کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر پردیس یکی از امداد خودروهای شهر پردیس می‌باشد. شهر جدید پَردیس مرکز شهرستان پردیس در ۱۷ کیلومتری شمال‌شرق شهر تهران در محور آزادراه پردیس-تهران قرار دارد. تیم کفی خودروبر پردیس ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه کلیه خدمات حمل خودرو برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی از پردیس به سراسر می‌باشند.

 جهت درخواست هرگونه حمل خودرو از پردیس با شماره زیر تماس حاصل فرمائید و برای تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

معرفی مجموعه امدادی پردیس

مجموعه امدادی پردیس یک امداد خودرو مجهز به کلیه ماشین های امدادی مانند کفی خودروبر، یدک کش و جرثقیل ماشین بر برای حمل کلیه خودروهای ایرانی و خارجی از شهر پردیس (استان تهران) به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی می‌باشد. امداد خودرو پردیس بیش از ۱۵ سال است که مجوز رسمی خود را از سازمان ترافیک، پایانه و تعزیرات دریافت کرده و از آن سال فعالیت خود را بصورت رسمی و قانونی آغاز کرده است و هم اکنون ۲۴ ساعته بدون تعطیلی در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد. این مجموعه دارای تیم امدادی قوی متشکل از رانندگان بسیار کاربلد و با سابقه چندین ساله و امدادگران حرفه ای می‌باشد.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر پردیس

_کفی خودروبر پردیس

_یدک کش پردیس

_جرثقیل ماشین بر پردیس

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر پردیس انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر پردیس به صورت شبانه روزی در طول هفته از پردیس به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور منتقل می‌کند. جهت انتقال انواع خودروها از پردیس به سراسر کشور با کفی خودروبر پردیس با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش پردیس

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قیبل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش پردیس به صورت شبانه روزی از پردیس به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش پردیس حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر پردیس از شهرستان پردیس یا حتی سراسر استان تهران حمل خودرو به سراسر کشور ارائه می‌دهد و همچنین کلیه خدمات این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل توسط تیم متخصص و با تجربه کفی خودروبر پردیس صورت می‌گیرد.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر پردیس علاوه بر سراسر کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر پردیس ارائه می‌کند جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو به خارج از کشور با کفی خودروبر پردیس با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

چرا مجموعه کفی خودروبر پردیس را انتخاب کنیم؟؟!!

_دارای کلیه مجوزهای لازم

_خدمات شبانه روزی

_ارائه کلیه خدمات همه روزه بدون تعطیلی

_تیم متخصص و با سابقه

_ماشین های مجهز امدادی

_ارائه کلیه خدمات به نرخ مصوب دولتی

_مشتری مداری

_سرعت و دقت بالا

_کیفیت بالا کاملا تضمینی

_پشتیبانی خدمات

_حمل خودرو به سراسرکشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_دسترسی از سراسر کشور

_پاسخگوی تلفنی فنی

پاسخگوی فنی تلفنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

مشتری مداری

تیم کفی خودروبر پردیس و همچنین کلیه تیم‌های خودروبر۲۴۷ موظف به رعایت اخلاق حرفه ای در کار و همچنین رعایت اصول مشتری مداری هستند تمامی کارکنان و امدادگران تیم های ما همگی با صبر و حوصله و بسیار دقیق و سریع و کاملا خوش برخورد کلیه خدمات امدادی شما عزیزان را از سراسر کشور انجام می‌دهند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات امدادی به شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات خودروبر۲۴۷ برای سراسر کشور!!

_کفی خودروبر

_یدک کش

_جرثقیل ماشین بر

_مکانیک سیار

_امداد باطری سیار

_امداد قفل و سوئیچ سیار

_پنچرگیری سیار

_سوخت رسانی سیار

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_پاسخگوی فنی رایگان(تلفنی)

آشنایی با مجموعه بزرگ خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور

امداد خودرو پردیس یکی از امداد خودروهای خودروبر۲۴۷ است که زیر نظر خودروبر۲۴۷ فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ که نام این سایت می‌باشد یک امداد خودرو کشوری و بسیار بزرگ است که نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی و همچنین خدمات حمل خودرو به سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به دلیل گسترده بودن و سراسری بودن و تحت پوشش قرار دادن کلیه استانها و شهرهای کشور برای دسترسی آسان شما عزیزان به کلیه این شهرها واطاعات و شماره های مربوط به هر شهر این سایت معتبر و رسمی راه اندازی شده است تا همه هم وطنان عزیز از هر نقطه از کشور عزیزمان به آنها دسترسی داشته باشند تا بدون معطلی مشتریان هر شهر با شماره مربوط به همان شهر ومنطقه تماس بگیرند.

خودروبر ۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که از دهه ۸۰ فعالیت خود را به عنوان یک امداد خودرو و با مجوز رسمی از سازمان ترافیک و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو در کشور آغاز کرده و به مرور زمان کار خود را گسترش داده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون حدودا سراسر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده است یعنی هر نقطه از کشور که باشید فقط با یک تماس کوتاه با این امداد خودرو و دادن آدرس مورد نظر خود و توضیح مشکل خودرو و یا اینکه بازگوی درخواست خدمات مورد نیازتان با کارشناسان ما در عرضه چند دقیقه نزدیکترین امداد خودروی مورد نظر به آدرس مورد نظر شما اعزام میشود و با دقت و سریعترین زمان ممکن بدون معطلی کار شما توسط امدادگران ما انجام داده میشود.

برخی از شهرهای مرتبط :

کفی خودروبر باغستان

خودروبر تهران

کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر شهریار

کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر ملارد

کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر بهارستان

کفی خودروبر پاکدشت

کفی خودروبر قرچک

کفی خودروبر ورامین

کفی خودروبر گلستان

کفی خودروبر ری


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9