کفی خودروبر جلیل آباد

کفی خودروبر جلیل آباد یکی از مجموعه‌های حمل خودرو باسابقه و کاربلد در حوزه حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور می‌باشد که در شهر جلیل آباد قرار دارد.

جلیل‌آباد شهری از توابع بخش مرکزی شهرستان پیشوا در استان تهران است. جلیل‌آباد در حد فاصل جاده پیشوا به سمت شریف‌آباد قرار گرفته‌است و روستاهایی از قبیل غیاث آباد، یام، کهریزک و مندکان، قلعه نو جامکاران، صالح آباد، محمودآباد نو، محمودآباد کهنه، شوران، صالح آباد، شعیب آباد، شورقاضی، زواربید وعلی آباد و … شامل بخش جلیل‌آباد می‌شوند. در ابتدای شهر یک قلعه قدیمی وجود دارد که طبق گفته برخی قدمت آن به دوران ما قبل قاجار است.

برای ارتباط با امدادگران ما در جلیل آباد یا جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر جلیل آباد با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

خدمات حمل خودرو جلیل آباد

 • کفی خودروبر جلیل آباد
 • یدک کش جلیل آباد
 • جرثقیل ماشین بر جلیل آباد
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر جلیل آباد

مجموعه حمل خودرو کفی خودروبر جلیل آباد انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر جلیل آباد ۲۴ ساعته ۷ روزه هفته حتی روزهای تعطیل از جلیل آباد به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها از جلیل آباد به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش جلیل آباد

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش جلیل آباد به صورت شبانه روزی از جلیل آباد به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش جلیل آباد حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

حمل خودرو به داخل و خارج از کشور

مجموعه کفی حمل خودرو جلیل آباد حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن ارائه میکند. این خودروبر علاوه بر حمل خودرو در داخل کشور به خارج از کشور نیز خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر جلیل آباد ارائه میکند. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور از جلیل آباد یا سراسر استان تهران با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

آشنایی با مجموعه حمل خودرو جلیل آباد

مجموعه حمل خودرو جلیل آباد یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه حمل خودرو واقع در شهر جلیل آباد یکی از شهرهای استان تهران می‌باشد. مجموعه امدادی خودروبر جلیل آباد با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و به صورت کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو کشور حمل خودرو به سراسر کشور با کفی خودروبر جلیل آباد ارائه می‌دهد.

کلیه خدمات حمل خودرو توسط مجموعه خودروبر جلیل‌آباد به صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ما از حرکت از مبدا تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می‌شود و پس از چک کردن خودرو در مقصد خودرو به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل داده می‌شود.

دلایل انتخاب مجموعه حمل خودرو جلیل آباد چیست؟؟!!

 • مجوز رسمی از کلیه سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات حمل خودرو همه روزه حتی روزهای تعطیلی
 • کارکنان مجرب و باسابقه
 • ماشین های مجهز امدادی
 • هزینه خدمات به نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور
 • مشتری مداری ورعایت اخلاق حرفه‌ای در کار
 • ارائه خدمات امدادی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات کاملا تضمینی
 • پشتیبانی خدمات حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران
 • دسترسی آسان از سراسر کشور
 • راهنمایی فنی تلفنی

خدمات شبانه روزی

امدادگران مجموعه امدادی کفی خودروبر جلیل آباد در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر جلیل آباد و حتی سراسر استان تهران که باشید آماده ارائه خدمات حمل خودرو به شما عزیزان می‌باشند کافیست تا با ما تماس بگیرید امدادگران ما بلافاصله پس از تماس شما در عرضه کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما حضور یافته و به سرعت و در کوتاهترین زمان خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام می‌دهند. تیم امدادی کاربلد و متخصص خودروبر جلیل آباد در حوزه حمل خودرو ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی خدمات حمل خودرو ارائه می‌کنند.

معرفی خودروبر۲۴۷ :

خودروبر۲۴۷ که برای این سایت نام گذاری شده است در اصل یک امداد خودروی بزرگ و قدیمی است که با راه اندازی این سایت مردم در سراسر کشور میتوانند به راحتی به کلیه نمایندگی های این امداد خودرو دسترسی سریع و ۲۴ ساعته از طریق این سایت داشته باشند این سایت تنها سایت رسمی و معتبر خودروبر۲۴۷در کشور می‌باشد. در ادامه به معرفی این امداد خودرو مجهز و بزرگ میپردازیم.

مجموعه کفی خودروبر جلیل آباد فقط یکی از مجموعه های امدادی خودروبر۲۴۷ در کشور است که زیر نظر خودروبر۲۴۷ فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو کشوری و بسیار بزرگ است که نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی و همچنین خدمات حمل خودرو به سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به دلیل گسترده بودن و سراسری بودن و تحت پوشش قرار دادن کلیه استانها و شهرهای کشور برای دسترسی آسان شما عزیزان به کلیه این شهرها واطاعات و شماره های مربوط به هر شهر این سایت معتبر و رسمی راه اندازی شده است تا همه هم وطنان عزیز از هر نقطه از کشور عزیزمان به آنها دسترسی داشته باشند تا بدون معطلی مشتریان هر شهر با شماره مربوط به همان شهر ومنطقه تماس بگیرند.

خودروبر ۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که از دهه ۸۰ فعالیت خود را به عنوان یک امداد خودرو و با مجوز رسمی از سازمان ترافیک و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو در کشور آغاز کرده و به مرور زمان کار خود را گسترش داده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون حدودا سراسر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده است یعنی هر نقطه از کشور که باشید فقط با یک تماس کوتاه با این امداد خودرو و دادن آدرس مورد نظر خود و توضیح مشکل خودرویتان و یا درخواست خدمات مورد نیازتان با کارشناسان ما ،در عرضه چند دقیقه نزدیکترین امداد خودروی این مجموعه به آدرس مورد نظر شما اعزام میشود و با دقت و سریعترین زمان ممکن بدون معطلی کار شما توسط امدادگران ما انجام میشود.

علاوه بر کلیه توضیحات و کارها و خدمات گفته شده درمورد خودروبر۲۴۷ این امداد خودرو بزرگ و زنجیره ای در سراسر کشور خدماتی نظیر کفی خودروبر،یدک کش،جرثقیل ماشین بر،مکانیک سیار ،امداد باطری سیار،امداد قفل و سوئیچ سیار،پنچرگیری سیار،سوخت رسانی سیار،حمل خودرو به سراسر کشور،حمل خودرو به خارج از کشور،راهنمایی فنی تلفنی را به صورت ۲۴ ساعته در سراسر کشور ارائه می‌کند در هر نقطه از کشور که باشید کافیست با ما تماس بگیرید.

جهت ارتباط با امدادگران ما در سراسر استان تهران با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

برخی از شعبه های فعال حمل خودرو :

امداد خودرو هادیشهر

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو جلفا

امداد خودرو مرند

کفی خودروبر خسروآباد


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9