کفی خودروبر پلدشت

کفی خودروبر پلدشت انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر پلدشت به درخواست صاحب خودرو از پلدشت به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از پلدشت به سراسر همه روزه بدون تعطیلی با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

جهت هماهنگی و ارتباط با امداد گران کفی خودروبر پلدشت و یا تماس سریع جهت حمل خودرو با شماره زیر تماس بگیرید.

توضیحاتی کوتاه در مورد خودروبر۲۴۷!!!

خودروبر۲۴۷ یک امداد خودروی کشوری است که از که به صورت رسمی و قانونی از دهه ۸۰ فعالیت خود را در حوزه امدادی آغاز کرده است. این امداد خودرو بیش از ۱۵ سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد. این امداد خودرو دارای تیم امدادی مجهز و حرفه ای با امدادگران زبده و کاربلد و با تجربه می‌باشد. تیم خودروبر ۲۴۷ به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته بدون تعطیلی آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای انواع خودروها در سراسر کشور می‌باشند.

کلیه خدمات امداد خودرو

 1. کفی خودروبر پلدشت
 2. یدک کش پلدشت
 3. جرثقیل ماشین بر پلدشت
 4. مکانیک سیار
 5. امداد باطری سیار
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. راهنمای تلفنی رایگان

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر پلدشت علاوه بر کلیه خدمات امدادی در داخل پلدشت خدمات حمل خودرو با کفی از پلدشت همچنین کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور انجام می‌دهد کافیست با شماره‌های مذکور با امدادگران ما تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر پلدشت علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر پلدشت خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از پلدشت یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

چرا خودروبر۲۴۷ را انتخاب میکنیم؟؟؟!!!!

 1. مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. سابقه چندین ساله و تجربه بلند مدت
 3. فعالیت امدادی ۲۴ ساعته
 4. تیم حرفه ای و متخصص
 5. مشاوره فنی تلفنی رایگان
 6. سایت معتبر و رسمی
 7. دفاتر رسمی در دو شهر
 8. گزینه فعال ارسال لوکیشن از واتساپ
 9. استفاده از GPS در مواقع نیاز
 10. نرخ مصوب دولتی
 11. تحت پوشش قرار دادن کلیه شهرهای کشور
 12. حمل خودرو به سراسر کشور
 13. حمل خودرو به خارج از کشور
 14. نمایندگی در سراسر کشور
 15. تضمین کیفیت خدمات
 16. پشتیبانی کلیه خدمات حمل خودرو به خارج از شهر یا خارج از کشور
 17. استفاده از قطعات و لوازم خودرویی اصل
 18. مشتری مداری
 19. ارائه کلیه خدمات در کم ترین زمان ممکن
 20. ارائه خدمات با کیفیت
 21. ماشین ها وابزارهای پیشرفته امدادی

فعالیت امدادی ۲۴ ساعته

کفی خودروبر پلدشت و همچنین تیم مجهز و کاربلد خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور صرفا جهت آرامش و آسایش شما عزیزان ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی فعالیت میکنند تا شما عزیزان در جاده ها اگر مشکل فنی خودرو داشتید یا درخواست حمل خودرو کردید شب ها یا به هنگام تعطیلی ها معطل و اذیت نشوید و با اطمینان و بدون نگرانی سرموقع به مقصد خود برسید.

تیم حرفه‌ای و متخصص

خودروبر۲۴۷ دارای یک تیم بزرگ و حرفه ای است که متشکل از رانندگان برای انواع خدمات حمل خودرو،مکانیک ها و کارشناسان فنی برای انواع مشکلات فنی خودروها و امداد گران برای سایر خدمات می‌باشد.

راهنمای تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

سایت معتبر و رسمی

خودروبر۲۴۷ یک سایت معتبر و رسمی دارد که تمامی شهرها با کلیه جزئیات از جمله نام و شماره و خدمات مختص آن شهرها به صورت جداگانه و مجزا در سایت درج شده و شما عزیزان در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید با زدن نام خودروبر۲۴۷ در موتور جستجوی گوگل به آسانی به تمامی اطلاعات گفته شده دسترسی داشته باشید.

دفاتر رسمی

خودروبر۲۴۷ به صورت رسمی و قانونی و دو دفتر مرکزی در دو شهر کشور دارد که یکی در تهران و دیگری در استان آذربایجان شرقی(مرند) قرار دارد جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های مذکور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات حمل کفی خودروبر پلدشت

 • کفی حمل خودرو پلدشت
 • کفی خودروسوار پلدشت
 • خودروبر پلدشت
 • ماشین بر پلدشت
 • یدک کش پلدشت
 • جرثقیل ماشین بر پلدشت
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

برخی از شهرهای مرتبط :

کفی خودروبر خوی

کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر سلماس

کفی خودروبر اشنویه


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9