کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر قدس یکی از امداد خودروهای شهرستان قدس می‌باشد که با دارا بودن کفی خودروبر در اقصی نقاط قدس پس از تماس و درخواست شما امدادگران کفی حمل خودرو قدس در عرض ده دقیقه در محل شما حضور پیدا میکنند و خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن به مقصد مورد نظرتان حمل میکنند. امدادگران کفی خودروبر قدس ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای شما عزیزان در شهرستان قدس می‌باشند.

جهت ارتباط و هماهنگی با امدادگران ما در شهرستان قدس با شماره زیر تماس بگیرید و برای تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر قدس

_کفی خودروبر قدس

_یدک کش قدس

_جرثقیل ماشین بر

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر قدس انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر قدس به درخواست صاحب خودرو از قدس به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از قدس به سراسرکشور همه روزه بدون تعطیلی حتی روزهای تعطیل با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر قدس کلیه خدمات حمل خودرو را برای انواع خودروها از قدس به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در طول هفته حتی جمعه ها ارائه میکند.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر قدس علاوه بر حمل خودرو با کفی خودروبر قدس به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور نیز دارد جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

مزایای کفی خودروبر قدس چیست؟؟!!!

_دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه

_امداد رسانی شبانه روزی

_ارائه خدمات همه روزه حتی روزهای تعطیل

_تیم کاربلد و متخصص

_ارائه کلیه خدمات به نرخ دولتی

_ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_مشتری مداری

_راهنمایی فنی به صورت تلفنی و رایگان

_دارای ماشین های مجهز امدادی

مجوزها

کفی خودروبر قدس دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد. این امداد خودرو یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ می باشد و بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی در سراسر کشور دارد.

کفی خودروبر شبانه روزی قدس

کفی خودروبر قدس همه روزه به صورت شبانه روزی در حوزه امدادی برای کلیه خدمات حمل خودرو از شهرستان قدس به سراسر کشور بدون تعطیلی فعالیت می‌کند.

ماشین های امدادی

کفی خودروبر قدس مجهز به ماشین های پیشرفته امدادی برای خدمات حمل خودرو نظیر خودروبر قدس، یدک کش و جرثقیل ماشین بر می‌باشد.

راهنمایی فنی تلفنی

راهنمایی فنی به صورت تلفنی و کاملا رایگان صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

خودروبر۲۴۷ را میشناسید؟؟!!

خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو رسمی وقانونی است که به صورت گسترده و سراسری در سطح کشور در حوزه کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو به سراسر کشور و حتی خارج از کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را از استان آذربایجان شرقی شروع کرده رفته رفته فعالیت خود را به سطح کشور رسانده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون جزو بزرگترین امداد خودروهای کشور محسوب می‌شود که هر کجا از کشور عزیزمان که باشید کافیست با امداد خودروی ما تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما از سراسر کشور می‌باشند و پس دریافت آدرس دقیق شما نزدیکترین تیم امداد خودرو خودروبر۲۴۷ را برایتان اعزام می‌کنند که در سریعترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و پس از بررسی وضعیت و مشکل خودرویتان کاملا سریع و با دقت لازم خدمات امدادی مورد نیاز را برایتان ارائه می‌کنند.

کلیه خدمات خودروبر۲۴۷

_کفی خودروبر شهریار

_یدک کش شهریار

_جرثقیل ماشین بر

_مکانیک سیار

_امداد باطری سیار

_امداد قفل و سوئیچ سیار

_پنچرگیری سیار

_سوخت رسانی سیار

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_راهنمایی فنی رایگان(تلفنی)

نمایندگی ها

خودروبر۲۴۷ در حاضر نه تنها در استانهای آذربایجان شرقی بلکه در سراسر کشور هم نمایندگی دارد و خود این امداد خودرو در سراسر کشور فعالیت میکند و هم کلیه نمایندگی های این امداد خودرو مستقیما تحت پوشش خودروبر۲۴۷ بوده و زیر نظر اینان فعالیت می‌کنند. و از تضمین و پشتیبانی مستقیم خودروبر۲۴۷برخوردارند. کفی خودروبر قدس تنها یکی از نمایندگی های این امداد خودرو در کشور می‌باشد.

سایر شهرهای فعال:

خودروبر تهران

کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر ایواوغلی

کفی خودروبر شوط

کفی خودروبر خوی

کفی خودروبر شهریار


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9