کفی خودروبر هشترود

کفی خودروبر هشترود با بیش از صد نمایندگی با نام خودروبر ۲۴۷ در سراسر کشور فعالیت می‌کند که یکی از آنها کفی خودروبر هشترود است. چنانچه درخواست هرگونه خدمات امدادی از جمله خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر هشترود ، کفی حمل خودرو هشترود ، کفی خودروسوار هشترود ، کفی ماشین بر هشترود ، یدک کش هشترود برای انواع ماشین‌های ایرانی و خارجی و لوکس را دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

کفی خودروبر هشترود-کفی حمل خودرو هشترود -کفی خودروسوار هشترود - کفی ماشین بر هشترود - ماشین بر هشترود
کفی خودروبر هشترود
کفی خودروبر هشترود-کفی حمل خودرو هشترود-کفی خودروسوار هشترود-کفی ماشین بر هشترود-ماشین برهشترود
ماشین برهشترود

معرفی مجموعه کفی خودروبر هشترود

خودروبر ۲۴۷ دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو کشور و سازمان ترافیک و پایانه و تعزیرات می‌باشد این امداد خودرو دارای بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی در سراسر کشور می‌باشد کافیست با شماره شهر مورد نظر خود که در سایت خودروبر ۲۴۷ درج شده است تماس بگیرید امدادگران ما در سریعترین زمان ممکن بلافاصله پس از تماس شما در مکان مورد نظر شما حاضر می‌شوند و در اسرع وقت مشکل شما را حل می‌کنند. خودروبر۲۴۷ دارای ماشین آلات مجهز امدادی برای حمل خودرو و ابزارآلات مجهز برای مکانیک سیار و سایر خدمات امدادی می‌باشد.

خدمات مجموعه حمل خودرو هشترود

 • کفی خودروبر هشترود
 • کفی حمل خودرو هشترود
 • کفی خودروسوار هشترود
 • کفی ماشین بر هشترود

انواع خدمات خودرو بر هشترود

 • کفی خودروبر هشترود
 • یدک کش
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • راهنمای فنی(تلفنی)
 • حمل خودرو به خارج از کشور

دلایل انتخاب مجموعه خودروبر هشترود

 1. دارای تمام مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه خدماتی
 3. دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور
 4. تحت پوشش قرار دادن تمامی شهر های کشور
 5. حمل خودرو به خارج از کشور
 6. نیروهای باسابقه و کاربلد
 7. کارشناسان متخصص
 8. مشاوره فنی تلفنی توسط کارشناسان
 9. استفاده از ماشین‌های مجهز امدادی و ابزارآلات مجهز و پیشرفته
 10. حضور سریع و به موقع در محل مورد نظر مشتری
 11. مشتری مداری و رعایت اخلاق حرفه‌ای تمام تیم امداد
 12. نرخ دولتی
 13. استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 14. در صورت نیاز استفاده ازGPS
 15. پشتیبانی و تضمین تمام خدمات امدادی
 16. تعویض یا فروش باطری خودرو در صورت نیاز خودرو توسط امداد باطری سیار
 17. ارائه خدمات امدادی برای تمامی خودروها
 18. ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در هفته روزه هفته حتی روزهای جمعه
 19. داشتن سایت معتبر برای دسترسی آسان شما به شماره و امکانات تمام شهرها به صورت مجزا
 20. ارائه خدمات باکیفیت و دقت و سرعت بی‌نظیر

در چه مواردی باید با امداد خودرو تماس بگیریم؟؟؟

ممکن است برای خود یا اطرافیانتان پیش آمده باشد که به دلایل مختلفی مثل خرابی خودرو، پنچری خودرو، تمام شدن بنزین، تصادف یا مشکلاتی از این قبیل که خودروی شما قادر به حرکت نبوده و شما در راه یا جاده معطل می‌شوید در این شرایط بهترین راه تماس با امداد خودرو آن شهر است که در سریع ترین زمان ممکن به داد خودروی شما رسیده و شما را از آن وضعین نجات می‌دهند.

شاید برایتان سوال باشد که خدمات حمل خودرو امداد خوودرو به چه دردی میخورد؟؟!!

زمانی که اتفاقات ذکر شده برای خودروی شما رخ می‌دهد امدادگران ما تلاش خود را برای تعمیر یا سوخت رسانی یا پنچرگیری یا خدمات رسانی دیگر برای به حرکت درآوردن خودروی شما می‌کنند اما زمانی که تعمیر خودروی شما خیلی جدی تر از و خارج از زمان و تخصص امدادگران ما باشد خودروی شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه یا تعمیرگاه پیشنهادی امدادگران ما یا تعمیرگاه مدنظر شما با یدک کش یا کفی خودروبر با توجه به شرایط خودرو یا انتخاب شما حمل می‌کنند.

حمل خودرو علاوه بر موارد ذکر شده در شرایط دیگری مانند حمل خودروی خریداری شده یا خودروی صفر یا انتقال خودرو از شهری به شهر دیگر یا از ایران به کشوری دیگر نیز انجام می‌شود.

برای تمام موارد اشاره شده یا حتی مواردی دیگر در خدمات امدادی مدنظر شما فقط کافیست با ما تماس بگیرید شماره درج شده در این صفحه مختص امداد خودرو شهر هشترود می‌باشد چنانچه در شهرهای دیگر دنبال امداد خودرو می‌گردید کافیست در سایت خودروبر۲۴۷ شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و با شماره آن شهر با ما تماس بگیرید.

بلافاصله پس از تماس شما امدادگران ما در محل مورد نظر شما حاضر شده و در سریعترین زمان ممکن خدمات امدادی مد نظر شما را انجام می‌دهند.

مکانیک سیار

مکانیک سیار یکی از خدمات ضروری امداد خودروهاست که امروزه مشتری زیادی دارد. زیرا در چند دهه گذشته مردم خیلی از کارهای مورد نیازشان را خودشان به مرور زمان یاد گرفته و انجام می‌دادند.

ولی امروزه با پیشرفته شدن بسیاری از ابزارآلات و دستگاهها و بخصوص گران شدن خیلی از وسایل به خصوص خودرو و همچنین ضیقه وقت در خیلی از افراد باعث به وجود آمدن برخی از امکانات مانند همین مکانیک سیار شده است

زیرا مردم زمان یادگیری ،هزینه ، و بخاطره پیشرفته شدن وسایل و ابزارآلات علم لازم و همچنین بخاطره گران شدن شجاعت آزمون و خطا را نیز ندارند زیرا می‌ترسند خراب شود و قادر به خرید مجدد نباشند و به دلایلی از همین قبیل مکانیک سیار را ترجیح می‌دهند

چون خیلی از مکانیک ها حتی برای یه تعمیر جزئی نیز ماشین را در تعمیرگاه نگه میدارند و صاحب خودرو قادر به دیدن خودروی خود هنگام تعمیر نیست و برخی مکانیک ها قطعات بی کیفیت بجای اورجینال استفاده میکنند وقیمت اورجینال را از مشتری می‌گیرند همچنین برخی قطعات اورجینال خودروهارا به بهانه خرابی برمیدارند و قطعه کهنه جایگزین می‌کنند

البته همچنان تاکید میکنیم که برخی مکانیک ها اینکارا میکنن نه همه زیرا خیلی مکانیک های کاربلد و باسابقه در کشور و شهر های مختلف داریم که بینظرند و بسیار منصف اما با کار آن مکانیک هایی که اشاره کردیم مردم واقعا بی‌اعتماد شده‌اند و ترجیح می‌دهند کار جلوی چشمشان انجام شود برای همین خیلی ها مکانیک سیار را ترجیح می‌دهند که هم سرعت و زمان حرف اول را در مکانیک سیار می‌زند و هم اتلاف وقت ندارند و هم هزینه کمتری نسبت به تعمیرگاه‌ها میگیرند.

چنانچه در هشترود هرگونه مشکل امدادی برای خودروی شما پیش‌آمد با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو مرند

خودروبر اردبیل

خودروبر یزد

جرثقیل امداد خودرو تبریز

خودروبر همدان

خودروبر گرگان


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9