کفی خودروبر بازرگان

کفی خودروبر بازرگان یکی از امداد خودروهای استان آذربایجان غربی است که دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد این خودروبر بازرگان با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس برای انواع خدمات بخصوص حمل خودرو از بازرگان و حتی از هرنقطه از استان آذربایجان غربی به سراسرکشور همه روزه حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

جهت درخواست هرگونه خدمات امدادی و یا برای ارتباط با امدادگران ما در بازرگان با شماره زیر تماس بگیرید کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان می‌باشند.

خودروبر بازرگان
حمل خودرو از بازرگان به تهران
کفی خودروبر بازرگان

حمل خودرو از بازرگان به تمام نقاط ایران و کشورهای همسایه با کمترین قیمت

خدمات حمل خودرو بازرگان

 • کفی خودروبر بازرگان
 • یدک کش بازرگان
 • جرثقیل ماشین بر بازرگان
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر بازرگان

کفی خودروبر بازرگان انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن با کفی خودروبر بازرگان توسط رانندگان حمل خودرو بازرگان به صورت شبانه روزی به مقصد مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از بازرگان به مقصد مورد نظر شما با شماره کفی خودروبر بازرگان ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش بازرگان

یدک کش بازرگان انواع ماشین‌های تعمیری، تصادفی، اسقاطی و تمامی خودروهای مشکل دار و در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از بازرگان به مقصد مورد نظر مشتری حمل می‌کند. جهت درخواست یدک کش از بازرگان به سراسر کشور به صورت شبانه روزی با شماره یدک کش بازرگان ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر بازرگان

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر بازرگان به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر بازرگان انواع خدمات حمل خود را از بازرگان به سراسر کشور انجام می‌دهد همچنین این امداد خودرو بیش از ۱۰۰شعبه فعال در سراسر کشور دارد که کفی خودروبر بازرگان فقط یکی از آن شعبه ها در کشور می‌باشد.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر بازرگان علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر انجام می‌دهد. این کفی خودروبر بازرگان خدمات خود را به صورت شبانه روزی در کلیه ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از بازرگان یا حتی کل استان آذربایجان غربی به خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

مختصر توضیحی از خودروبر۲۴۷!!!

خودروبر۲۴۷ یکی از امداد خودروهای بزرگ و معتبر در کشوراست که بیش از ۱۵ سال است که در حوزه انواع خدمات امدادی به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند. عمده فعالیت این امداد خودرو حمل خودرو به روش های مختلف مثلا حمل خودرو با کفی خودروبر،حمل خودرو با یدک کش،حمل خودرو با جرثقیل ماشین بر از هر شهری که مدنظر شما باشد به سراسر کشور خدمات حمل خودرو ارائه میکند.

خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد. این امداد خودرو هم‌اکنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و جزوه بزرگترین امداد خودروهای کشور است که سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است.

امدادگران خودروبر۲۴۷ متشکل از رانندگان،مکانیک‌ها،کارشناسان فنی و گروه پشتیبانی می‌باشند که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته آماده ارائه انواع خدمات امدادی بدون تعطیلی در سراسر کشور می‌باشند. جهت ارتباط با تیم ما در استان آذربایجان غربی کافیست با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات امداد خودرو بازرگان

 1. کفی خودروبر بازرگان
 2. یدک کش بازرگان
 3. جرثقیل ماشین بر بازرگان
 4. مکانیک سیار بازرگان
 5. امداد باطری سیار بازرگان
 6. امداد قفل و سوئیچ سیاربازرگان
 7. پنچرگیری سیار بازرگان
 8. سوخت رسانی سیار بازرگان
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. راهنمای تلفنی رایگان

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع ماشین های ایرانی،خارجی و لوکس توسط مکانیک های کاربلد و کارشناسان متخصص فنی در سریعترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته بدون تطیلی برای رفاه و آسایش شما عزیزان در جاده ها ارائه می‌شود.

راهنمای تلفنی رایگان

کفی خودروبر بازرگان پاسخگوی ۲۴ ساعته شما در سراسر کشور می‌باشد که پس از تماس شما با کارشناسان ما و درخواست امدادی خود کارشناسان ما چند سوال در مورد مشکل خودرویتان پرسیده و پس از دانستن کامل مشکل خودروی شما اگر مشکل جزئی باشد راهنمایی‌های لازم برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود تا خودتان به راحتی بدون معطلی و بدون هزینه مشکل خودروی خود را حل کنید.

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو مرند

امداد خودروجلفا

امداد خودرو صوفیان

یدک کش جلفا

یدک کش صوفیان

کفی خودرو بر شاهین دژ


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9