کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر صالحیه یکی از امداد خودروهای شهرستان صالحیه واقع در استان تهران می‌باشد که با دارا بودن کفی خودروبر در اقصی نقاط صالحیه پس از تماس و درخواست شما امدادگران کفی حمل خودرو صالحیه در عرض ده دقیقه در محل شما حضور پیدا میکنند و خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن به مقصد مورد نظرتان حمل میکنند. امدادگران کفی خودروبر صالحیه ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل آماده ارائه انواع خدمات امدادی برای شما عزیزان در شهرستان صالحیه می‌باشند.

جهت درخواست حمل خودرو یا ارتباط با امدادگران ما در صالحیه با شماره زیر تماس بگیرید یا جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر صالحیه

_کفی خودروبر صالحیه

_یدک کش صالحیه

_جرثقیل ماشین بر

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر صالحیه انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر صالحیه به درخواست صاحب خودرو از صالحیه به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از صالحیه به سراسرکشور همه روزه بدون تعطیلی حتی روزهای تعطیل با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش صالحیه

یدک کش صالحیه انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی یا هر خودروی مشکل دار ومتوقف شده کنار جاده به هردلیلی به درخواست صاحب خودرو از صالحیه به مقصد مورد نظر فرد حمل میکند. جهت حمل خودرو با یدک کش در صالحیه با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر

جرثقیل ماشین بر کلیه خودروهایی که بنابه هردلایلی قادر به حرکت نمی‌باشند را به درخواست صاحب خودرو به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر ایشان منتقل میکند علاوه بر آن جرثقیل ماشین بر علاوه بر حمل خودرو کالاها و وسایل سنگین را نیز جابجا یا به مکان مورد نظر مشتری حمل میکند و همچنین کلیه خودروهایی که به هر دلیلی در جوی آب،چاه،دره،گودال و یا .. افتاده یا گیر کرده‌اند را نیز در می‌آورد.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر صالحیه کلیه خدمات حمل خودرو را برای انواع خودروها از صالحیه به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در طول هفته حتی جمعه ها ارائه میکند.

حمل خودرو به خارج از کشور

امداد خودرو صالحیه علاوه بر کلیه خدمات حمل خودرو به سراسر کشور خدمات کفی خودروبر صالحیه را به خارج از کشور نیز ارائه میکند جهت درخواست حمل خودرو از صالحیه تا سراسر استان تهران به مقصد خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

دلایل انتخاب کفی خودروبر صالحیه برای خدمات حمل خودرو در سراسر کشور چیست؟؟!!

_دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه

_خدمات رسانی بصورت شبانه روزی

_ارائه خدمات همه روزه بدون تعطیلی

_تیم کاربلد و متخصص

_ارائه کلیه خدمات به نرخ دولتی

_ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_اخلاق حرفه‌ای در کار

_مشاوره تلفنی رایگان

_دسترسی ۲۴ ساعته

_ماشین‌های امدادی مجهز و بروز

مجوزهای کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر صالحیه دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک و پایانه و همچنین اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد. این امداد خودرو زیرمجموعه امداد خودرو کشوری با نام خودروبر۲۴۷ می‌باشد.

تیم متخصص

تیم کفی خودروبر صالحیه متشکل از رانندگان برای انواع خدمات حمل خودرو، کارشناسان فنی برای کلیه مشکلات فنی خودروها و امدادگران برای سایر خدمات امدادی می‌باشند.

نرخ دولتی

کلیه خدمات کفی خودروبر صالحیه و همچنین کلیه خدمات خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور با نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور ارائه می‌شود.

مشاوره رایگان

مشاوره فنی به صورت تلفنی و رایگان صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

دسترسی ۲۴ ساعته

کفی خودروبر صالحیه همه روزه به صورت شبانه روزی در حوزه امدادی برای کلیه خدمات حمل خودرو از صالحیه به سراسر کشور بدون تعطیلی فعالیت می‌کند. امداد گران کفی خودروبر صالحیه بلافاصله پس از تماس شما به طرف لوکیشن اعلامی شما حرکت میکنند و تنها در عرضه چند دقیقه خود را به محل خودروی شما می‌رسانند و خودروی شما صحیح و سالم و سریع به مکان مورد نظرتان تحویل می‌دهند.

کلیه خدمات خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور

_کفی خودروبر صالحیه

_یدک کش

_جرثقیل ماشین بر

_مکانیک سیار

_امداد باطری سیار

_امداد قفل و سوئیچ سیار

_پنچرگیری سیار

_سوخت رسانی سیار

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_راهنمایی فنی رایگان(تلفنی)

معرفی امداد خودرو سراسری با نام خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو رسمی وقانونی است که به صورت گسترده و سراسری در سطح کشور در حوزه کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو به سراسر کشور و حتی خارج از کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را از استان آذربایجان شرقی شروع کرده رفته رفته فعالیت خود را به سطح کشور رسانده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون جزو بزرگترین امداد خودروهای کشور محسوب می‌شود که هر کجا از کشور عزیزمان که باشید کافیست با امداد خودروی ما تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما از سراسر کشور می‌باشند و پس دریافت آدرس دقیق شما نزدیکترین تیم امداد خودرو خودروبر۲۴۷ را برایتان اعزام می‌کنند که در سریعترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و پس از بررسی وضعیت و مشکل خودرویتان کاملا سریع و با دقت لازم خدمات امدادی مورد نیاز را برایتان ارائه می‌کنند.

نمایندگی‌های خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ در حاضر نه تنها در استانهای آذربایجان شرقی بلکه در سراسر کشور هم نمایندگی دارد و خود این امداد خودرو در سراسر کشور فعالیت میکند و هم کلیه نمایندگی های این امداد خودرو مستقیما تحت پوشش خودروبر۲۴۷ بوده و زیر نظر اینان فعالیت می‌کنند. و از تضمین و پشتیبانی مستقیم خودروبر۲۴۷برخوردارند. کفی خودروبر صالحیه فقط یکی از نمایندگی های این امداد خودرو در کشور می‌باشد.

برخی از شهرهای مرتبط :

خودروبر تهران

کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر شهریار

کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر ملارد


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9