کفی خودروبر زنوز

کفی خودروبر زنوز دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه و دارای ۱۵ سال سابقه امدادی در زنوز می‌باشد. کفی خودروبر زنوز انواع خدمات حمل خودرو از زنوز به سراسر کشور همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی انجام می‌دهد.

جهت درخواست و هماهنگی با امداد گران ما برای حمل خودرو از زنوز به سراسر با کفی خودروبر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

کفی خودروبر زنوز - کفی ماشین بر زنوز - کفی حمل خودرو زنوز - ماشین بر زنوز-کفی خودرو سوار زنوز
ماشین‌بر‌ زنوز
کفی خودروبرزنوز-کفی حمل خودروزنوز-کفی خودروسوار زنوز - کفی ماشین برزنوز-ماشین بر زنوز
کفی خودروبرزنوز

خودروبر۲۴۷

این روز ها به علت وجود شرایط نامناسب ترددها و وجود ترافیک های سنگین و سبک خودرو ها بیشتر از قبل مورد استفاده قرار میگیرند و به همین دلیل با وجود کاستی‌هایی در حین مسافرت هم از لحاظ قطعات یدکی و هم از تعمیرات بین جاده‌ای بسیاری از خودرو ها در بین جاده و ترافیک‌ها سرگردان می‌مانند، اما با روند تکنولوژی کارشناسان ما توانسته‌اند امکاناتی را برای اینچنین خودرو‌هایی فراهم کنند. خودروبر۲۴۷ همواره برای کمک به حل مشکل شما در جاده‌های سراسر شهر با تمام قدرت آماده هستند تا خودروی سرگردان شما را به متخصصان فنی خودرو برسانند.

در نمایندگی زنوز خودروبر‌۲۴۷ ماشین‌بر های مجهز به تکنولوژی روز آماده خدمت رسانی به مسافران و هموطنان سرگردان در جاده حضور دارند تا خودروی مورد نظرتان را با روش های علمی منتقل نمایند.

شرکت خودروبر‌‍۲۴۷ با تحت شعاع قرار دادن شهرهای مختلف ایران و همچنین شهرستان‌های شهرها حضور خودرا به ارمغان می‌رساند.کفی خودروبر‌۲۴۷ در تمام شهرستان های شهر تبریز فعال می باشد.

خودروبر‌۲۴۷ در شهرستان زنوز تبریز مشغول به فعالیت می‌باشد و برای هموطنان گرامی در این باغ بهشت پر ره‌آورد آماده ارائه خدمت می‌باشد همچنین نه تنها در شهرستان زیبای زنوز بلکه‌تمامی شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی را تحت پوشش قرار می‌دهد.کفی های خودروبر‌۲۴۷ قادر به حمل خودرو های تا وزن ۶ تن را دارا می‌باشد که بین استان ها و شهرستان ها در اسرع زمان در ایمن ترین حالت ممکن امکان پذیر می‌باشد.

خودروبر‌۲۴۷ با امید و تلاش پر بار توانسته است در کنار هموطنان عزیز زنوزی حضور یابد و برای امداد رسانی به آنها تمام قدرتش را به کار می‌گیرد و با ارائه کلیه خدمات امداد‌رسانی و با به کار‌گیری امکانات به روز بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا و تجربه های کارشناسان مجرب سعی در ایجاد رضایت در میان مردم عزیز این شهرستان اقدام نماید.

خدمات خودرو‌بر‌۲۴۷ شامل امدادرسانی از طریق یدک‌کش و ارائه انواع کفی های موجود بر اساس دانش روز و اصول و تجربه بیش از ۱۵سال می‌باشد. این مجموعه در حال حاضر در تمامی عرصه های امداد رسانی در سراسر کشور فعالیت ‌کند.

خدمات حمل کفی خودروبر زنوز

  • کفی خودروبر زنوز
  • کفی حمل ماشین زنوز
  • کفی حمل خودرو زنوز
  • کفی خودرو سوار زنوز
  • ماشین بر زنوز
  • یدک کش زنوز
  • جرثقیل ماشین بر زنوز
  • حمل خودرو به سراسر کشور
  • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر زنوز

کفی خودروبر زنوز بادقت و هوشیاری تمام در زنوز توسط رانندگان کفی خودروبر زنوز آماده ارائه خدمات‌ امداد‌رسانی به تمامی رانندگان می‌باشد که هر ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مسافران و رانندگان قرار می‌دهد. جهت هرگونه حمل خودرو با کفی خودروبر زنوز از زنوز به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

با استفاده از کفی‌های خودرو سوار در نمایندگی زنوز می‌توان اقلام خودرو‌های سواری ،‌مسابقه‌ای ،‌خارجی و داخلی را در سطح شهر و استان ها با ایمنی تمام منتقل کرد.

کفی خودروبر زنوز - کفی ماشین بر زنوز - کفی حمل خودرو زنوز - ماشین بر زنوز-کفی خودرو سوار زنوز

خودروبر‌۲۴۷ از طریق تماس تلفنی مشتریان عزیز در دسترس عموم هموطنان در تمام مدت ۲۴ ساعت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل قرار می گیرد و تمامی عزیزان میتوانند جهت مشاوره رایگان و اعلان نیازمندی خود اقدام نمایند.

کلیه خدمات خودرو‌۲۴۷ تماما امدادی و سیار می‌باشد که شامل حمل خودرو‌های ایرانی و خارجی ، صفر و کلاسیک ، وارداتی ، مسابقه ای ، لوکس ، حمل خودرو های تصادفی در تمامی شهرستان های استان‌آذربایجان شرقی و مخصوصا در تمامی شهرهای ایران به صورت ۲۴ ساعته و ایمن در تمام ایام روز می‌باشد.

خودرو‌بر‌۲۴۷ تمامی مجوز‌های مربوطه را دارا می‌باشد و کلیه خدمات امداد‌رسانی را تماما به صورت قانونی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد تا مشتریان با دلگرمی و اطمینان خاطرکامل و با ایمنی هر چه بیشتر خودروی موردنظر شما را سراسر کشور حمل نماید تا خودروی مورد نظر در ایده آل ترین حالت ممکن به مقصد مورد نظرتان برسد.

در صورت تماس گرفتن با شماره درج شده در سایت و شما می‌توانید از تمامی‌خدمات خودروبر۲۴۷ در تمامی شهرها و شهرستان‌های‌ایران بهره‌مند شوید.

شرکت خودروبر۲۴۷ با تکیه بر دانشی با قدمت بیش از ۱۵ سال سابقه توانسته حضور فعال خود را درزمینه‌ امدادرسانی به خودرو های کلاسیک ، مسابقه ای ، لوکس ، خودرو های تصادفی ، وارداتی و خودرو های ایرانی و خارجی به ارمغان برساند و در این سرزمین پهناور علی‌الخصوص در شهرستان‌ها و شهرهای سراسر ایران نامی درخشان بر پاکند.

برخی ازشهرهای دارای نمایندگی:

امداد خودرو تبریز
امداد خودروبر ارومیه
کفی حمل خودرو اردبیل
کفی خودروبر اهر
کفی خودروبر هریس


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9