کفی خودروبر ایواوغلی

کفی خودروبر ایواوغلی دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات می‌باشد و به صورت سیار در سراسر کشور فعالیت می‌کند. امداد خودرو ایواوغلی یکی از امداد خودروهای استان آذربایجان غربی است که در حوزه کلیه خدمات امدادی برای مردم عزیز ایواوغلی و کلیه استان آذربایجان غربی فعالیت میکند. همیچنین تمامی خدمات حمل خودرو را از سراسر استان آذربایجان غربی به سراسر کشور ارائه می‌دهد.

جهت در خواست انواع خدمات حمل خودرو از ایواوغلی به سراسر کشور یا ارتباط با امدادگران ما در استان آ-غ با شماره زیر تماس بگیرید.

کلیه خدمات نمایندگی‌های کفی خودروبر ایواوغلی

 1. کفی خودروبر ایواوغلی
 2. یدک کش ایواوغلی
 3. جرثقیل ماشین بر ایواوغلی
 4. مکانیک سیار
 5. امداد باطری سیار
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر ایواوغلی

تیم کفی خودروبر ایواوغلی با استفاده از رانندگان کاربلد و با سابقه خود انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس را با کفی خودروبر ایواوغلی به درخواست صاحب خودرو از ایواوغلی تا مقصد مورد نظر شما به سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست انواع حمل خودرو با کفی خودروبر ایواوغلی با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

کفی خودرو سوار ایواوغلی خودروبر ایوغلی jpegخوروبر کفی
کفی خودروبر ایوغلی خودروبر ایواوغلی خودروسوار ایواوغلی jpegخوروبر کفی
حمل خودرو از ایران ایوغلی به کل ایران

معرفی شعبه اصلی خودروبر ایواوغلی!!؟؟؟

خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو رسمی وقانونی است که به صورت گسترده و سراسری در سطح کشور در حوزه کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو به سراسر کشور و حتی خارج از کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را از استان آذربایجان شرقی شروع کرده رفته رفته فعالیت خود را به سطح کشور رسانده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون جزو بزرگترین امداد خودروهای کشور محسوب می‌شود که هر کجا از کشور عزیزمان که باشید کافیست با امداد خودروی ما تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما از سراسر کشور می‌باشند و پس دریافت آدرس دقیق شما نزدیکترین تیم امداد خودرو خودروبر۲۴۷ را برایتان اعزام می‌کنند که در سریعترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و پس از بررسی وضعیت و مشکل خودرویتان کاملا سریع و با دقت لازم خدمات امدادی مورد نیاز را برایتان ارائه می‌کنند.

نمایندگی‌ها

خودروبر۲۴۷ در حاضر نه تنها در استانهای آذربایجان شرقی و غربی نمایندگی دارد بلکه در سراسر کشور هم نمایندگی دارد و هم کلیه نمایندگی های این امداد خودرو مستقیما تحت پوشش خودروبر۲۴۷ بوده و زیر نظر اینان فعالیت می‌کنند. و از تضمین و پشتیبانی مستقیم خودروبر۲۴۷برخوردارند.

کفی خودروبر ایواوغلی چه مزایایی دارد؟؟!!

_دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه

_امداد رسانی شبانه روزی

_ارائه خدمات همه روزه حتی روزهای تعطیل

_تیم کاربلد و متخصص

_ارائه کلیه خدمات به نرخ دولتی

_ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_مشتری مداری

_راهنمایی فنی به صورت تلفنی و رایگان

_دارای ماشین های مجهز امدادی

مجوزها

کفی خودروبر ایواوغلی دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و همچنین اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد.

امداد رسانی شبانه روزی

امداد گران کفی خودروبر ایواوغلی تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ۲۴ ساعته آماده ارائه انواع امدادی بخصوص حمل خودرو می‌باشند. جهت ارتباط با امداد گران ما در ایواوغلی با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

تیم کفی خودروبر ایواوغلی

تیم متخصص و کاربلد کفی خودروبر ایواوغلی متشکل از رانندگان برای انواع خدمات حمل خودرو،مکانیک ها و کارشناسان متخصص فنی برای انواع مشکلات فنی خودروها،امداد گران برای انواع خدمات امدادی دیگر می‌باشد.

راهنمایی فنی به صورت تلفنی و رایگان

راهنمایی فنی به صورت تلفنی و کاملا رایگان صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

ماشین های مجهز امدادی

کفی خودروبر ایواوغلی مجهز به ماشین ها و ابزارهای پیشرفته امدادی جهت ارائه هر جه بهتر خدمات امدادی با کیفیت بالا و نزخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور به شما هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد.

برخی از شهرهای وابسته و فعال:

کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر قره ضیاءالدین

کفی خودروبر شوط

کفی خودروبر سلماس

کفی خودروبر چایپاره

کفی خودروبر خوی

امداد خودرو مرند

امداد خودرو ارومیه


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9