کفی خودروبر اسلامشهر

کفی خودروبر اسلامشهر یکی از امداد خودروهای شهرستان اسلامشهر می‌باشد که با دارا بودن کفی خودروبر در اقصی نقاط اسلامشهر چنانچه هرگونه درخواست خدمات امدادی کنید در عرض ده دقیقه در محل شما حضور پیدا میکنند.

برای درخواست انواع خدمات حمل خودرو بخصوص کفی خودروبر از اسلامشهر به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید.

کلیه خدمات امداد خودرو اسلامشهر

  _کفی خودروبر اسلامشهر

  _یدک کش اسلامشهر

  _جرثقیل ماشین بر

  _مکانیک سیار

  _امداد باطری سیار

  _امداد قفل و سوئیچ سیار

  _پنچرگیری سیار

  _سوخت رسانی سیار

  _حمل خودرو به سراسر کشور

  _حمل خودرو به خارج از کشور

  _راهنمایی فنی رایگان(تلفنی)

  کفی خودروبر اسلامشهر

  تیم کفی خودروبر اسلامشهر با استفاده از رانندگان کاربلد و با سابقه خود انواع خودروهای ایرانی،خارجی و لوکس را با کفی خودروبر اسلامشهر به درخواست صاحب خودرو از اسلامشهر تا مقصد مورد نظر شما به سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست انواع حمل خودرو با کفی خودروبر اسلامشهر با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

  خودروبر۲۴۷ را بشناسیم!!!

  خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو رسمی وقانونی است که به صورت گسترده و سراسری در سطح کشور در حوزه کلیه خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو به سراسر کشور و حتی خارج از کشور فعالیت می‌کند. این امداد خودرو بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را از استان آذربایجان شرقی شروع کرده رفته رفته فعالیت خود را به سطح کشور رسانده است.

  خودروبر۲۴۷ هم اکنون جزو بزرگترین امداد خودروهای کشور محسوب می‌شود که هر کجا از کشور عزیزمان که باشید کافیست با امداد خودروی ما تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخگوی شما از سراسر کشور می‌باشند و پس دریافت آدرس دقیق شما نزدیکترین تیم امداد خودرو خودروبر۲۴۷ را برایتان اعزام می‌کنند که در سریعترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و پس از بررسی وضعیت و مشکل خودرویتان کاملا سریع و با دقت لازم خدمات امدادی مورد نیاز را برایتان ارائه می‌کنند.

  نمایندگی

  خودروبر۲۴۷ در حاضر نه تنها در استانهای آذربایجان شرقی بلکه در سراسر کشور هم نمایندگی دارد و خود این امداد خودرو در سراسر کشور فعالیت میکند و هم کلیه نمایندگی های این امداد خودرو مستقیما تحت پوشش خودروبر۲۴۷ بوده و زیر نظر اینان فعالیت می‌کنند. و از تضمین و پشتیبانی مستقیم خودروبر۲۴۷برخوردارند.

  دلایل انتخاب کفی خودروبر اسلامشهر چیست؟؟!!

  _دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه

  _امداد رسانی شبانه روزی

  _ارائه خدمات همه روزه حتی روزهای تعطیل

  _تیم کاربلد و متخصص

  _ارائه کلیه خدمات به نرخ دولتی

  _ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن

  _حمل خودرو به سراسر کشور

  _حمل خودرو به خارج از کشور

  _مشتری مداری

  _راهنمایی فنی به صورت تلفنی و رایگان

  _دارای ماشین های مجهز امدادی

  حمل خودرو به داخل و خارج از کشور

  کفی خودروبر اسلامشهر حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن همه روزه بدون تطیلی ارائه می‌کند. این امداد خودرو علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر اسلامشهر ارائه می‌دهد. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر اسلامشهر به سراسر کشور یا خارج از کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

  مشتری مداری

  تیم کفی خودروبر اسلام‌شهر و همچنین کلیه تیم‌های خودروبر۲۴۷ موظف به رعایت اخلاق حرفه ای در کار و همچنین رعایت اصول مشتری مداری هستند تمامی کارکنان و امدادگران تیم های ما همگی با صبر و حوصله و بسیار دقیق و سریع و کاملا خوش برخورد کلیه خدمات امدادی شما عزیزان را از سراسر کشور انجام می‌دهند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات امدادی به شما عزیزان می‌باشند.

  راهنمایی فنی بصورت تلفنی

  راهنمایی فنی به صورت تلفنی و کاملا رایگان صرفا برای دسترسی آسان شما به کارشناسان فنی ما در هر لحظه و هرجا در همان زمان آنی گذاشته شده است تا شما عزیزان در هر کجا از کشور که باشید هنگام رخ دادن مشکلی برای خودرویتان بتوانید برای درخواست کمک و حل کردن مشکل فنی خودرو با امداد گران ما تماس بگیرید هنگام تماس شما با کارشناسان فنی ما مشکل خودروی خود را کامل و صریح بیان کنید اگر مشکل خودرویتان جزئی باشد کارشناسان ما به طور دقیق و کامل راهنمایی های لازم را رائه می‌دهند تا خود به آسانی بدون اتلاف وقت و بدون هزینه مشکل خودرویتان را رفع کرده و به مسیر خود بدون نگرانی و معطلی ادامه دهید.

  ماشین های امدادی مجهز

  امداد خودرو اسلام‌شهر مجهز به انواع ماشین های امدادی پیشرفته مانند کفی خودروبر اسلام‌شهر و یدک کش و جرثقیل ماشین بر و .. برای کلیه خدمات حمل خودرو می‌باشد.

  برخی ازشهرها:

  خودروبر تهران

  امداد خودرو مرند

  امداد خودرو تبریز

  کفی خودروبر قره ضیاءالدین

  کفی خودروبر شوط

  کفی خودروبر ایواوغلی


  دیدگاه خود را بنویسید

  car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9