کفی خودروبر شوط

کفی خودروبر شوط یکی از امداد خودروهای شهر شوط واقع در استان آذربایجان غربی است که دارای مجور رسمی از سازمانهای مربوطه بوده وبیش از ۱۵ سال سابقه ارائه انواع خدمات امدادی را دارد. تیم کفی خودروبر شوط ۲۴ ساعته ۷ روزه هفته در خصوص خدمات حمل خودرو از شوط به سراسر کشور فعال هستند.

برای درخواست خدمات خودرو از شوط به سراسر کشور یا ارتباط با امداد گران ما در استان آذربایجان غربی با شماره زیر تماس بگیرید.

مرکز خودروبر شوط را بشناسیم!!!

خودروبر۲۴۷ بیش از ۱۵ سال است که با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،تعزیرات و پایانه فعالیت خود را در حوزه خدمات امدادی آغاز کرده است.

این امداد خودرو چند اصل مهم در کار خود دارد که تمامی تیم و زیرمجموعه ها و نمایندگی هایش موظف به رعایت آنها هستند که اول ارائه خدمات با سرعت و دقت بالاست، دوم ارائه کلیه خدمات در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتیست و سوم مشتری مداری و رعایت اخلاق حرفه ای در کار می‌باشد. اگر از هر نقطه از کشور که هستید چنانچه برای انجام خدمات امدادی خود ما را انتخاب کنید صددرصد این ۳ اصل را در نحوه ارائه خدمات امدادگرانمان در سراسر کشور مشاهده خواهید کرد. تیم خودروبر۲۴۷ همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه کلیه خدمات امدادی در سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

دلایل انتخاب تیم های خودروبر۲۴۷ و یا نمایندگی های این امداد خودرو چیست؟؟!!!

 1. مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. سابقه چندین ساله و تجربه بلند مدت
 3. فعالیت امدادی ۲۴ ساعته
 4. تیم حرفه ای و متخصص
 5. مشاوره فنی تلفنی رایگان
 6. سایت معتبر و رسمی
 7. دفاتر رسمی در دو شهر
 8. گزینه فعال ارسال لوکیشن از واتساپ
 9. استفاده از GPS در مواقع نیاز
 10. نرخ مصوب دولتی
 11. تحت پوشش قرار دادن کلیه شهرهای کشور
 12. حمل خودرو به سراسر کشور
 13. حمل خودرو به خارج از کشور
 14. نمایندگی در سراسر کشور
 15. تضمین کیفیت خدمات
 16. پشتیبانی کلیه خدمات حمل خودرو به خارج از شهر یا خارج از کشور
 17. استفاده از قطعات و لوازم خودرویی اصل
 18. مشتری مداری
 19. ارائه کلیه خدمات در کم ترین زمان ممکن
 20. ارائه خدمات با کیفیت
 21. ماشین ها وابزارهای پیشرفته امدادی

امداد رسانی شبانه روزی

کفی خودروبر شوط کلیه خدمات امدادی خود را به صورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته حتی جمعه ها از شوط به سراسر کشور ارائه می‌کند. همچنین تیم خودروبر۲۴۷ کلیه خدمات امدادی خود را در سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی ارائه می‌دهد.

مشاوره فنی تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

کلیه خدمات نمایندگی‌های خودروبر شوط در سراسر کشور

 1. کفی خودروبر شوط
 2. یدک کش
 3. جرثقیل ماشین بر
 4. مکانیک سیار
 5. امداد باطری سیار
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر شوط

کفی خودروبر شوط انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس را در سریعترین زمان ممکن توسط رانندگان کفی خودروبر شوط به درخواست صاحب خودرو از شوط به سراسر کشور همه روزه به صورت شبانه روزی انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از شوط به سراسر همه روزه بدون تعطیلی با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

کفی خودروبر شوط
کفی خودروسوار شوط
کفی حمل خودرو شوط
خودروبر شوط

حمل خودرو به داخل و خارج از کشور

کفی خودروبر شوط تمامی خدمات حمل خودرو علاوه بر شوط به سراسر کشور ارائه می‌کند. همچنین هم کفی خودروبر شوط و هم تمامی تیم ها و نمایندگی های خودروبر۲۴۷ کلیه خدمات حمل خودرو را علاوه بر سراسر کشور به خارج از کشور نیز ارائه می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو به داخل یا خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

نمایندگی‌ها

خودروبر۲۴۷ هم اکنون در سراسر کشور بیش از ۱۰۰ نمایندگی دارد و از لحاظ موقعیت مکانی کلیه استانها و شهرها و حتی روستاهای کشور را نیز تحت پوشش قرار داده است و شما در هر مکان و منطقه از کشور که باشید کافیست با امداد گران ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تیم خودروبر۲۴۷ نزدیک ترین نمایندگی و تیم خود را در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی به شما عزیزان خواهند فرستاد. کفی خودروبر شوط فقط یکی از این نمایندگی ها در کشور است.

برخی از شهرهای مرتبط و فعال:

کفی خودروبر چایپاره

کفی خودروبر اشنویه

کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر پلدشت

کفی خودروبر خوی


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9