کفی خودروبر وحیدیه

کفی خودروبر وحیدیه یکی از مجموعه‌های امدادی قوی و حرفه‌ای در حوزه حمل خودرو می‌باشد این مجموعه امدادی واقع در شهر وحیدیه می‌باشد. وحیدیه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش جوقین قرار دارد. شهر وحیدیه در ۲۰کیلومتری کلانشهر تهران واقع شده‌است. شهر وحیدیه به مرکزیت بخش جوقین یکی ازشهرهای زیبا وخوش آب وهواست این شهر شامل محله های جوقین، شفیع آباد، اسماعیل‌آباد، قصبه و قُصطانک می باشد.

جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر وحیدیه از شهر وحیدیه به سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

خدمات حمل خودرو امداد خودرو وحیدیه

 • کفی خودروبر وحیدیه
 • یدک کش وحیدیه
 • جرثقیل ماشین بر وحیدیه
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر وحیدیه

کفی خودروبر وحیدیه انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر وحیدیه به صورت شبانه روزی در طول هفته از وحیدیه به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور منتقل می‌کند. جهت انتقال انواع خودروها از وحیدیه به سراسر کشور با کفی خودروبر وحیدیه با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش وحیدیه

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش وحیدیه به صورت شبانه روزی ازشهروحیدیه به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش وحیدیه حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

جرثقیل ماشین بر وحیدیه

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و…توسط جرثقیل ماشین بر وحیدیه به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل صورت می‌گیرد علاوه بر آن تمامی خودروهایی که به هر دلیلی در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به درخواست صاحب خودرو به محل مورد نظر منتقل میشوند. جهت درخواست کلیه خدمات حمل خودرو از به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

معرفی مجموعه خودروبر وحیدیه

مجموعه حمل خودرو وحیدیه یکی از مجموعه‌های امدادی خودروبر۲۴۷ واقع در شهر وحیدیه است. این مجموعه دارای یک تیم امدادی کاربلد و متخصص در این حوزه می‌باشد که به صورت شبانه روزی در طول هفته برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی خدمات حمل خودرو ارائه می‌کنند.

این خدمات شامل : کفی خودروبر وحیدیه ، یدک کش وحیدیه ، جرثقیل ماشین بر وحیدیه ، حمل خودرو به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور می‌باشد و همچنین این امداد خودرو مجهز به ماشین های به روز و پیشرفته امدادی برای ارائه کلیه خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر می‌باشد. امداد خودرو وحیدیه دارای  تیم امدادی متشکل از رانندگان زبده و با سابقه برای کلیه خدمات حمل خودرو کارشناسان فنی برای رفع مشکلات فنی و همچنین سایر امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد.

دلایل انتخاب مجموعه کفی خودروبر وحیدیه به شرح زیر می‌باشد:

 • مجوز رسمی از کلیه سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات حمل خودرو همه روزه حتی روزهای تعطیلی
 • کارکنان مجرب و باسابقه
 • ماشین های مجهز امدادی
 • هزینه خدمات به نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور
 • مشتری مداری ورعایت اخلاق حرفه‌ای در کار
 • ارائه خدمات امدادی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات کاملا تضمینی
 • پشتیبانی خدمات حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران
 • دسترسی آسان از سراسر کشور
 • کمک رسانی فنی تلفنی

مجوزها

مجموعه امدادی خودروبر وحیدیه با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و به صورت کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو کشور حمل خودرو به سراسر کشور با کفی خودروبر وحیدیه ارائه می‌دهد.

نرخ خدمات

همانطور که میدانید برای کلیه اصناف اتحادیه های نظارت به آن اصناف وجود دارد و شغل ماهم از این قضیه مستثنی نیست و امداد خودروها نیز مانند سایر اصناف اتحادیه مخصوص به خود را برای نظارت و رسیدگی به امداد خودروهای سراسر کشور دارند اتحادیه امداد خودرو کشور مختص امداد خودروهای سراسر کشور می‌باشد.

همچنین علاوه بر نظارت و رسیدگی به امورات امداد خودروها، قیمت ارائه کلیه خدمات امدادی نیز از سوی این سازمان اعلام می‌شود و کلیه امداد خودروها از سراسر کشور موظف به ارائه کلیه خدمات امدادی به نرخ مصوب دولتی(اتحادیه) می‌باشند. بنابراین کلیه خدمات مجموعه خودروبر وحیدیه و همچنین کلیه خدمات امدادی نمایندگی ها و مجموعه های خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور به نرخ دولتی ارائه می‌شود البته لازم به ذکر است که کلیه خدمات از روز اول فعالیت خودروبر۲۴۷ تا به الان به نرخ دولتی ارائه شده است.

حمل خودرو به داخل و خارج از کشور

مجموعه حمل خودرو وحیدیه انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را با کفی خودروبر وحیدیه به سراسر کشور انتقال می‌دهد همچنین کفی خودروبر وحیدیه علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز انواع خودروها را با کفی خودروبر وحیدیه منتقل می‌کند . این مجموعه کفی خودروبر وحیدیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از شهر وحیدیه به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

سرعت خدمات رسانی

امدادگران مجموعه امدادی کفی خودروبر وحیدیه در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر وحیدیه و حتی سراسر استان تهران که باشید آماده ارائه خدمات حمل خودرو به شما عزیزان می‌باشند کافیست تا با ما تماس بگیرید امدادگران ما بلافاصله پس از تماس شما در عرضه کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما حضور یافته و در عرضه چند دقیقه خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

دسترسی آسان

امداد خودرو وحیدیه به دلیل داشتن سایت معتبر و رسمی دسترسی از طریق سایت برای کلیه مردم در سراسر کشور آسانتر و بی‌درسر و راحت می‌باشد. و مردم در سراسر کشور می‌توانند ۲۴ ساعته به شهرهای مختلف از طریق سایت خودروبر۲۴۷ دسترسی داشته باشند.

کمک رسانی فنی تلفنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

برخی از شعبات فعال این مجموعه در کشور :

خودروبر تهران

کفی خودروبر میاندوآب

کفی خودروبر دماوند

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر حسن آباد

کفی خودروبر فردوسیه

کفی خودروبر نصیرشهر

کفی خودروبر لواسان

کفی خوروبر شمیرانات

کفی خودروبر شریف آباد

کفی خودروبر کهریزک

کفی خودروبر شمشک

کفی خودروبر آبسرد

کفی خودروبر کیلان

خودروبر مرند


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9