کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر ارومیه زیر مجموعه امداد خودرو ارومیه یکی از بزرگترین امداد خودروهای آذربایجان غربی در سراسر کشور است که بیش از ۱۵ سال است فعالیت خود را با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه وتعزیرات آغاز کرده است. تیم کفی خودروبر ارومیه همه روزه به صورت شبانه روزی از ارومیه به سراسر کشور فعالیت میکنند.

برای ارتباط با امداد گران کفی خودروبر ارومیه و یا درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر ارومیه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

کفی خودروبر ارومیه

 1. کفی خودروبر ارومیه
 2. یدک کش ارومیه
 3. جرثقیل ماشین بر ارومیه
 4. مکانیک سیار ارومیه
 5. امداد باطری سیار ارومیه
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار ارومیه
 7. پنچرگیری سیار
 8. سوخت رسانی سیار
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. پاسخگوی تلفنی فنی

کفی خودروبر ارومیه

کفی خودروبر ارومیه انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را با کفی خودروبر ارومیه از ارومیه به سراسر کشور ۲۴ ساعته ۷روزه هفته انتقال می‌دهد. جهت درخواست حمل خودرو از ارومیه به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش ارومیه

یدک کش ارومیه انواع ماشین‌های تعمیری، تصادفی، اسقاطی و تمامی خودروهای مشکل دار و در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از ارومیه به مقصد مورد نظر مشتری حمل می‌کند. جهت درخواست یدک کش از ارومیه به سراسر کشور به صورت شبانه روزی با شماره یدک کش ارومیه ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر ارومیه

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر ارومیه به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

خودروبر۲۴۷ را میشناسید؟؟؟!!

خودروبر۲۴۷ یک امداد خودرو سراسری است که در سراسر کشور نمایندگی دارد این امداد خودرو بزرگ و باسابقه بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را در حوزه کلیه خدمات امدادی برای انواع خودروها در سراسر کشور آغاز کرده است. خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه می‌باشد. خودروبر۲۴۷ دارای تیم بزرگ امدادی متشکل از رانندگان،مکانیک ها،کارشناسان متخصص فنی و امدادگران برای سایر خدمات می‌باشند.

دلایل انتخاب خودروبر۲۴۷ چیست؟؟!!!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امدادگران باسابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. راهنمای تلفنی رایگان
 7. دفترمرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ
 10. استفاده از GPS در صورت نیاز
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه ای و قوی
 13. تحت پوشش قراردادن تمام استان و شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت خدمات
 18. پشتیبانی
 19. استفاده از قطعات اصل
 20. ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 21. ارائه خدمات با کیفیت مثال زدنی
 22. مشتری مداری
 23. رعایت اخلاق حرفه ای در کار

نمایندگی ها

با توجه به سراسری بودن امداد خودرو ارومیه این امداد خودرو در سراسر کشور نمایندگی دارد یعنی خودروبر۲۴۷ در همه شهرهای ایران شعبه دارد و بهترین خدمات امدادی برای انواع خودروهارا ارائه می‌دهد، همچنین امدادخودرو ارومیه در تمام نقاط آذربایجان غربی در دسترس شما عزیزان می‌باشد کافیست با شماره بالا تماس گرفته یا در صورت ضرورت با شماره اضطراری زیر تماس حاصل فرمایید.

خودروبر۲۴۷ هم اکنون بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و تقریبا کل کشور را تحت پوشش قرار داده است.

با توجه به سابقه‌ای که ما در امداد خودرو سراسر کشور داریم می‌توانیم ماشین شما را در تمامی جاده‌ها و شهرهای استان ارومیه با ایمنی کامل تعمیر یا حمل کنیم. جهت یدک کش ارومیه به ترکیه با ما تماس بگیرید. تمامی ماشین‌های انتقال خودروی ما ایمن و دارای بیمه نامه و بارنامه‌ی معتبر دولتی می‌باشند.

برخی از شهرهای فعال:

کفی خودروبر بازرگان

کفی خودروبر بوکان

کفی خودروبر پیرانشهر

کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر سردشت

کفی خودروبر سیه رود

کفی خودروبر شاهین دژ

کفی خودروبر نقده


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9