کفی خودروبر چایپاره

کفی خودروبر چایپاره انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر چایپاره به درخواست صاحب خودرو از چایپاره به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از چایپاره به سراسر همه روزه بدون تعطیلی با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

برای درخواست خدمات خودرو از چایپاره(چایپارا) به سراسر کشور یا ارتباط با امداد گران ما در استان آذربایجان غربی با شماره زیر تماس بگیرید.

کلیه خدمات نمایندگی‌های کفی خودروبر چایپاره

 1. کفی خودروبر چایپارا (چایپاره)
 2. یدک کش
 3. جرثقیل ماشین بر
 4. مکانیک سیار
 5. امداد باطری سیار
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر چایپاره

کفی خودروبر چایپاره انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر چایپاره به درخواست صاحب خودرو از چایپاره به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از چایپاره به سراسر کشور همه روزه بدون تعطیلی با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس بگیرید.

خودروبر چایپارا
ماشین بر چایپاره
کفی خودروبر چایپاره
کفی خودروبر چایپارا
حمل خودرو با بیمه نامه و بارنامه معتبر دولتی

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر چایپارا تمامی خدمات حمل خودرو را برای انواع خودروها به صورت شبانه روزی و برای سراسر کشور ارائه میکند برای درخواست کلیه خدمات حمل خودرو با ما تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر چایپاره علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر چایپاره خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از چایپاره یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

چرا کفی خودروبر چایپاره را انتخاب کنیم ؟؟!!

کفی خودروبر چایپاره یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ در استان آذربایجان غربی است که مستقیما زیر نظر و پشتیبانی امداد خودروی بزرگ و کشوری با نام خودروبر۲۴۷ فعالیت میکند. این امداد خودرو بنا به دلایلی که در زیر عنوان می‌شود بسیار معروف و محبوب است و از سراسر کشور مشتریان ثابت و وفادار زیادی را به خود اختصاص داده است.

 1. مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. سابقه چندین ساله و تجربه بلند مدت
 3. فعالیت امدادی ۲۴ ساعته
 4. تیم حرفه ای و متخصص
 5. مشاوره فنی تلفنی رایگان
 6. سایت معتبر و رسمی
 7. دفاتر رسمی در دو شهر
 8. گزینه فعال ارسال لوکیشن از واتساپ
 9. استفاده از GPS در مواقع نیاز
 10. نرخ مصوب دولتی
 11. تحت پوشش قرار دادن کلیه شهرهای کشور
 12. حمل خودرو به سراسر کشور
 13. حمل خودرو به خارج از کشور
 14. نمایندگی در سراسر کشور
 15. تضمین کیفیت خدمات
 16. پشتیبانی کلیه خدمات حمل خودرو به خارج از شهر یا خارج از کشور
 17. استفاده از قطعات و لوازم خودرویی اصل
 18. مشتری مداری
 19. ارائه کلیه خدمات در کم ترین زمان ممکن
 20. ارائه خدمات با کیفیت
 21. ماشین ها وابزارهای پیشرفته امدادی

آشنایی کوتاه با مرکز خودروبر چایپاره!!

خودروبر۲۴۷ بیش از ۱۵ سال است که با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،تعزیرات و پایانه فعالیت خود را در حوزه خدمات امدادی آغاز کرده است.

این امداد خودرو چند اصل مهم در کار خود دارد که تمامی تیم و زیرمجموعه ها و نمایندگی هایش موظف به رعایت آنها هستند که اول ارائه خدمات با سرعت و دقت بالاست، دوم ارائه کلیه خدمات در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتیست و سوم مشتری مداری و رعایت اخلاق حرفه ای در کار می‌باشد. اگر از هر نقطه از کشور که هستید چنانچه برای انجام خدمات امدادی خود ما را انتخاب کنید صددرصد این ۳ اصل را در نحوه ارائه خدمات امدادگرانمان در سراسر کشور مشاهده خواهید کرد. تیم خودروبر۲۴۷ همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه کلیه خدمات امدادی در سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

نمایندگی

خودروبر۲۴۷ هم اکنون در سراسر کشور بیش از ۱۰۰ نمایندگی دارد و از لحاظ موقعیت مکانی کلیه استانها و شهرها و حتی روستاهای کشور را نیز تحت پوشش قرار داده است و شما در هر مکان و منطقه از کشور که باشید کافیست با امداد گران ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تیم خودروبر۲۴۷ نزدیک ترین نمایندگی و تیم خود را در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی به شما عزیزان خواهند فرستاد. کفی خودروبر چایپاره فقط یکی از این نمایندگی ها در کشور است.

سایت معتبر و رسمی

خودروبر۲۴۷ یک سایت معتبر و رسمی دارد که تمامی شهرها با کلیه جزئیات از جمله نام و شماره و خدمات مختص آن شهرها به صورت جداگانه و مجزا در سایت درج شده و شما عزیزان در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید با زدن نام خودروبر۲۴۷ در موتور جستجوی گوگل به آسانی به تمامی اطلاعات گفته شده دسترسی داشته باشید.

دفاتر رسمی

خودروبر۲۴۷ به صورت رسمی و قانونی و دو دفتر مرکزی در دو شهر کشور دارد که یکی در تهران و دیگری در استان آذربایجان شرقی(مرند) قرار دارد جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های مذکور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات حمل کفی خودروبر چایپارا

 • کفی خودروبر چایپاره
 • خودروبر چایپاره
 • ماشین بر چایپاره
 • کفی خودرو سوار چایپاره
 • کفی حمل خودرو چایپاره
 • کفی خودروبر چایپارا
 • خودروبر چایپارا
 • یدک کش چایپاره
 • جرثقیل ماشین بر چایپاره
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

آشنایی با شهر چایپاره

شهرستان چایپاره یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان غربی یا در واقع مرکز شهر قره ضیاالدین است. این شهر دارای آثار تاریخی زیادی است که می‌توان به قرمزی مسجد چورس که واقع در روستای چورس و در شهرستان چایپاره است اشاره کرد و همچنین حمام تاریخی چایپاره واقع در محله بیگ جوان در شمال غربی شهر است اشاره کرد و می‌توان به قلعه اوراتوری بسطام واقع در روستای بسطام که برای این شهرستان است اشاره کرد.

شهرستان چایپاره با مساحتی حدود ۱۰۶۳ کیلومتر مربع در شمال شرقی شهرستان خوی و یکی از شهرستان‌های شمال غربی استان می‌باشد، شهرستان چایپاره از سمت شمال به شهرستان شوط از سمت غرب به چالدران از سمت جنوب به بخش ایواوغلی و از سمت شرق به شهرستان پلدشت و شهرستان مرند منتهی می‌شود که ۲۶۷۶۷ نفر جمعیت شهری و ۲۰۵۲۵ نفر جمعیت روستایی را در خود جای داده‌است. و بر اساس تقسیمات کشوری شهرستان چایپاره دارای دو بخش به نام‌های مرکزی و حاجیلار و دو دهستان به نام‌های چورس و بسطام است.

برخی از شهرهای مرتبط وفعال:

کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر اشنویه

کفی خودروبر بوکان

کفی خودروبر پلدشت

کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر خوی

کفی خودروبر سردشت

کفی خودروبر سلماس

کفی خودروبر سیه رود

کفی خودروبر شاهین دژ

کفی خودروبر ماکو


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9