کفی خودروبر بابل

کفی خودروبر بابل یکی از مجموعه‌های بزرگ و قدیمی حمل خودرو در شهر بابل می‌باشد. شهر بابُـل یا به مازندرانی همان(بابِل) مشهور به شهر بهارنارنج مرکز شهرستان بابل می‌باشد. شهرستان بابُل پرجمعیت‌ترین شهرستان در استان مازندران و دومین شهرستان پرجمعیت شمال ایران می باشد. چنانچه هر خدماتی در خصوص حوزه امدادی یا حمل خودرو در شهر بابل داشته باشید امدادگران ما در سراسر شهر و شهرستان بابل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و حضور کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما می‌باشند جهت ارتباط با امدادگران ما با شماره مربوطه تماس حاصل فرمائید.

جهت درخواست هرگونه خدمات حمل خودرو در بابل با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

کفی خودروبر بابل
کفی حمل خودرو بابل
حمل انواع خودروهای تصادفی و نقص فنی با خودرو سوار بابل

آشنایی با مجموعه کفی حمل خودرو بابل

مجموعه خودروبر بابل با سابقه نزدیک به ۲۰ سال و با دارابودن نمایندگی‌های مختلف مجموعه‌های حمل خودرو و همچنین امداد خودرو در کلیه شهرهای کشور به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته حتی روزهای تعطیل فعالیت میکند.

انواع خدمات حمل خودرو در بابل

 • کفی خودروبر بابل
 • حمل خودرو از بابل به سراسر کشور
 • یدک کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • حمل خودرو به خارج از کشور
خودروبر بابل
ماشین بر بابل
حمل خودرو از بابل به تهران با ایمنی کامل و امداد خودرو بابل

کفی خودروبر بابل

کفی خودروبر بابل انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با رانندگان کاربلد و باسابقه کفی خودروبر بابل ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل از بابل به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت انتقال انواع خودروها از شهر بابل به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس بگیرید.

چه زمانی با مجموعه حمل خودرو بابل تماس بگیرید؟؟

مجموعه خودروبر بابل انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس شما را از شهر بابل به سراسر کشور منتقل میکند همچنین از هر شهر دیگری نیز بخواهید به شهر بابل انتقال می‌دهد علاوه بر آن در داخل شهر نیز خدمات حمل خودرو مانند یدک کش یا جرثقیل ماشین بر برای انواع خودروهای تعمیری،تصادفی و اسقاطی انجام میشود پس هرموقع در هرجا نیاز به حمل خودروی خود در طول شبانه روز و حتی روزهای تعطیل داشتید بدون تردید و درنگ با کفی حمل خودرو بابل تماس بگیرید. با ما هرگز نگران حمل خودرو یا انتقال خودروی خود نباشید زیرا رانندگان ما در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

بر چه اساسی خودروبر بابل جزء مجموعه‌های بزرگ و موفق حمل خودرو در سراسر کشور میباشد؟؟!!

 • دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات به نرخ دولتی
 • راهنمای تلفنی رایگان
 • دارای سایت رسمی و معتبر
 • دسترسی به کلیه خدمات و جزئیات شهرهای سراسر کشور از طریق این سایت
 • رعایت کامل حقوق مشتری
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارائه کلیه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات بصورت شبانه روزی
 • حمل خودرو حتی روزهای تعطیل
 • پشتیبانی
 • تضمینی
 • سابقه نزدیک به ۲۰سال

خدمات داخل شهری و کشوری خودروبر بابل

مجموعه کاربلد کفی خودروبر بابل خدمات حمل خودروی خود را بصورت تخصصی از بابل به سراسر کشور ارائه میکنند چنانچه شما عزیزان در بابل باشید و نیاز به خدمات حمل خودرو در داخل شهر یا به هر شهر دیگری داشته باشید در کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظرتان حاضر شده و خودروی مورد نظرتان را به آدرس درخواستی شما انتقال می‌دهند.

خدمات شبانه روزی خودروبر بابل

خودروبر بابل انواع خدمات حمل خودرو را کاملا تضمینی و حرفه ای به صورت شبانه روزی در طول هفته برای رفاه و امنیت مشتریان عزیز در راه ها و جاده ها حتی روزهای تعطیل نیز ارائه میکند این خودروبر تعطیلی و استراحت ندارد و همواره ۲۴ ساعته در طول سال بی وقفه فعالیت میکند و همه روزه آماده ارائه کلیه خدمات خود به هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

آشنایی بیشتر با شهر و شهرستان بابل:

بابُل یا (به مازندرانی: بابِل) مشهور به شهر بهارنارنج مرکز شهرستان بابل می‌باشد. این شهر به دو منطقه شهری تقسیم می‌شود. بابل در دوران زندیه، مرکز ولایت مازندران بود. این شهر مرکزی مازندران، مرکز منطقه ۱ مخابراتی کشور ایران و مرکز مخابرات استان مازندران می‌باشد.

شهرستان بابل دارای چند رود پرآب است که یکی از معروف ترین آنها از جهت گردشگری و وسعت بابلرود است این رود از کوه‌های سواد کوه سرچشمه می‌گیرد و شاخه مهم آن سجادرود است. این رود ۷۸ کیلومتر طول دارد که پس از گذر از غرب شهرستان بابل و آبیاری شالیزارهای بابل، در بابلسر به دریای خزر (مازندران) می‌ریزد. مصب این رود محل خوبی برای تفریحات آبی است. عمق این رود در قسمت‌های مرکزی بسیار کم و در هنگام ریختن به دریا بسیار زیاد است.

شهر بابل در ۱۵ کیلومتری جنوب دریای مازندران قرار دارد و رشته کوه البرز نیز حدوداً در ۱۰ کیلومتری جنوب بابل قرار دارد و بابلرود نیز از غرب این شهر می‌گذرد. قرار گرفتن ۲ بزرگراه در ۳۰ کیلومتری غربی(هراز ۷۷) و ۱۵ کیلومتری شرقی(فیروزکوه ۷۹) شهر بابل، جایگاه ویژه‌ای به موقعیت مکانی این شهر داده‌است. قرار گرفتن این شهر در مرکز مازندران اهمیت موقعیت مکانی این شهر را دو چندان کرده‌است. شهر توریستی بابلسر و دریای مازندران در شمال این شهر قرار دارند که این نیز از دیگر دلایل اهمیت موقعیت مکانی این شهر است.

مردم بابل از قومیت طبری هستند که ریشه در قوم تپوری دارند و به زبان مازندرانی صحبت می‌کنند. جمعیت شهرِ بابل در سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۲۵۰۲۱۷ نفر بوده‌است. بابل یکی از شهرهای مهم شمال کشور از جنبه های تجاری، سیاسی، فرهنگی، درمانی، کشاورزی و دانشگاهی است.

بابل دارای پیشینه‌ای قابل توجه می‌باشد، در گذشته به دلیل تجارت و عبور و مرور تاجران و بازرگانان در این شهر، آن را بارفروش می‌خواندند. بابل دارای ۲۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی است که مهم‌ترین دانشگاه این شهر دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برترین دانشگاه های ایران در رتبه بندی موسسه بین المللی تایمز می باشد. همچنین بابل اولین شهر شمال کشور است که دانشگاه علوم پزشکی سراسری در آن تأسیس شد. این شهر در حد فاصل دریای مازندران و رشته کوه البرز و ۲۱۴ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده‌است.

برخی از شعبه‌های خدمات امدادی و حمل خودرو ما با درخواست های زیاد از طرف مشتریان:

شماره امداد خودرو مرند

خودروبر تبریز

خودروبر مازندران


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9