کفی خودروبر بستان آباد

کفی خودروبر بستان آباد با بیش از ۱۵ سال سابقه با نام خودروبر ۲۴۷ در سراسر کشور نمایندگی دارد. امداد خودرو بستان آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو کشور سازمان ترافیک و پایانه و تعزیرات کشور می‌باشد. خودروبر ۲۴۷ متشکل از نیروهای کاربلد و باسابقه ازجمله امدادگران و کارشناسان متخصص در حوزه امدادی می‌باشد.

جهت ارتباط با کارشناسان ما و یا درخواست هرگونه خدمات امدادی برای بستان اباد همچنین درخواست حمل خودرو از بستان آباد به سراسر کشور یا داخل بستان آباد با شماره درج شده در بالا تماس بگیرید.

امدادگران ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه هرگونه خدمات امدادی برای انواع ماشین‌های ایرانی و خارجی و لوکس می‌باشند.

خدمات کفی خودروبر بستان آباد

 • کفی خودروبر بستان آباد
 • کفی حمل خودرو بستان آباد
 • کفی خودوسوار بستان آباد
 • کفی ماشین بر بستان آباد

سایر خدمات خودروبر ۲۴۷

 • خودروبر کفی
 • یدک کش
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • راهنمای فنی به صورت تلفنی

کفی خودروبر بستان آباد و یدک کش بستان آباد

کفی خودروبر بستان آباد اولین خدمات پر طرفدار امدادی است که در بین خدمات دیگر امداد خودروها مشتری زیادی را به خود اختصاص میدهد. در کل خدمات حمل خودرو در بین خدمات دیگر در خواست بالایی دارد زیرا تقریبا از هر ۲۰ نفری که هر روز تقاضای خدمات امدادی در یک شهر میکنند ۱۵ نفر آنها در خواست حمل خودرو دارند که بعضی با کفی خودروبر و بعضی دیگر با یدک کش که بستگی به مشکلات و مدل خودرویشان این خدمات را انتخاب میکنند.

حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه این خدمات می‌تواند انتخابی باشد؟!!!

حال در جواب این سوال باید بگویم بله میشود زمانی که شما می‌خواهید از خدمات حمل خودرو استفاده کنید که شامل دو گزینه حمل خودرو با کفی خودروبر و یدک کش می‌باشد

شما با توجه به مشکل خودرو و مدل و وضعیت ماشینتان نمی‌توانید انتخاب کنید که از کدام یک از خدمات نام برده استفاده کنید.

مثلا اگر خودروی شما خراب شده و مدل پایین است و می‌خواهید توسط امداد خودرو به نزدیک‌ترین تعمیرگاه در محل حمل شود بهترین گزینه انتخابی شما حمل خودرو با یدک کش است یا حتی می‌خواهید ماشینتان به شهر دیگری برده شود و به زبان آمیانه ماشینتان کهنه است و یا حتی اسقاطی است و خلاصه اینکه ماشین شما صفر نیست و با بردن با جرثقیل یا یدک کش مشکلی ندارید با یدک کش برده می‌شود اما اگر خودروی صفر خریداری کرده‌اید که می‌خواهید از شهری به شهر دیگر منتقل شود یا خودرویی را می‌خواهید از شهر خود به شهر یا کشور دیگر انتقال دهید

و اگر دوست ندارید هیچ خط و خش روی خودروی شما بیفتد یا حتی لاستیک هایش هم به زمین نخورد باید از کفی خودروبر یا خودروسوار استفاده کنید و همه این حمل خودروهایی هم که نام بردیم به صورت شبانه روزی و سراسری در خودروبر ۲۴۷ و همچنین کفی خودروبر بستان آباد وجود دارد پس نگران نباشد برای هر شرایط و هر مدل خودرو با هر بودجه‌ای راه حل داریم فقط کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات امدادی خود را با ما در میان بگذارید که ما در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل خواهیم کرد.

چگونه می‌توانیم از هزینه های هنگفت برای تعمیر خودرو جلوگیری کنیم؟؟

استفاده از مکانیک سیار بلافاصله پس از حس کردن کمترین صدا یا علائمی از ماشینتان که مزایای زیر را در پی دارد و این را نیز بدانید اگر با کوچکترین علائمی ماشین را چک نکرده و تعمیر نکنید مجبورید چن مدت دیگر زمان و هزینه خیلی زیادی را صرف تعمیر خودروی خود کنید:

 1. تعمیر خودرو در محل مورد نظر شما بدون رفتن به تعمیرگاه
 2. تعمیر خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن
 3. تعمیر حرفه ای خودرو و چک کامل تمام خودرو در زمان کوتاه
 4. هزینه مقرونه به صرفه تر از تعمیرگاه
 5. تعمیر در جلوی چشم شما بدون مشکل
 6. تعمیر بدون اللافی چن روزه
 7. بدون اتلاف وقت در همان روز در چند دقیقه
 8. عیب یابی و رفع مشکل در کوتاه ترین زمان

حمل خودرو به خارج از کشور

شرکت خودروبر ۲۴۷ علاوه بر حمل خودرو در سراسر کشور حمل خودرو به خارج از کشور نیز دارد کفی خودروبر ما از شهر مورد نظر (کفی خودروبر بستان آباد )شما خودروی شما را تا مقصد مورد نظر شما در خارج از کشور حمل میکند.

خودروبر ۲۴۷ دارای تمام مدارک مورد نظر برای حمل خودرو به خارج از کشور از سازمان های مربوطه بوده و حمل خودرو به خار ج از کشور با رعایت تمام استاندارهای بین المللی و به صورت کاملا تضمینی و با امنیت کامل انجام می‌شود.

برخی از شهرهای فعال:

خودروبر بندر انزلی

خودروبر شیراز

خودروبر قم

خودروبر کرمان

خودروبر ایلام

خودروبر چابهار

کفی خودروبر بندرعباس


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9