کفی خودروبر آمل

کفی خودروبر آمل یکی از مجموعه‌های بزرگ و قدیمی حمل خودرو در شهر آمل می‌باشد. آمُل (به مازندرانی: آمِل) شهر آمل از قدیمی ترین شهر های ایران است آمل یک شهر توریستی در استان مازندران و مرکز شهرستان آمل است.

آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، قطب صنعت و صادرات استان مازندران، پایتخت برنج ایران، یکی از قدیمی‌ترین مراکز یک‌جانشینی جهان، از شهرهای مهم ترابری، کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی ایران و از مهم‌ترین شهرهای مرتبط به علم در تاریخ معروف به شهر تاریخ و فلسفه است.

چنانچه هر خدماتی در خصوص حوزه امدادی یا حمل خودرو در شهر آمل داشته باشید امدادگران ما در سراسر شهر و شهرستان آمل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و حضور کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما می‌باشند.

جهت درخواست هرگونه خدمات حمل خودرو در آمل با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

آشنایی با مجموعه کفی حمل خودرو آمل

مجموعه خودروبر آمل با سابقه نزدیک به ۲۰ سال و با دارابودن نمایندگی‌های مختلف مجموعه‌های حمل خودرو و همچنین امداد خودرو در کلیه شهرهای کشور به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته حتی روزهای تعطیل فعالیت میکند.

انواع خدمات حمل خودرو در آمل

 • کفی خودروبر آمل
 • حمل خودرو از آمل به سراسر کشور
 • یدک کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • حمل خودرو به خارج از کشور
کفی خودروبر آمل
کفی حمل خودرو آمل

مجموعه حمل خودرو آمل با انواع خدمات آماده‌ی حمل خودروهای شماست.

کفی خودروبر آمل

کفی خودروبر آمل انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با رانندگان کاربلد و باسابقه کفی خودروبر آمل ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل از آمل به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت انتقال انواع خودروها از شهر آمل به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس بگیرید.

چه زمانی با مجموعه حمل خودرو آمل تماس بگیرید؟؟

مجموعه خودروبر آمل انواع خودروهای صفر ایرانی،خارجی و لوکس شما را از شهر آمل به سراسر کشور منتقل میکند همچنین از هر شهر دیگری نیز بخواهید به شهر آمل انتقال می‌دهد علاوه بر آن در داخل شهر نیز خدمات حمل خودرو مانند یدک کش یا جرثقیل ماشین بر برای انواع خودروهای تعمیری،تصادفی و اسقاطی انجام میشود پس هرموقع در هرجا نیاز به حمل خودروی خود در طول شبانه روز و حتی روزهای تعطیل داشتید بدون تردید و درنگ با کفی حمل خودرو آمل تماس بگیرید. با ما هرگز نگران حمل خودرو یا انتقال خودروی خود نباشید زیرا رانندگان ما در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

بر چه اساسی خودروبر آمل جزء مجموعه‌های بزرگ و موفق حمل خودرو در سراسر کشور میباشد؟؟!!

 • دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات به نرخ دولتی
 • راهنمای تلفنی رایگان
 • دارای سایت رسمی و معتبر
 • دسترسی به کلیه خدمات و جزئیات شهرهای سراسر کشور از طریق این سایت
 • رعایت کامل حقوق مشتری
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارائه کلیه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات بصورت شبانه روزی
 • حمل خودرو حتی روزهای تعطیل
 • پشتیبانی
 • تضمینی
 • سابقه نزدیک به ۲۰سال

خدمات داخل شهری و کشوری خودروبر آمل

مجموعه کاربلد کفی خودروبر آمل خدمات حمل خودروی خود را بصورت تخصصی از آمل به سراسر کشور ارائه میکنند چنانچه شما عزیزان در آمل باشید و نیاز به خدمات حمل خودرو در داخل شهر یا به هر شهر دیگری داشته باشید در کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظرتان حاضر شده و خودروی مورد نظرتان را به آدرس درخواستی شما انتقال می‌دهند.

خدمات شبانه روزی خودروبر آمل

خودروبر آمل انواع خدمات حمل خودرو را کاملا تضمینی و حرفه ای به صورت شبانه روزی در طول هفته برای رفاه و امنیت مشتریان عزیز در راه ها و جاده ها حتی روزهای تعطیل نیز ارائه میکند این خودروبر تعطیلی و استراحت ندارد و همواره ۲۴ ساعته در طول سال بی وقفه فعالیت میکند و همه روزه آماده ارائه کلیه خدمات خود به هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

خودروبر آمل کفی خودروبر آمل حمل خودرو آمل انتقال خودروهای تصادفی با خودروبر jpegخوروبر کفی
حمل انواع خودروهای نقص فنی و تصادفی جهت حمل انواع خودرو در سراسر ایران

آشنایی بیشتر با تاریخ و مردم آمل:

آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، قطب صنعت و صادرات استان مازندران، پایتخت برنج ایران، یکی از قدیمی‌ترین مراکز یک‌جانشینی جهان، از شهرهای مهم ترابری، کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی ایران و از مهم‌ترین شهرهای مرتبط به علم در تاریخ معروف به شهر تاریخ و فلسفه است.

مردم آمل از قومیت طبری هستند که ریشه در قوم تپوری دارند و به زبان مازندرانی سخن می‌گویند. پیشینه شهر آمل به زمان آماردها بر می‌گردد که قومی در جلگه مازندران بودند و در زمان فرهاد اشکانی به گرمسار تبعید شدند و تپوری‌ها که در کوهستان مازندران ساکن بودند جایگزین آنان در جلگه شدند. در تاریخ نوشتاری نیز، مانند شاهنامه و تاریخ طبرستان آمل از مراکز مهم اتفاقات ایران و طبرستان بوده‌است.

روستای ورکه لاریجان در آمل طبرستان محل تولد فریدون پادشاه اساطیری ایران بود. وَرِن تاریخی در آمل قرار داشت و ناحیه‌ای به نام وَرِن در دهستان هرازپی جنوبیشهرستان آمل قرار دارد. آمل در زمان زیاریان، علویان پایتخت ایران و در زمان اشکانیان یکی از مراکز ایران بود و در زمان افریدون تا زمان بهرام گور نیز آمل تختگاه و پایتخت ربع مسکون است. این شهر به دو منطقه شهری تقسیم می‌شود. آمل یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای استان مازندران است. شهر آمل در کنار ارومیه و گنبد کاووس یکی از سه قطب والیبال کشور می‌باشد.همچنین این شهر به نام هایی همچون شهر هزارسنگر ، شهر آرش کمانگیر ، شهر آماردها و همچنین به دلیل وجود قله دماوند به بام ایران شهرت دارد

شهرستان آمل در مرکز استان مازندران قرار دارد و از شمال به شهرستان محمودآباد، از شمال شرق به شهرستان فریدون‌کنار، از شرق به شهرستان بابل، از غرب به شهرستان نور و از جنوب به استان تهران محدود می‌شود. مرکز این شهرستان شهر آمل است.

این شهرستان با جمعیتی برابر با۴۰۱۶۳۹ نفر جمعیت (شهر آمل؛ ۲۷۱۲۶۹ نفر) و ۳۰۷۴٫۴ کیلومتر مربع مساحت دارای شش شهر آمل، رینه، گزنک، دابودشت، بابکان و امام‌زاده عبدالله و پنج بخش مرکزی، لاریجان، دابودشت، دشت سر و امامزاده عبدالله است. شهر آمل واقع در جلگه مازندران و طرفین رود هراز با ارتفاع ۷۶ متر از سطح دریا در ۵۲ درجه و ۲۱ دقیقه طول شرقی و ۳۶ درجه و ۲۵ دقیقه عرض شمالی و در فاصله ۷۰ کیلومتری غرب ساری، مرکز استان، ۱۸ کیلومتری جنوب دریای خزر و شش کیلومتری شمال دامنه کوه البرز و ۱۸۰ کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد.

برخی از شعبه‌های خدمات امدادی و حمل خودرو ما با درخواست های زیاد از طرف مشتریان:

شماره امداد خودرو مرند

خودروبر تبریز

خودروبر مازندران


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9