کفی خودروبر هریس

کفی خودروبر هریس یکی از چند صد نمایندگی‌های شرکت خودروبر ۲۴۷ در سراسر ایران می‌باشد. این امداد خودرو دارای سابقه بیش از ۱۵ سال در حوزه امدادی برای انواع خودروها در سراسر ایران می‌باشد. شرکت خودروبر ۲۴۷ یکی از خوشنام‌ترین و معتبرترین امداد خودروها در سراسر کشور می‌باشد، زیرا سراسری بودن این امداد خودرو و مشتری مدار بودن امدادگران آن سبب سابقه در خشان و محبوبیت آن در تمام شهرهای کشور می‌باشد.

چنانچه در شهر هریس یا اطراف آن هستید اگر هرگونه نیازی به خدمات امدادی برای ماشین های ایرانی، خارجی و لوکس دارید می‌توانید با کارشناسان ما با شماره مذکور تماس بگرید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در ۷ روزه هفته آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می‌باشند.

خدمات خودروبر ۲۴۷

 • خودروبر کفی
 • یدک کش
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • مشاوره فنی تلفنی
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کلیه خدمات این امداد خودرو علاوه بر شهر هریس به سراسر ایران نیز ارائه می‌شود زیرا این خودروبر ۲۴۷ در سراسر کشور نمایندگی دارد.چنانچه هرگونه خدمات امدادی در سراسر کشور نیاز دارید کافیست نام آن شهر را در سایت خودروبر ۲۴۷ جست و جو کنید و با شماره آن شهر تماس بگیرید.

خدمات حمل خودروی هریس

 • کفی خودروبر هریس
 • کفی حمل خودرو هریس
 • کفی خودرو سوار هریس
 • کفی ماشین بر هریس

کفی خودروبر هریس

یکی از خدمات بسیار مهم امداد خودرو ۲۴۷ حمل خودرو به شیوه های مختلف است که یکی از آنها کفی خودروبر هریس است. با کفی خودروبر هریس یا همان کفی خودرو سوار هریس انتقال هرگونه خودروی صفر ایرانی، خارجی ولوکس به سراسر کشور صورت می‌گیرد. کفی خودروبر هریس یا خودرو سوار هریس هم در داخل هریس هم از هریس به تمام شهر های ایران حتی خارج از ایران نیز خدمات حمل خودرو ارائه می‌کند.

خدمات خودروبر کفی یا خودرو سوار به صورت ۲۴ ساعته در۷روزه هفته فعال می‌باشد

کافیست با امداد گران ما برای درخواست خودروبر کفی تماس بگیرید تا امدادگران خودروبر ۲۴۷ در سریع ترین زمان ممکن کار شما را انجام دهند.

کفی خودروبرهریس-کفی حمل خودروهریس-کفی خودروسوارهریس-کفی ماشین بر هریس-ماشین برهریس
کفی خودروبرهریس
کفی خودروبرهرییس-کفی حمل خودروهریس-کفی خودروسوارهریس-کفی ماشین بر هریس-ماشین بر هریس
کفی ماشین بر هریس

یدک کش هریس

یکی دیگر از خدمات حمل خودرو هریس، یدک کش هریس می‌باشد. حمل خودروهای تصادفی، تعمیری، ماشین های اسقاطی یا حتی خودروهایی ک به هر دلیلی در راه مانده اند و قادر به حرکت نمی‌باشند با خودرو یدک کش هریس یا جرثقیل یدک کش هریس به صورت شبانه روزی در داخل هریس یا از هریس به شهرهای دیگر یا حتی خارج از کشور انجام می‌شود.

مکانیک سیار

بهتر است مختصر بدانید که کاره مکانیک سیار در امداد خودرو چییست؟؟!!

بعد از امدادگران حمل حمل خودرو مهمترین خدمات امداد خودروها مکانیک سیار است زیرا بعد از حمل خودرو که بیشترین درخواست و مشتری را دارد مکانیک سیار رکورد پر تکرارترین درخواست روزانه در امداد خودروها را به خود اختصاص میدهد، زیرا بسیاری از افراد نه حوصله مکانیک و نه وقت آن را دارند تا خودروی خود را به هنگام خراب شدن در جاده توسط امداد خودرو با یدک کش حمل خودرو به تعمیرگاه بسپارند بلکه آنها ترجیح میدهند به مکانیک سیار امداد خودرو اطلاع دهند تا از خدمات تعمیر در محل آن امداد خودرو استفاده کنند.

البته به شرطی که خودروی فرد مشکل جدی نداشته باشد، درست است که در خدمات مکانیک سیار ما مکانیک های زبده و حرفه ای به کار گرفته شده‌اند اما چون تعمیرات طولانی وقت گیر است و مکانیک های ماهم به صورت امدادی و سیار کار میکنند نمی‌توانند کنار جاده نصف روز یا حتی یک روز به تعمیر خودروی افراد زمان بگذارند.

پس اکه خودروی فرد در خواست کننده مشکل اساسی داشت در صورت نیاز امدادگر ما خودروی ایشان را به تعمیرگاه پیشنهادی از طرف امداد خودرو با رضایت خود فرد میبرد یا به تعمیرگاه یامحل مورد نظر خود فرد میبرد و یا اگه ماشین مشکل جدی داشته و نتوان مسیر طولانی خودرو را حرکت داد به نزدیک ترین تعمیرگاه در آن اطراف با یدک کش حمل می‌شود.

مزایای مکانیک سیار

 1. هزینه کمتر در مقابل تعمیرگا‌هها
 2. صرفه جویی در وقت
 3. تعمیر خودرو در لحظه بدون رفتن به تعمیرگاه
 4. تعمیر و تحویل آنی

امداد باطری سیار

عیب یابی، تعمیر یا تعویض باطری انواع خودرهای ایرانی و خارجی و لوکس به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته،سراسر کشور توسط خودروبر ۲۴۷ انجام می‌شود.

امداد باطری سیار یک خدما امدادی فوق العاده به درد بخور و کار راه انداز است می‌توان گفت هنگامی که در جاده یا مسیر غیر شهری هستید و به هیچ جایی دسترسی ندارید ماشین شما خراب شود و مشکل باطری داشته باشد که هیچ کاری از دست شما برنیاید در آن لحظه بهترین کار تماس با امداد خودرو آن شهر است که با آمدن امداد باطری سیار امدادگر مورد نظر مشکل باطری شمارا عیب یابی کرده و در صورت نیاز با اطلاع و رضایت شما آن را تعمیر و یا تعویض می‌کند می‌توان گف نعمت بزرگیست بخصوص در جاده های بیابانی، با وجود امداد خودروها سفر در جاده‌ها با انواع خودروها آسانتر و بدون نگرانی طی می‌شود.

امداد قفل و سوئیچ سیار

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که سوئیچ خود را داخل ماشین گذاشته باشید و ماشین را قفل کنید و بعدا متوجه شوید که سوئیچ داخل ماشین است و یا قفل ماشین مشکل داشته باشد و گیر کند و نتوانید با سوئیچ بازش کنید همه این مواد با وجود یه تعمیرکار یا بردن خودرو به تعمیرگاه حل می‍‌شود اما مسئله اینجاست که وقتی سوئیچ داخل ماشین است یا قفل باز نمیشود چطور می‌توان خودرو را به تعمیرگاه برد ؟؟

شاید با خود بگویید با خوروبر می‌توانید اینکارا انجام دهید ما باید بگویم اینکار هزینه بالایی برایتان خواهد داشت زیرا هم هزینه حمل خودرو می‌هید هم هزینه تعمیرگاه، بخصوص اگر مسافر باشید و جایی یا کسی را هم در آنجا نشناسید و یا وسط جاده باشید!!!!!

اما امداد قفل و سوئیچ اینکار را برای شما سهل و هزینه هایتان را کم کرده است بهترین کار در این مواقع تماس با امداد خودرو آن شهر و اطلاع وضعیت خود در آن لحظه می‌باشد تا امداد قفل و سوئیچ آن امداد خودرو به کمک شما آمده و شما را از آن وضعیت نجات دهد منتها در این موارد سرعت و دقت شرط لازم است که پیشنهاد ما به شما امداد خودرو هریس می‌باشد، امدادگران امداد خودرو هریس از این سرعت و دقت برخوردار بوده و لبخند رضایت را به لبهای شما مهمان می‌کنند.

شما در هر جایی از کشور که باشید می‌توانید از خدمات خودروبر ۲۴۷ برخوردار شوید زیرا امداد خودرو ما در سراسر کشور نمایندگی دارد.

مشاوره فنی تلفنی

مشاوره فنی تلفنی یا همان راهنمای تلفنی برای آسایش و راحتی شما عزیزان انجام میشود، زیرا شما عزیزان با تماس تلفنی با امداد خودرو هریس یا حتی دیگر شهرهای خودروبر ۲۴۷ مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کرده و آنان شما را به صورت تلفنی راهنکایی می‌کنند اگر مشکل شما تنها خرابی خودرو باشد با چند سوال کوچک متوجه مشکل خودروی شما شده و اگر مشکل جزئی باشد شما را روش های برطرف کردن ایراد را به شما یاد میدهد و شما بدون دردسر و هزینه و بدون معطلی در جاده مشکل خودروی خود را برطرف کرده و راه خود ادامه میدهید و از برنامه های روزانه و کار خود نیز عقب نمی‌افتید.

حمل خودرو به خارج از کشور

خودروبر ۲۴۷ علاوه بر اینکه حمل خودر در سراسر کشور به تمام شهر ها دادر از همه شهر های کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو دارد.

برخی ازشهرهای فعال:

امداد خودرو رشت

حمل خودرو تهران

خودروبر کرج

خودروبر اردبیل

امداد خودرو مرند

یدک کش خودرو در تبریز


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9