کفی خودروبر بومهن

کفی خودروبر بومهن یکی از مجموعه‌های بزرگ امدادی در بومهن می‌باشد. بومِهِن، یکی از شهرهای شهرستان پردیس در شرق استان تهران است.

برای درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر بومهن از شهرستان بومهن به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک فرمائید.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر بومهن

  • کفی خودروبر بومهن
  • یدک کش بومهن
  • جرثقیل ماشین بر بومهن
  • حمل خودرو به سراسر کشور
  • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر بومهن

کفی خودروبر بومهن انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر بومهن به صورت شبانه روزی در طول هفته از بومهن به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور منتقل می‌کند. جهت انتقال انواع خودروها از بومهن به سراسر کشور با کفی خودروبر بومهن با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

مجموعه کفی خودروبر بومهن را بیشتر بشناسیم :

مجموعه بزرگ امداد خودرو بومهن به صورت حرفه‌ای در حوزه خدمات حمل خودرو به صورت شبانه روزی با یک تیم با سابقه و کاربلد همه روزه حتی روزهای تعطیل در سراسر کشور فعالیت می‌کند.

مجموعه کفی خودروبر بومهن مجوز رسمی سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو کشور را دارد و جزوه با سابقه های حوزه امدادی محسوب می‌شود. تیم امدادی این مجموعه متشکل از رانندگان زبده و با سابقه برای کلیه خدمات حمل خودرو مانند کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر و کارشناسان فنی برای رفع مشکلات فنی و همچنین سایر امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد. این مجموعه مجهز به ماشین های به روز و پیشرفته امدادی برای ارائه کلیه خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر می‌باشد.

دلایل انتخاب کفی خودروبر بومهن

_دارای کلیه مجوزهای لازم

_خدمات شبانه روزی

_ارائه کلیه خدمات همه روزه بدون تعطیلی

_تیم متخصص و با سابقه

_ماشین های مجهز امدادی

_ارائه کلیه خدمات به نرخ مصوب دولتی

_مشتری مداری

_سرعت و دقت بالا

_کیفیت بالا کاملا تضمینی

_پشتیبانی خدمات

_حمل خودرو به سراسرکشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_دسترسی از سراسر کشور

_پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر شبانه روزی بومهن

تیم کفی خودروبر بومهن همه روزه بدون تعطیلی حتی روزهای جمعه به صورت شبانه روزی کلیه خدمات حمل خودرو را از سراسر استان تهران به سراسر کشور ارائه می‌دهد.

قیمت و هزینه خدمات

همانطور که میدانید برای کلیه اصناف اتحادیه های نظارت به آن اصناف وجود دارد و شغل ماهم از این قضیه مستثنی نیست و امداد خودروها نیز مانند سایر اصناف اتحادیه مخصوص به خود را برای نظارت و رسیدگی به امداد خودروهای سراسر کشور دارند اتحادیه امداد خودرو کشور مختص امداد خودروهای سراسر کشور می‌باشد.

همچنین علاوه بر نظارت و رسیدگی به امورات امداد خودروها، قیمت ارائه کلیه خدمات امدادی نیز از سوی این سازمان اعلام می‌شود و کلیه امداد خودروها از سراسر کشور موظف به ارائه کلیه خدمات امدادی به نرخ مصوب دولتی(اتحادیه) می‌باشند. بنابراین کلیه خدمات امداد خودرو بومهن و همچنین کلیه خدمات امدادی نمایندگی ها و مجموعه های خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور به نرخ دولتی ارائه می‌شود البته لازم به ذکر است که کلیه خدمات از روز اول فعالیت خودروبر۲۴۷ تا به الان به نرخ دولتی ارائه شده است.

مشتری مداری

تیم کفی خودروبر بومهن و همچنین کلیه تیم‌های خودروبر۲۴۷ موظف به رعایت اخلاق حرفه ای در کار و همچنین رعایت اصول مشتری مداری هستند تمامی کارکنان و امدادگران تیم های ما همگی با صبر و حوصله و بسیار دقیق و سریع و کاملا خوش برخورد کلیه خدمات امدادی شما عزیزان را از سراسر کشور انجام می‌دهند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات امدادی به شما عزیزان می‌باشند.

کیفیت

مهترین اصول ارائه خدمات در کفی خودروبر بومهن کیفیت است. ارائه خدمات با کیفیت جزوه اصول های اولیه مجموعه کفی خودروبر بومهن می‌باشد البته ارائه کلیه خدمات با کیفیت بالا و به نرخ دولتی می‌باشد.

پشتیبانی

کلیه خدمات حمل خودرو توسط تیم کفی خودروبر بومهن تا رسیدن خودرویتان به مقصد مورد نظرتان پشتیبانی می‌شود.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر بومهن از شهر بومهن یا حتی سراسر استان تهران حمل خودرو به سراسر کشور ارائه می‌دهد و همچنین کلیه خدمات این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل توسط تیم متخصص و با تجربه کفی خودروبر بومهن صورت می‌گیرد.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر بومهن علاوه بر سراسر کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر بومهن ارائه می‌کند جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو به خارج از کشور با کفی خودروبر بومهن با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

دسترسی ۲۴ ساعته

کفی خودروبر بومهن به دلیل داشتن نمایندگی در سراسر کشور و همچنین فعالیت در سراسر کشور ۲۴ ساعته در دسترس شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد.

کارشناسان فنی و راهنمای فنی تلفنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

کلیه خدمات امدادی امداد خودروهای ۲۴۷ در سراسر کشور

_کفی خودروبر

_یدک کش

_جرثقیل ماشین بر

_مکانیک سیار

_امداد باطری سیار

_امداد قفل و سوئیچ سیار

_پنچرگیری سیار

_سوخت رسانی سیار

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_پاسخگوی فنی رایگان(تلفنی)

نام خودروبر۲۴۷ ازکجا آمده است؟؟!!

خودروبر۲۴۷ که برای این سایت نام گذاری شده است در اصل یک امداد خودروی بزرگ و قدیمی است که با راه اندازی این سایت مردم در سراسر کشور میتوانند به راحتی به کلیه نمایندگی های این امداد خودرو دسترسی سریع و ۲۴ ساعته از طریق این سایت داشته باشند این سایت تنها سایت رسمی و معتبر خودروبر۲۴۷در کشور می‌باشد. در ادامه به معرفی این امداد خودرو مجهز و بزرگ میپردازیم.

امداد خودرو بومهن یکی از امداد خودروهای خودروبر۲۴۷ است که زیر نظر خودروبر۲۴۷ فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو کشوری و بسیار بزرگ است که نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی و همچنین خدمات حمل خودرو به سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به دلیل گسترده بودن و سراسری بودن و تحت پوشش قرار دادن کلیه استانها و شهرهای کشور برای دسترسی آسان شما عزیزان به کلیه این شهرها واطاعات و شماره های مربوط به هر شهر این سایت معتبر و رسمی راه اندازی شده است تا همه هم وطنان عزیز از هر نقطه از کشور عزیزمان به آنها دسترسی داشته باشند تا بدون معطلی مشتریان هر شهر با شماره مربوط به همان شهر ومنطقه تماس بگیرند.

خودروبر ۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که از دهه ۸۰ فعالیت خود را به عنوان یک امداد خودرو و با مجوز رسمی از سازمان ترافیک و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو در کشور آغاز کرده و به مرور زمان کار خود را گسترش داده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون حدودا سراسر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده است یعنی هر نقطه از کشور که باشید فقط با یک تماس کوتاه با این امداد خودرو و دادن آدرس مورد نظر خود و توضیح مشکل خودرو و یا اینکه بازگوی درخواست خدمات مورد نیازتان با کارشناسان ما در عرضه چند دقیقه نزدیکترین امداد خودروی مورد نظر به آدرس مورد نظر شما اعزام میشود و با دقت و سریعترین زمان ممکن بدون معطلی کار شما توسط امدادگران ما انجام داده میشود.

سایر شهرهای مرتبط و فعال :

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر باقرشهر

کفی خودروبر باغستان

خودروبر تهران

کفی خودروبر میاندوآب

کفی خودروبر پیشوا


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9