کفی خودروبر ماکو

کفی خودروبر ماکو با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ در کشور است که دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد و با پشتیبانی و نظارت مستقیم خودروبر۲۴۷ در حوزه حمل خودرو از ماکو به سراسر کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو همه روزه به صورت ۲۴ساعته از ماکو به سراسر کشور به درخواست شما عزیزان فعال می‌باشد.

برای درخواست حمل خودرو از ماکو به سراسر کشور با کفی خودروبر ماکو یا جهت ارتباط با امدادگران ما در ماکو با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

کلیه خدمات این امداد خودرو

 1. کفی خودروبر ماکو
 2. یدک کش ماکو
 3. جرثقیل ماشین بر ماکو
 4. مکانیک سیار ماکو
 5. امداد باطری سیار ماکو
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار ماکو
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. مشاوره فنی رایگان

کفی خودروبر ماکو

کفی خودروبر ماکو انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر ماکو به صورت شبانه روزی از ماکو به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از ماکو به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر ماکو علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر ماکو خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از ماکو یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

مشاوره فنی رایگان

پس از تماس شما با کارشناسان ما و بعد از توضیحات مربوط به مشکل خودروی خود اگر مشکل خودرویتان جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن بربیایید کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند تا خود به راحتی بتوانید مشکل خودروی خود را بدون معطلی و بدون هزینه وبه تنهایی با راهنمایی تلفنی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف کنید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

خودروبر۲۴۷!!!

خودروبر۲۴۷ یکی از حرفه‌ای ترین و کاربلد ترین امداد خودروهای کشور است که با مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو تقریبا سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده و در تمام استانها و شهرها و حتی خیلی از روستاها دسترسی دارد کافیست با این امداد خودرو تماس بگیرید در هر نقطه از کشور که باشید نزدیکترین تیم خود را برای کمک به شما خواهند فرستاد و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به شما عزیزان خدمات رسانی میکنند. تیم خودروبر۲۴۷ دارای باسابقه ترین و متخصص ترین افراد را برای امدادرسانی به هموطنان عزیز برگزیده و با هدف بهبود کیفیت خدمات امدادی با نرخ دولتی و بالاترین سرعت ممکن در سراسر کشور فعالیت میکند.

نمایندگی

خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور نمایندگی دارد که کفی خودروبر ماکو یکی از نمایندگی های این امداد خودرو در کشور است که دو دفتر مرکزی در کشور دارد که شعبه اصلی در استان آذربایجان شرقی(مرند) و شعبه دوم در تهران فعال است.

چرا تیم خودروبر۲۴۷ را انتخاب کنیم؟؟!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امدادگران باسابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. راهنمای تلفنی رایگان
 7. دفترمرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ
 10. استفاده از GPS در صورت نیاز
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه ای و قوی
 13. تحت پوشش قراردادن تمام استان و شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت خدمات
 18. پشتیبانی
 19. استفاده از قطعات اصل
 20. ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 21. ارائه خدمات با کیفیت مثال زدنی
 22. مشتری مداری
 23. رعایت اخلاق حرفه ای در کار

نرخ دولتی

تمامی نمایندگی‌های خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور موظف به ارائه خدمات امدادی به نرخ دولتی می‌باشند چه در شعبه اصلی چه در نمایندگی‌های این امداد خودرو هیچ گونه خدمات گران تر از نرخ دولتی اصلی دریافت نخواهید نکرد تمامی خدمات ما به صورت تضمینی و با نرخ دولتی ارائه میشوند.

پشتیبانی

کفی خودروبر ماکو تمامی خدمات حمل خودروی خود را با پشتیبانی تیم حرفه ای خود به صورت شبانه روزی انجام می‌دهد. چنانچه هرگونه خدمات حمل خودرو بخصوص با کفی خودروبر از امداد خودروی ما دریافت کنید شامل پشتیبانی تیم میشود تا زمانی که خودروی شما صحیح و سالم در زمان تعیین شده به مقصد برسد و تحویل مشتری گردد. پس تمامی خودروها از مبدا و تارسیدن به مقصد پشتیبانی می‍‌شوند.

خدمات حمل کفی خودروبر ماکو

 • کفی خودروبر ماکو
 • کفی حمل خودرو ماکو
 • کفی خودروبر ماکو
 • کفی خودروسوار ماکو
 • خودروبر ماکو
 • ماشین بر ماکو
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ماکو

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو بازرگان

خودروبر تهران

کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر سردشت

کفی خودروبر سیه رود

کفی خودروبر شاهین دژ


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9