کفی خودروبر فیروزکوه

کفی خودروبر فیروزکوه یکی از مجموعه های متخصص و باسابقه در حوزه حمل خودرو به سراسر کشور واقع در فیروز کوه می‌باشد. فیروزکوه مرکز شهرستان فیروزکوه در استان تهران است که در کنارهٔ جادهٔ فیروزکوه قرار دارد. مردم فیروزکوه از قومیت مازندرانی هستند و به گویش فیروزکوهی که لهجه‌ای از زبان مازندرانی است، سخن می‌گویند.

برای ارتباط با امدادگران ما در فیروزکوه یا جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر از فیروزکوه به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

معرفی مجموعه حمل خودرو فیروزکوه

مجموعه حمل خودرو فیروزکوه یکی از مجموعه‌های امدادی ما واقع در فیروزکوه استان تهران می‌باشد. مجموعه امدادی خودروبر فیروزکوه با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و به صورت کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو کشور حمل خودرو به سراسر کشور با کفی خودروبر فیروزکوه ارائه می‌دهد.

خودروبر فیروزکوه دارای یک تیم امدادی کاربلد و متخصص در حوزه حمل خودرو می‌باشد که ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی خدمات حمل خودرو ارائه می‌کنند.

خدمات حمل خودرو مجموعه خودروبر فیروزکوه

 • کفی خودروبر فیروزکوه
 • یدک کش فیروز کوه
 • جرثقیل ماشین بر فیروزکوه
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران

کفی خودروبر فیروزکوه

مجموعه حمل خودرو کفی خودروبر فیروزکوه انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر فیروزکوه به صورت شبانه روزی در طول هفته از فیروزکوه به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها با کفی خودروبر فیروزکوه از فیروزکوه به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش فیروزکوه

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش فیروزکوه به صورت شبانه روزی از فیروزکوه به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش فیروزکوه حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

حمل خودرو به سراسر ایران

مجموعه خودروبر فیروزکوه انواع خدمات حمل خودرو را از فیروزکوه به سراسر کشور ارائه می‌دهد همچنین این امداد خودرو بیش از ۱۰۰شعبه فعال در سراسر کشور دارد که مجموعه خودروبر فیروزکوه فقط یکی از آن شعبه ها در کشور می‌باشد.

حمل خودرو به خارج از ایران

مجموعه کفی خودروبر فیروزکوه حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن ارائه میکند. این خودروبر علاوه بر حمل خودرو در داخل کشور به خارج از کشور نیز خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر ارائه میکند. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور از فیروزکوه یا سراسر استان تهران با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

چرا مجموعه حمل خودرو فیروزکوه را انتخاب کنید؟؟!!

 • مجوز رسمی از کلیه سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات حمل خودرو همه روزه حتی روزهای تعطیلی
 • کارکنان مجرب و باسابقه
 • ماشین های مجهز امدادی
 • هزینه خدمات به نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور
 • مشتری مداری ورعایت اخلاق حرفه‌ای در کار
 • ارائه خدمات امدادی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات کاملا تضمینی
 • پشتیبانی خدمات حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران
 • دسترسی آسان از سراسر کشور
 • کمک رسانی فنی تلفنی

تجهیزات امدادی و امدادگران

مجموعه حمل خودرو فیروزکوه مجهز به ماشین های به روز و پیشرفته امدادی برای ارائه کلیه خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر فیروزکوه،یدک کش فیروزکوه و جرثقیل ماشین بر فیروزکوه می‌باشد. امداد خودرو فیروزکوه دارای  تیم امدادی متشکل از رانندگان زبده و با سابقه برای کلیه خدمات حمل خودرو و کارشناسان فنی برای رفع مشکلات فنی و همچنین سایر امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد.

هزینه خدمات

همانطور که میدانید برای کلیه اصناف اتحادیه های نظارت به آن اصناف وجود دارد و شغل ماهم از این قضیه مستثنی نیست و امداد خودروها نیز مانند سایر اصناف اتحادیه مخصوص به خود را برای نظارت و رسیدگی به امداد خودروهای سراسر کشور دارند اتحادیه امداد خودرو کشور مختص امداد خودروهای سراسر کشور می‌باشد.

همچنین علاوه بر نظارت و رسیدگی به امورات امداد خودروها، قیمت ارائه کلیه خدمات امدادی نیز از سوی این سازمان اعلام می‌شود و کلیه امداد خودروها از سراسر کشور موظف به ارائه کلیه خدمات امدادی به نرخ مصوب دولتی(اتحادیه) می‌باشند. بنابراین کلیه خدمات مجموعه خودروبر فیروزکوه و همچنین کلیه خدمات امدادی نمایندگی ها و شعبات موجود در این سایت در سراسر کشور به نرخ دولتی ارائه می‌شود البته لازم به ذکر است که کلیه خدمات از روز اول فعالیت امدادی خودروبر۲۴۷(نام سایت) تا به الان به نرخ دولتی ارائه شده است.

سرعت خدمات

امدادگران مجموعه امدادی کفی خودروبر فیروزکوه در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از فیروزکوه و حتی سراسر استان تهران که باشید آماده ارائه خدمات حمل خودرو به شما عزیزان می‌باشند کافیست تا با ما تماس بگیرید امدادگران ما بلافاصله پس از تماس شما در عرضه کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما حضور یافته و در عرضه چند دقیقه خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

پشتیبانی حمل خودرو فیروزکوه

کلیه خدمات حمل خودرو توسط مجموعه کفی خودروبر فیروزکوه به صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ما از حرکت از مبدا تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می‌شود و پس از چک کردن خودرو در مقصد خودرو به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل داده می‌شود.

کمک رسانی فنی تلفنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

از شهرهای فعال و مرتبط :

خودروبر تهران

کفی خودروبر میاندوآب

کفی خودروبر دماوند

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر حسن آباد

کفی خودروبر فردوسیه

کفی خودروبر نصیرشهر

کفی خودروبر لواسان

کفی خوروبر شمیرانات

کفی خودروبر شریف آباد

کفی خودروبر کهریزک

کفی خودروبر شمشک

کفی خودروبر آبسرد

کفی خودروبر کیلان

کفی خودروبر وحیدیه

کفی خودروبر رودهن

کفی خودروبر شاهدشهر

کفی خودروبر صفادشت

خودروبر مرند


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9