کفی خودروبر بابلسر

کفی خودروبر بابلسر از مجموعه‌های حرفه‌ای و با سابقه در حوزه حمل خودرو واقع در شهر بابلسر می‌باشد. بابُلْسَر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است. مجموعه حمل خودرو بابلسر انواع خودروهای ایرانی و خارجی شما هموطنان عزیز را از سراسر کشور به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظرتان اتقال می‌دهد همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه در سراسر کشور دارای نمایندگی می‌باشد و تمامی خدمات خود را بدون تعطیلی در طول هفته ارائه می‌کند.

جهت درخواست هرگونه خدمات حمل خودرو در بابلسر و یا ارتباط با کارشناسان ما در استان مازندران با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

آشنایی با مجموعه کفی حمل خودرو بابلسر

مجموعه حمل خودرو بابلسر دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک، پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد همچنین این مجموعه کلیه خدمات حمل خودرو به سراسر کشور و به ویژه خارج از را با درابودن کلیه استاندارهای بین المللی انجام می‌دهد. کلیه رانندگان و کارکنان این مجموعه را افرادی مجرب و با سابقه تشکیل می‌دهند. مجموعه خودروبر بابلسر به صورت شبانه روزی در طول سال بدون تعطیلی آماده ارائه کلیه خدمات حمل خودرو از بابلسر به سراسر کشور و یا خارج از کشور می‌باشد جهت درخواست هرگونه حمل خودرو برای انواع خودرو های ایرانی و خارجی یا لوکس با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات حمل خودرو در بابلسر

 • کفی خودروبر بابلسر
 • حمل خودرو از بابلسر به سراسر کشور
 • یدک کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • حمل خودرو به خارج از کشور
کفی خودروبر بابلسر
کفی حمل خودرو بابلسر
خودروبر بابلسر
خودروسوار بابلسر

کفی خودروبر بابلسر

کفی خودروبر بابلسر انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با رانندگان کاربلد و باسابقه کفی خودروبر بابلسر ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل از بابلسر به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت انتقال انواع خودروها از شهر بابلسر به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس بگیرید.

چه زمانی با مجموعه حمل خودرو بابلسر تماس بگیرید؟؟

مجموعه خودروبر بابلسر انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس شما را از شهر بابلسر به سراسر کشور منتقل میکند همچنین از هر شهر دیگری نیز بخواهید به بابلسر انتقال می‌دهد علاوه بر آن در داخل شهر نیز خدمات حمل خودرو مانند یدک کش یا جرثقیل ماشین بر برای انواع خودروهای تعمیری،تصادفی و اسقاطی انجام میشود پس هرموقع در هرجا نیاز به حمل خودروی خود در طول شبانه روز و حتی روزهای تعطیل داشتید بدون تردید و درنگ با کفی حمل خودرو بابلسر تماس بگیرید. با ما هرگز نگران حمل خودرو یا انتقال خودروی خود نباشید زیرا رانندگان ما در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

دلایل اعتبار و سابقه ۲۰ساله خودروبر بابلسر در کشور چیست؟؟!

 • دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات به نرخ دولتی
 • راهنمای تلفنی رایگان
 • دارای سایت رسمی و معتبر
 • دسترسی به کلیه خدمات و جزئیات شهرهای سراسر کشور از طریق این سایت
 • رعایت کامل حقوق مشتری
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارائه کلیه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات بصورت شبانه روزی
 • حمل خودرو حتی روزهای تعطیل
 • پشتیبانی
 • تضمینی
 • سابقه نزدیک به ۲۰سال

خدمات داخل شهری و کشوری خودروبر بابلسر

مجموعه خودروبر بابلسر علاوه بر فعالیت امدادی در سطح شهر بابلسر کلیه خدمات مربوط به حمل خودرو در سطح استان مازندران و سطح کشور را با نمایندگی‌های رسمی خود تحت پوشش قرار داده است چنانچه هرگونه خدمات خودرو چه امدادی چه حمل خودرو در بابلسر یا جاده‌های درون شهری یا برون شهری در سطح استان مازندران نیاز داشتید کافیست با شماره های درج شده با ما تماس بگیرید این مجموعه به دلیل داشتن نمایندگی های فراوان و متعدد در سطح شهر و استان و کشور در کمتر از ۱۰ دقیقه در آدرس مورد نظر شما حضور یافته و با سریعترین زمان موجود مشکل شما را رفع میکنند.

خدمات شبانه روزی خودروبر بابلسر

خودروبر بابلسر انواع خدمات حمل خودرو را کاملا تضمینی و حرفه ای به صورت شبانه روزی در طول هفته برای رفاه و امنیت مشتریان عزیز در راه ها و جاده ها حتی روزهای تعطیل نیز ارائه میکند این خودروبر تعطیلی و استراحت ندارد و همواره ۲۴ ساعته در طول سال بی وقفه فعالیت میکند و همه روزه آماده ارائه کلیه خدمات خود به هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

آشنایی بیشتر با تاریخ و مردم بابلسر :

بابُلْسَر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران، در شمال ایران، بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان بابلسر است. جمعیت بابلسر براساس سرشماری سال ۹۵ معادل ۵۹٫۹۶۶ نفر می‌باشد. مردم بابلسر از قومیت طبری هستند و به زبان مازندرانی گویش می‌کنند. شهر بابلسر در گذشته مشهدسر نامیده می‌شد. مشهدسر یکی از بندرهای طبرستان محسوب می‌شد.  عده‌ای بر این عقیده‌اند که قدیمی‌ترین نام، مشهد سبز بوده یعنی مشهدی که سبز است. واژه مشهد به خاطر سر امامزاده ابراهیم و شهر مشهد کنونی و امامزاده ابراهیم آمل و واژه سبز به علت سر سبزی، خرمی و زیبایی منطقه بوده و به مرور زمان به مشهدسر تغییر نام یافت. گذاشتن نام مشهدسر بر روی این شهر به اعتبار زیارتگاهی است منسوب به امامزاده ابراهیم ابوجواب که پیش از احداث شهر و بندر در آنجا بوده‌است.

برخی از شعبه‌های خدمات امدادی و حمل خودرو ما با درخواست های زیاد از طرف مشتریان:

امداد خودرو جلفا

خودروبر شیراز

خودروبر مازندران

خودروبر ساری


یک دیدگاه

 1. بهترین کفی خودروبر بابلسر ممنون از مدیریت مجموعه خودروبر بابلسر آقای حضرتی که خودرو منو از بابلسر به تهران آوردن تشکر ویژه زحمت دادیم

دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9