کفی خودروبر فردیس

کفی خودروبر فردیس یکی از مجموعه‌های موفق و باسابقه در حوزه حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور می‌باشد که در شهرستان فردیس در استان تهران قرار دارد. شهرستان فردیس یکی از شهرستان‌های استان البرز است. مرکز این شهرستان، شهر فردیس است.این شهرستان در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ از شهرستان کرج جدا شد و مستقل گردید. شهرستان فردیس از شرق، شمال و غرب با شهرستان کرج، از جنوب شرقی با شهرستان شهریار استان تهران و از جنوب با شهرستان ملارد استان تهران همسایه است.

برای ارتباط با کارشناسان ما در فردیس یا جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر فردیس با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

معرفی مجموعه امدادی خودروبر فردیس

مجموعه قوی حمل خودرو فردیس یکی از مجموعه‌های متخصص و حرفه ای در حوزه حمل خودرو در شهرستان فردیس می‌باشد این مجموعه نه تنها شهرستان فردیس بلکه سراسر استان تهران را تحت پوشش خود درآورده و به صورت رسمی و قانونی هم در فردیس و هم در سراسر استان تهران در حوزه حمل خودرو به سراسر کشور فعالیت می‌کند.

مجموعه حمل خودرو فردیس دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و امداد خودرو کشور می‌باشد و به صورت کاملا رسمی و قانونی فعالیت خود را از دهه ۸۰ آغاز کرده و اکنون که نزدیک به ۲۰ سال است در این حوزه همچنان با قدرت به کار خود ادامه میدهد.

کفی خودروبر فردیس

مجموعه حمل خودرو کفی خودروبر فردیس انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر فردیس ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل از فردیس به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از شهرستان فردیس به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش فردیس

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش فردیس به صورت شبانه روزی از فردیس به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش فردیس حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

حمل خودرو به داخل و خارج از کشور

مجموعه کفی حمل خودرو فردیس حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن ارائه میکند. این خودروبر علاوه بر حمل خودرو در داخل کشور به خارج از کشور نیز خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر فردیس ارائه میکند. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور از فردیس با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

مزایای انتخاب خودروبر فردیس !!

 • کاملا معتبر،رسمی و قانونی
 • با نرخ مصوب اتحادیه امداد خودروهای کشور
 • راهنمای تلفنی رایگان
 • دارای سایت رسمی و معتبر
 • دسترسی به تمام نقاط کشور با سایت
 • رعایت کامل حقوق مشتری
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارائه کلیه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات بصورت شبانه روزی
 • حمل خودرو حتی روزهای تعطیل
 • پشتیبانی
 • تضمینی

راهنمای تلفنی رایگان

زمانی که شما برای درخواست هرگونه خدمات امدادی با هر یک از مجموعه‌های امدادی ما در سراسر کشور تماس میگیرید بعد از مطرح کردن مشکل خودروی خود کارشناس مربوطه ما به شما اعلام میکند که مشکل خودروی شما اساسی یا جزئی می‌باشد.

چنانچه مشکل خودرویتان اساسی باشد همان لحظه امدادگران را به سوی آدرس مورد نظرتان اعزام میکنند ولی اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد و کارشناس تشخیص دهد که خودتان می‌توانید مشکل را رفع کنید شما را راهنمایی کرده و علت مشکل و راه حل را به شما نشان داده و شما به راحتی در عرضه چند دقیقه بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودرویتان را حل کرده و به مسیر خود ادامه خواهید داد با ما به همین راحتی میتوانید مشکلات فنی و جزئی خود را به راحتی رفع کنید.

پشتیبانی

کلیه خدمات حمل خودرو توسط مجموعه خودروبر فردیس به صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ما از حرکت از مبدا تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می‌شود و پس از چک کردن خودرو در مقصد توسط راننده و مشتری خودرو به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل داده می‌شود.

سایت معتبر و رسمی

حمل خودرو فردیس به دلیل داشتن سایت معتبر و رسمی دسترسی از طریق سایت برای کلیه مردم در سراسر کشور آسانتر و بی‌درسر و راحت می‌باشد. و مردم در سراسر کشور می‌توانند ۲۴ ساعته به شهرهای مختلف از طریق سایت خودروبر۲۴۷ (همین سایت)دسترسی داشته باشند.

امداد خودرو هادیشهر

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو جلفا

امداد خودرو مرند

کفی خودروبر احمدآباد مستوفی


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9