کفی خودروبر نقده

کفی خودروبر نقده دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات بوده و بیش از ۱۵ سال است که حوزه امدادی در سراسر کشور فعالیت می‌کند. یکی از عمده فعالیت‌های این امداد خودرو حمل خودرو با کفی خودروبر نقده به سراسر کشور می‌باشد. امدادگران کفی خودروبر نقده ۲۴ ساعته ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای انواع خودروها در نقده می‌باشند.

برای هماهنگی و ارتباط با امدادگران ما در نقده با شماره زیر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات نمایندگی‌های خودروبر نقده

 • کفی خودروبر نقده
 • یدک کش نقده
 • جرثقیل ماشین بر نقده
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچرگیری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • راهنمای تلفنی
خودروبر نقده حمل خودرو نقده کفی خودروبر نقدهخوروبر کفی
حمل خودروهای نقص فنی و تصادفی با انواع تجهیزات استاندارد
حمل خودرو از نقده به کلیه‌ی نقاط ایران خودروبر نقده jpegخوروبر کفی
حمل انواع خودروهای صفر به سراسر کشور

کفی خودروبر نقده

کفی خودروبر نقده انواع خدمات حمل خودرو برای مردم عزیز نقده انجام می‌دهد که مهمترین آن حمل خودرو با کفی خودروبر نقده است که انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس را از نقده به سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر از نقده یا هر منطقه از استان آذربایجان غربی به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش نقده

انواع خودروهای تعمیری،تصادفی یا هر خودرویی که قادر به حرکت نباشد با رانندگان امداد خودرو نقده توسط یدک کش نقده به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود. تمامی خدمات حمل خودرو این امداد خودرو همه روزه و به صورت شبانه روزی به سراسر کشور ارائه می‌شود.

جرثقیل ماشین بر نقده

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر نقده به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع خودروهای ایرانی و خارجی یا لوکس توسط مکانیک های متخصص و کاربلد تیم خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور به صورت شبانه روزی وسیار انجام می‌شود.

امداد باطری سیار

عیب یابی، تعمیر یا تعویض انواع خودروهای ایرانی،خارجی یا لوکس توسط امدادگران متخصص حوزه امداد باطری تیم خودروبر۲۴۷به صورت همه روزه و شبانه روزی در سراسر کشور صورت می‌گیرد.

امداد قفل و سوئیچ سیار

جهت هرگونه تعمیریا تعویض و رفع عیبهای قفل و سوئیچ انواع خودروها در سراسر کشور به صورت سیار وشبانه روزی با امداد گران تیم خودروبر۲۴۷ تماس حاصل فرمائید.

پنچرگیری سیار

چنانچه خودروی شما پنچر شده ودر راه مانده‌اید و هیچ گونه کمکی یا ابزاری برای پنچرگیری نداشته و تعمیرگاهی نزدیک خود نمیبینید بخصوص اگه دیر کرده و عجله دارید بهترین راه حل تماس با امداد خودروی نزدیک آن محل است که پیشنهاد ما به شما خودروبر۲۴۷ است زیرا به صورت شبانه روزی و سیار در همه نقاط کشور نمایندگی داشته و نزدیکترین تیم خود به شما را برای امدادرسانی به شما میفرستند و در سریعترین زمان ممکن کمک رسان شما در جاده ها می‌باشند.

سوخت رسانی سیار

چنانچه هرگونه مشکل کمبوده سوخت برای خودروی خود در جاده داشتید نزدیک ترین و بهترین راه تماس با تیم خودروبر۲۴۷ است آنان نزدیکترین امدادگر به شما را با استفاده از GPS به کمک شما فرستاده و در سریعترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز خودرویتان را برایتان می‌رسانند.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر نقده علاوه بر کلیه خدمات امدادی در داخل نقده خدمات حمل خودرو با کفی از نقده همچنین کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور انجام می‌دهد کافیست با شماره‌های مذکور با امدادگران ما تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر نقده علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر نقده خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از نقده یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

راهنمای تلفنی

پس از تماس شما با کارشناسان ما و بعد از توضیحات مربوط به مشکل خودروی خود اگر مشکل خودرویتان جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن بربیایید کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند تا خود به راحتی بتوانید مشکل خودروی خود را بدون معطلی و بدون هزینه وبه تنهایی با راهنمایی تلفنی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف کنید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر نقده

 • کفی خودروبر نقده
 • کفی حمل خودرو نقده
 • کفی خودروسوار نقده
 • کفی ماشین بر نقده
 • یدک کش نقده
 • جرثقیل ماشین بر نقده
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

شعبه مرکزی خودروبر نقده

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودرو های بزرگ کشور است که در دهه ۸۰ تاسیس شده و بیش از ۱۵ سال است که در حوزه امدادی در کلیه خدمات بخصوص حمل خودرو در سراسر کشور فعالیت می‌کند.

خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات بوده و تائیدیه اتحادیه امداد خودرو کشوری را دارد. این امداد خودرو یک تیم بسیار حرفه ای و قوی در سراسر کشور دارد که متشکل از رانندگان،مکانیک‌ها،کارشناسان فنی و سایر امدادگران برای سایر خدمات امدادی می‌باشند. امدادگران خودروبر۲۴۷ آماده ارائه خدمات همه روزه بصورت شبانه روزی در همه استانها و شهرها و حتی خیلی از روستاهای کشور می‌باشند. خودروبر۲۴۷ تقریبا همه نقاط کشور را تحت پوشش قرار داده و به مناطق کشور حمل خودرو با کفی خودروبر امکان پذیر می‌باشد. خودروبر۲۴۷ تا الان بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد که کفی خودروبر نقده فقط یکی از آنهاست.

برخی از شهرهای فعال:

کفی خودروبر پیرانشهر

امداد خودرو مرند

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

کفی خودرو بر شاهین دژ

کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر سردشت


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9