کفی خودروبر شاهدشهر

کفی خودروبر شاهدشهر یکی از مجموعه‌های امدادی موفق و حرفه‌ای در حوزه حمل خودرو می‌باشد این مجموعه امدادی واقع در شاهدشهر استان تهران می‌باشد. شاهدشهر یکی از شهرهای شهرستان شهریار در استان تهران است. این شهر با پیوستن سه روستای علی‌آباد درازه، درازه و شهسواری تشکیل شده است.

برای ارتباط با امدادگران ما در شاهدشهر یا جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر از شاهدشهر به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

آشنایی با مجموعه حمل خودرو شاهدشهر

مجموعه حمل خودرو شاهدشهر یکی از مجموعه‌های امدادی ما واقع در شاهدشهر می‌باشد. مجموعه امدادی خودروبر شاهدشهر با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و به صورت کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو کشور حمل خودرو به سراسر کشور با کفی خودروبر شاهدشهر ارائه می‌دهد.

این مجموعه دارای یک تیم امدادی کاربلد و متخصص در این حوزه می‌باشد که به صورت شبانه روزی در طول هفته برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی خدمات حمل خودرو ارائه می‌کنند.

این خدمات شامل : کفی خودروبر شاهدشهر ، یدک کش شاهدشهر ، جرثقیل ماشین بر شاهدشهر ، حمل خودرو به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور می‌باشد.

کفی خودروبر شاهدشهر

مجموعه امدادی کفی خودروبر شاهدشهر انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر شاهدشهر به صورت شبانه روزی در طول هفته از شاهدشهر به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور منتقل می‌کند. جهت انتقال انواع خودروها از شاهدشهر به سراسر کشور با کفی خودروبر شاهدشهر با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش شاهدشهر

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش شاهدشهر به صورت شبانه روزی از شاهدشهر به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش شاهدشهر حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

جرثقیل ماشین بر شاهدشهر

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و…توسط جرثقیل ماشین بر شاهدشهر به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل صورت می‌گیرد علاوه بر آن تمامی خودروهایی که به هر دلیلی در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به درخواست صاحب خودرو به محل مورد نظر منتقل میشوند. جهت درخواست کلیه خدمات حمل خودرو از به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

چرا مجموعه خودروبر شاهدشهر؟؟!!

 • مجوز رسمی از کلیه سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات حمل خودرو همه روزه حتی روزهای تعطیلی
 • کارکنان مجرب و باسابقه
 • ماشین های مجهز امدادی
 • هزینه خدمات به نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور
 • مشتری مداری ورعایت اخلاق حرفه‌ای در کار
 • ارائه خدمات امدادی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات کاملا تضمینی
 • پشتیبانی خدمات حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران
 • دسترسی آسان از سراسر کشور
 • کمک رسانی فنی تلفنی

ماشین های امدادی و کارکنان

مجموعه حمل خودرو شاهدشهر مجهز به ماشین های به روز و پیشرفته امدادی برای ارائه کلیه خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر شاهدشهر،یدک کش شاهدشهر و جرثقیل ماشین بر شاهدشهر می‌باشد. امداد خودرو شاهدشهر دارای  تیم امدادی متشکل از رانندگان زبده و با سابقه برای کلیه خدمات حمل خودرو کارشناسان فنی برای رفع مشکلات فنی و همچنین سایر امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد.

نرخ مصوب دولتی

همانطور که میدانید برای کلیه اصناف اتحادیه های نظارت به آن اصناف وجود دارد و شغل ماهم از این قضیه مستثنی نیست و امداد خودروها نیز مانند سایر اصناف اتحادیه مخصوص به خود را برای نظارت و رسیدگی به امداد خودروهای سراسر کشور دارند اتحادیه امداد خودرو کشور مختص امداد خودروهای سراسر کشور می‌باشد.

همچنین علاوه بر نظارت و رسیدگی به امورات امداد خودروها، قیمت ارائه کلیه خدمات امدادی نیز از سوی این سازمان اعلام می‌شود و کلیه امداد خودروها از سراسر کشور موظف به ارائه کلیه خدمات امدادی به نرخ مصوب دولتی(اتحادیه) می‌باشند. بنابراین کلیه خدمات مجموعه خودروبر شاهدشهر و همچنین کلیه خدمات امدادی نمایندگی ها و شعبات موجود در این سایت در سراسر کشور به نرخ دولتی ارائه می‌شود البته لازم به ذکر است که کلیه خدمات از روز اول فعالیت امدادی خودروبر۲۴۷(نام سایت) تا به الان به نرخ دولتی ارائه شده است.

سرعت خدمات رسانی

امدادگران مجموعه امدادی کفی خودروبر شاهدشهر در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شاهدشهر و حتی سراسر استان تهران که باشید آماده ارائه خدمات حمل خودرو به شما عزیزان می‌باشند کافیست تا با ما تماس بگیرید امدادگران ما بلافاصله پس از تماس شما در عرضه کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما حضور یافته و در عرضه چند دقیقه خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

پشتیبانی

کلیه خدمات حمل خودرو توسط مجموعه کفی خودروبر شاهدشهر به صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ما از حرکت از مبدا تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می‌شود و پس از چک کردن خودرو در مقصد خودرو به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل داده می‌شود.

حمل خودرو به سراسر کشور

مجموعه خودروبر شاهدشهر انواع خدمات حمل خود را از شاهدشهر به سراسر کشور ارائه می‌دهد همچنین این امداد خودرو بیش از ۱۰۰شعبه فعال در سراسر کشور دارد که مجموعه خودروبر شاهدشهر فقط یکی از آن شعبه ها در کشور می‌باشد.

حمل خودرو به خارج از کشور

مجموعه کفی خودروبر شاهدشهر حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن ارائه میکند. این خودروبر علاوه بر حمل خودرو در داخل کشور به خارج از کشور نیز خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر ارائه میکند. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور از شاهدشهر یا استان تهران با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

دسترسی آسان

امداد خودرو شاهدشهر به دلیل داشتن سایت معتبر و رسمی دسترسی از طریق سایت برای کلیه مردم در سراسر کشور آسانتر و بی‌درسر و راحت می‌باشد. و مردم در سراسر کشور می‌توانند ۲۴ ساعته به شهرهای مختلف از طریق سایت خودروبر۲۴۷ دسترسی داشته باشند.

کمک رسانی تلفنی فنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

برخی از شهرهای مرتبط :

خودروبر تهران

کفی خودروبر میاندوآب

کفی خودروبر دماوند

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر حسن آباد

کفی خودروبر فردوسیه

کفی خودروبر نصیرشهر

کفی خودروبر لواسان

کفی خوروبر شمیرانات

کفی خودروبر شریف آباد

کفی خودروبر کهریزک

کفی خودروبر شمشک

کفی خودروبر آبسرد

کفی خودروبر کیلان

کفی خودروبر وحیدیه

کفی خودروبر رودهن

خودروبر مرند


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9