کفی خودروبر گلستان

کفی خودروبر گلستان یکی از امداد خودروهای شهر گلستان است.شهر گلستان در جنوب غرب استان تهران و در فاصلهٔ ۲۴ کیلومتری از شهر تهران قرار دارد. امداد خودرو گلستان انواع خودروهای ایرانی و خارجی را با کفی خودروبر گلستان همه روزه بصورت شبانه روزی از گلستان به سراسر کشور حتی خارج از کشور حمل میکند.

جهت درخواست کلیه خدمات حمل خودرو از گلستان به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

مجوزها

کفی خودروبر گلستان دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد. این امداد خودرو یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ می باشد و نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی در سراسر کشور دارد. کفی خودروبر گلستان همه روزه به صورت شبانه روزی در حوزه امدادی برای کلیه خدمات حمل خودرو از گلستان به سراسر کشور بدون تعطیلی فعالیت می‌کند. تیم کفی خودروبر گلستان متشکل از رانندگان برای انواع خدمات حمل خودرو، کارشناسان فنی برای کلیه مشکلات فنی خودروها و امدادگران برای سایر خدمات امدادی می‌باشند.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر گلستان

_کفی خودروبر گلستان

_یدک کش گلستان

_جرثقیل ماشین بر

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر گلستان

تیم امدادی کفی خودروبر گلستان کلیه خدمات حمل خودرو رابرای انواع خودروهای ایرانی، خارجی ولوکس در گلستان ارائه میکند و همچنین انواع خودروها را با کفی خودروبر گلستان از گلستان به سراسر کشور ۲۴ ساعته در طول هفته انتقال می‌دهد. جهت انتقال یا حمل انواع خودرو از گلستان به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش گلستان

حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی با یدک کش گلستان همه روزه به صورت شبانه روزی از شهرستان گلستان به سراسر تهران توسط رانندگان کاربلد صورت می‌گیرد. جهت درخواست یدک کش در گلستان با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

حمل خودرو به سراسر کشور و یا خارج از کشور

کفی خودروبر گلستان کلیه خدمات حمل خودرو را برای انواع خودروها از گلستان به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در طول هفته حتی جمعه ها ارائه میکند. کفی خودروبر گلستان علاوه بر حمل خودرو از گلستان به سراسر کشور، حمل خودرو از تمام نقاط کشور به خارج از کشور نیز دارد. جهت درخواست حمل خودرو از گلستان یا سراسر استان تهران به مقصد خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

از مزایای کفی خودروبر گلستان!!

_خدمات شبانه روزی

_ارائه کلیه خدمات همه روزه بدون تعطیلی

تیم متخصص و با سابقه

_ماشین های مجهز امدادی

_ارائه کلیه خدمات به نرخ مصوب دولتی

_مشتری مداری

_سرعت و دقت بالا

_کیفیت بالا با تضمین

_پشتیبانی خدمات

_حمل خودرو به سراسرکشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_نمایندگی در سراسر کشور

_پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر گلستان یکی از امداد خودروهای خودروبر۲۴۷ است که زیر نظر خودرور۲۴۷ فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ که نام این سایت می‌باشد یک امداد خودرو کشوری و بسیار بزرگ است که نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی و همچنین خدمات حمل خودرو به سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به دلیل گسترده بودن و سراسری بودن و تحت پوشش قرار دادن کلیه استانها و شهرهای کشور برای دسترسی آسان شما عزیزان به کلیه این شهرها واطاعات و شماره های مربوط به هر شهر این سایت معتبر و رسمی راه اندازی شده است تا همه هم وطنان عزیز از هر نقطه از کشور عزیزمان به آنها دسترسی داشته باشند تا بدون معطلی مشتریان هر شهر با شماره مربوط به همان شهر ومنطقه تماس بگیرند.

کلیه خدمات امداد خودرو کشوری(خودروبر۲۴۷)

_کفی خودروبر گلستان

_یدک کش گلستان

_جرثقیل ماشین بر

_مکانیک سیار

_امداد باطری سیار

_امداد قفل و سوئیچ سیار

_پنچرگیری سیار

_سوخت رسانی سیار

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_پاسخگوی فنی رایگان(تلفنی)

خودروبر ۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که از دهه ۸۰ فعالیت خود را به عنوان یک امداد خودرو و با مجوز رسمی از سازمان ترافیک و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو در کشور آغاز کرده و به مرور زمان کار خود را گسترش داده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون حدودا سراسر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده است یعنی هر نقطه از کشور که باشید فقز با یک تماس کوتاه با این امداد خودرو و دادن آدرس مورد نظر خود و توضیح مشکل خودرو و یا اینکه بازگوی درخواست خدمات مورد نیازتان با کارشناسان ما در عرضه چند دقیقه نزدیکترین امداد خودروی مورد نظر به آدرس مورد نظر شما اعزام میشود و با دقت و سریعترین زمان ممکن بدون معطلی کار شما توسط امدادگران ما انجام داده میشود.

پاسخگوی فنی تلفنی(رایگان)

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

برخی از شهرهای مرتبط و فعال:

خودروبر تهران

کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر شهریار

کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر ملارد

کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر بهارستان

کفی خودروبر پاکدشت

کفی خودروبر قرچک

کفی خودروبر ورامین


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9