کفی خودروبر اندیشه

کفی خودروبر اندیشه یکی از امداد خودروهای شهر اندیشه شهری از توابع استان تهران است. شهر اندیشه در ۲۰ کیلومتری تهران و ۷ کیلومتری کرج قرار دارد.

تیم کفی خودروبر اندیشه به صورت ۲۴ ساعته در کلیه ایام هفته حتی روزهای تعطیل آماده ارائه کلیه خدمات حمل خودرو از اندیشه به سراسر کشور می‌باشند کفی خودروبر اندیشه به دلیل دسترسی ۲۴ ساعته و تحت پوشش قرار دادن همه مناطق شهر اندیشه و همچنین کلیه استان تهارن کافیست با شماره مربوطه تماس بگیرید و درخواست حمل خودرو کنید کارشناسان ما نزدیکترین تیم خودروبر را برایتان به آدرس مورد نظرتان اعزام میکنند ودر عرض چند دقیقه امدادگران ما در لوکیشن شما حاضر بوده و خدمات مورد نظرتان را در سریعترین زمان ممکن ارائه می‌کنند.

جهت درخواست کلیه خدمات حمل خودرو با شماره زیر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

معرفی مجموعه امدادی کفی خودروبر اندیشه

امداد خودرو اندیشه با سابقه چندین ساله دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و امداد خودرو کشور می‌باشد. کفی خودروبر اندیشه یکی از امداد خودروهای خودروبر۲۴۷ در کشور است که به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل در حوزه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو از اندیشه به سراسر کشور فعالیت میکند. تیم کفی خودروبر اندیشه متشکل از رانندگان برای کلیه خدمات حمل خودرو از جمله کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر و همچنین کارشناسان فنی برای مشکلات فنی خودروها و امدادگران دیگر برای سایر خدمات امدادی می‌باشد.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر اندیشه

_کفی خودروبر اندیشه

_یدک کش اندیشه

_جرثقیل ماشین بر

_حمل خودرو به سراسر کشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر اندیشه

کفی خودروبر اندیشه انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر اندیشه به صورت شبانه روزی در طول هفته از اندیشه به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور منتقل می‌کند. جهت انتقال انواع خودروها از اندیشه به سراسر کشور با کفی خودروبر اندیشه با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

مزایای کفی خودروبر اندیشه!!

_خدمات شبانه روزی

_ارائه کلیه خدمات همه روزه بدون تعطیلی

تیم متخصص و با سابقه

_ماشین های مجهز امدادی

_ارائه کلیه خدمات به نرخ مصوب دولتی

_مشتری مداری

_سرعت و دقت بالا

_کیفیت بالا با تضمین

_پشتیبانی خدمات

_حمل خودرو به سراسرکشور

_حمل خودرو به خارج از کشور

_نمایندگی در سراسر کشور

_پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر شبانه روزی اندیشه

کفی خودروبر اندیشه همه روزه به صورت شبانه روزی در اندیشه انواع خدمات حمل خودرو را برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی و لوکس ارائه میکند.

نرخ دولتی

همانطور که میدانید برای ۹۰ درصد شغل ها اتحادیه مربوط به آن صنف وجود دارد و شغل امدادخودروها هم از این قضیه مستثنی نیست و همانطور که میدانید کلیه قیمت ها و هزینه ها توسط اتحادیه ها اعلام می‌شود و برای امداد خودروها نیز اینگونه است و کلیه قیمت های ما برای کلیه خدمات امدادی به نرخ مصوب اتحادیه ارائه می‌شود.

مشتری مداری

تیم کفی خودروبر اندیشه و همچنین کلیه تیم‌های خودروبر۲۴۷ موظف به رعایت اخلاق حرفه ای در کار و همچنین رعایت اصول مشتری مداری هستند تمامی کارکنان و امدادگران تیم های ما همگی با صبر و حوصله و بسیار دقیق و سریع و کاملا خوش برخورد کلیه خدمات امدادی شما عزیزان را از سراسر کشور انجام می‌دهند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات امدادی به شما عزیزان می‌باشند.

حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر اندیشه علاوه بر حمل خودرو با کفی خودروبر اندیشه به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور نیز دارد جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

پاسخگوی فنی تلفنی

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

معرفی کوتاه خودروبر۲۴۷

کفی خودروبر اندیشه یکی از امداد خودروهای خودروبر۲۴۷ است که زیر نظر خودرور۲۴۷ فعالیت می‌کند. خودروبر۲۴۷ که نام این سایت می‌باشد یک امداد خودرو کشوری و بسیار بزرگ است که نزدیک به ۲۰ سال سابقه امدادی و همچنین خدمات حمل خودرو به سراسر کشور دارد.

این امداد خودرو به دلیل گسترده بودن و سراسری بودن و تحت پوشش قرار دادن کلیه استانها و شهرهای کشور برای دسترسی آسان شما عزیزان به کلیه این شهرها واطاعات و شماره های مربوط به هر شهر این سایت معتبر و رسمی راه اندازی شده است تا همه هم وطنان عزیز از هر نقطه از کشور عزیزمان به آنها دسترسی داشته باشند تا بدون معطلی مشتریان هر شهر با شماره مربوط به همان شهر ومنطقه تماس بگیرند.

خودروبر ۲۴۷ یکی از پیشکسوتان حوزه امدادی که از دهه ۸۰ فعالیت خود را به عنوان یک امداد خودرو و با مجوز رسمی از سازمان ترافیک و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو در کشور آغاز کرده و به مرور زمان کار خود را گسترش داده است.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون حدودا سراسر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده است یعنی هر نقطه از کشور که باشید فقز با یک تماس کوتاه با این امداد خودرو و دادن آدرس مورد نظر خود و توضیح مشکل خودرو و یا اینکه بازگوی درخواست خدمات مورد نیازتان با کارشناسان ما در عرضه چند دقیقه نزدیکترین امداد خودروی مورد نظر به آدرس مورد نظر شما اعزام میشود و با دقت و سریعترین زمان ممکن بدون معطلی کار شما توسط امدادگران ما انجام داده میشود.

برخی از شهرهای مرتبط :

خودروبر تهران

کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر شهریار

کفی خودروبر قدس

کفی خودروبر ملارد

کفی خودروبر صالحیه

کفی خودروبر بهارستان

کفی خودروبر پاکدشت

کفی خودروبر قرچک

کفی خودروبر ورامین

کفی خودروبر گلستان


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9