۲۴۷ پذیرفته می‌شود.

سوخت رسانی سیار

رساندن هرگونه سوخت مورد نیاز برای انواع خودروها به صورت شبانه روزی توسط تیم خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور انجام می‌گیرد.

حمل خودرو به سراسر کشور(نماینگی)

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهایی بزرگ کشور است که در تمامی شهرهای کشور نمایندگی دارد. این امداد خودرو بیش از ۱۰۰ نمایندگی دارد که کفی خودروبر گوگان یکی از آنهاست. این امداد خودرو به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در سراسر کشور فعالیت می‌کند. امداد خودرو گوگان خدمات حمل خودرو از گوگان به سراسر کشور دارد و به صورت شبانه روزی آماده ارائه این خدمات به سراسر کشور میباشد.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر گوگان حمل خودرو به سراسر کشور در سریع‌ترین زمان ممکن در امنیت کامل ارائه می‌دهد. این امداد خودرو علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر دارد. جهت هماهنگی و درخواست هرگونه حمل خودرو به خارج از کشور در گوگان و یا کل استان آذربایجان شرقی با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

راهنمای تلفنی

پس از تماس شما با کارشناسان ما و بعد از توضیحات مربوط به مشکل خودروی خود اگر مشکل خودرویتان جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن بربیایید کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند تا خود به راحتی بتوانید مشکل خودروی خود را بدون معطلی و بدون هزینه وبه تنهایی با راهنمایی تلفنی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف کنید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما از عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو مرند

خودروبر تهران

کفی خودروبر مراغه


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9