کفی خودروبر شاهین دژ

کفی خودروبر شاهین دژ امداد خودرو شهر شاهین دژ واقع در استان آذربایجان غربی است. این امداد خودرو به صورت شبانه روزی آماده ارائه انواع خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو از شاهین دژ به سراسر کشور برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی و لوکس می‌باشد. جهت هرگونه درخواست یا هماهنگی با تیم امدادگران ما برای ارائه انواع خدمات بخصوص حمل خودرو از شاهین دژ به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر شاهین دژ

 • کفی خودروبر شاهین دژ
 • کفی حمل خودرو شاهین دژ
 • کفی خودروسوار شاهین دژ
 • کفی ماشین بر شاهین دژ
 • یدک کش شاهین دژ
 • جرثقیل ماشین بر شاهین دژ
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
کفی خودروبر شاهین دژ-کفی حمل خودرو شاهین دژ-کفی خودروسوار شاهین دژ-کفی ماشین بر شاهین دژ-ماشین بر شاهین دژ
کفی خودروبر شاهین دژ-کفی حمل خودرو شاهین دژ-کفی خودروسوار شاهین دژ-کفی ماشین بر شاهین دژ-ماشین بر شاهین دژ

کفی خودروبر شاهین دژ

با کفی خودروبر شاهین دژ انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن رانندگان کفی خودروبر شاهین دژ به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از شاهین دژ به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش شاهین دژ

انواع خودروهای تعمیری،تصادفی یا هر خودرویی که قادر به حرکت نباشد با رانندگان امداد خودرو شاهین دژ توسط یدک کش شاهین دژ به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود. تمامی خدمات حمل خودرو این امداد خودرو همه روزه و به صورت شبانه وزی به سراسر کشور ارائه می‌شود.

جرثقیل ماشین بر شاهین دژ

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر شاهین دژ به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر شاهین دژ علاوه بر کلیه خدمات امدادی در داخل شاهین دژ خدمات حمل خودرو با کفی از شاهین دژ همچنین کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور انجام می‌دهد کافیست با شماره‌های مذکور با امدادگران ما تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر شاهین دژ علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی انجام می‌دهد. این کفی خودروبر شاهین دژ خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از شاهین دژ یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

پاسخگوی تلفنی

پس از تماس شما با کارشناسان ما و بعد از توضیحات مربوط به مشکل خودروی خود اگر مشکل خودرویتان جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن بربیایید کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنند تا خود به راحتی بتوانید مشکل خودروی خود را بدون معطلی و بدون هزینه وبه تنهایی با راهنمایی تلفنی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف کنید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

کلیه خدمات امداد خودرو( خودروبر۲۴۷)

 • کفی خودروبر شاهین دژ
 • یدک کش شاهین دژ
 • جرثقیل ماشین بر شاهین دژ
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچرگیری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • کارشناسان فنی تلفنی(پاسخگوی تلفنی)

خودروبر۲۴۷

خودروبر۲۴۷ از دهه هشتاد به صورت رسمی و قانونی فعالیت امدادی خود را آغاز کرد. این امداد خودرو بزرگ و معروف و قدیمی دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو کشور بوده و بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی در سراسر کشور دارد. خودروبر۲۴۷ سراسر استان و شهرهای کشور را تحت پوشش قرار داده و در جای جای کشور نمایندگی دارد. امداد گران این امداد خودرو متشکل از رانندگان برای حمل خودرو، مکانیک ها برای مشکلات فنی،کارشناسان متخصص فنی برای پاسخگوی تلفنی فنی و سایر افراد برای سایر خدمات امدادی می‌باشند.

امداد خودروها

یکی از بزرگترین کمکها به بشریت ایجاد همین امداد خودروها بود زیرا درصد بالایی از مشکلات مردم سراسر جهان با وجود امداد خودروها رفع شد، مشکلاتی از قبیل ماندن در جاده ها بر اثر خرابی یا تصادف یا مشکلاتی از این قبیل که کمکی هم در آنجا وجود نداشته باشد بخصوص در جاهایی که غریب باشید کسی و جایی را نشناسید تا از آنجا کمک بخواهید شاید با خودتان بگویید خب تعمیرگاهها که هستند بله درست است تعمیرگاهها همیشه و همه حال آماده خدمت رسانی برای همه مشکلات فنی خودروها هستند اما خیلی از مکانها،مسیرها،جاده‌ها وحتی روستاها هستند که هیچ گونه تعمیرگاهی آن اطراف وجود ندارد

و برای رفتن به تعمیرگاه باید مسافت خیلی زیادی را طی کرد که آن هم برای یک خودروی خراب در وسط راه عملا غیرممکن است و فرد هم خود پیاده نمیتواند آن همه راه را برود تا مکانیک را با خود به آنجا بیاورد چون هم مسیر طولانی است هم نمیتواند ماشین خود را در یک جای ناشناس بگذارد و برود

ممکن است خیلی اتفاقات از قبیل دزدیدن خودرو یا حتی دزدیدن لوازم داخل خودرو در نبود صاحب خودرو اتفاق بیفتد شاید با خود بگویید میتواند با یک خودروی نزدیک در آنجا خود را به تعمیرگاه برساند بله ممکن است حتی اگر اینگونه هم باشد بازهم اعتماد کردن در یک جای غریب و ناشناس واقعا کار مشکلی است و گذشته از همه آنها زمان بسیار زیادی هم برای رفت و آمد تا تعمیرگاه و آوردن مکانیک تا آنجا نیاز است و فرد تا شب معطل می‌شود و از مسیر و برنامه خود جامی‌ماند

البته اگر خوش شانس باشد و ماشینش صبح خراب شده باشد چون در غیر اینصورت اگر شب باشد باید تا صبح صبر کند تا تعمیرگاه مورد نظر باز شود همه اینها فقط یک درصد از مشکلات افراد در جاده‌ها و راه‌ها بوده بخصوص رانندگانی که شغلشان دائم السفر است و مدام مشغول جابجایی بار از شهری به شهر دیگر یا حتی از کشوری به کشور دیگر هستند آنها صددرصداین مشکلات را بارها گذرانده‌اند

اما با به وجود آمدن امداد خودروها این مشکلات تقریبا به صفر رسیده زیرا از دهه هفتاد که اولین امداد خودروی ایرانی توسط یک کمپانی بزرگ خودرو در ایران به وجود آمد آن امداد خودروها فقط خودروهای کمپانی خودشان را ساپورت میکردند

رفته رفته این کار گسترش پیداکرد و به تبعیت از آن کمپانی شرکت های خودروسازی دیگر هم این خدمات را برای مشتریان خود پیاده کرده تااینکه شرکت های خصوصی افرادی را برای خدمات امدادی استخدام کردند تا کار امداد خودرو را انجام دهند و به مرور زمان این کار عمومی شده و افراد زیادی به این حوزه علاقه مند شده و با گرفتن برخی مجوزها و داشتن و گزراندن بعضی مهارت ها و داشتن برخی ماشین ها وابزارهای امدادی توانستند در این حوزه فعالیت کنند.

با وجود امداد خودروها عمده مشکلات مردم در خصوص خودروها در راه ها حل شد زیرا امداد خودروها تمامی خدمات امدادی از قبیل حمل خودرو از شهری به شهر دیگر، مشکلات فنی خودروها توسط مکانیک سیارها، حمل خودروهای تصادفی و تعمیری یا اسقاطی، سوخت رسانی و حتی پنچرگیری و هر مشکلی که در خصوص خودرو برای فرد در مسیر حرکتش در هرجایی که باشد پیش بیاید امداد خودرو تمامی این مشکلات را به صورت سیار و در سریع ترین حالت ممکن انجام می‌دهد.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو مرند

خودروبر تهران

کفی خودروبر تکاب


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9