کفی خودروبر آذرشهر

کفی خودروبر آذرشهر به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات امدادی مانند حمل خودرو با کفی و یدک کش و کلیه خدمات امدادی برای انواع خودروها به آذرشهر می باشد که کفی خودروبر آذرشهر یکی از صد نمایندگی شرکت خودروبر ۲۴۷ در سراسر کشور می‌باشد.

اگر درخواست هرگونه خدمات امداد برای خودروی خود در آذرشهر را دارید جهت ارتباط سریع با امدادگران ما با شماره زیر تماس بگیرید.

کفی خودروبر آذرشهر-کفی حمل خودرو آذرشهر-کفی خودروسوار آذرشهر-کفی ماشین بر آذرشهر-ماشین بر آذرشهر
کفی خودروبر آذرشهر-کفی حمل خودرو آذرشهر-کفی خودروسوار آذرشهر-کفی ماشین بر آذرشهر-ماشین برآذرشهر

خدمات خودروبر ۲۴۷

 • کفی خودروبر یا خودروسوار
 • یدک کش
 • جرثقیل ماشین بر
 • مکانیک سیار
 • امداد باطری سیار
 • امداد قفل و سوئیچ سیار
 • پنچری سیار
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو به خارج از کشور
 • راهنمای فنی رایگان به صورت شبانه روزی

کفی خودروبر آذرشهر یا کفی خودرو سوار آذرشهر

حمل و انتقال انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی (ماشین مسابقه یا خودروهای لوکس) با کفی خودروبر آذرشهر یا کفی خودرو سوار در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی در ۷روزه هفته حتی روزهای تعطیل به سراسر کشور انجام می‌شود.

میزان قابلیت جابجایی بار در کفی خودروبر یا کفی خودرو سوار خودروبر ۲۴۷ تا سقف ۸ الی ۱۰ تن می‌باشد.

یدک کش

حمل ماشین های تصادفی، تعمیری، اسقاطی یا هر ماشینی که در راه مانده با ماشین یدک کش در آذرشهر و سراسرکشور به صورت شبانه روزی توسط تیم حرفه ای خودروبر ۲۴۷ انجام می‌شود.

میزان قابلیت جابجایی بار توسط نیسان ها در شرکت خودروبر ۲۴۷ تا سقف دو تن می‌باشد.

جرثقیل ماشین بر

جرثقیل ماشین بر نیز مانند ماشین یدک کش خودروهای تصادفی یا هرخودرویی که به هر دلیلی قادر به حرکت نیست را حمل می‌کند اما علاوه براین کار وظیفه اصلی این جرثقیل درآوردن خودروهایی که در گودال یا جوی آب سا حتی زیر آوار مانده یا به هردلیلی در جایی گیرکرده اند می‌باشد زیرا فقط جرثقیل قادر به این کار می‌باشد.

هر خودرویی که در امداد خودرو وجود دارد مختص کار و خدمات امدادی خاصی می‌باشد و تقریبا کار هر کدام از دیگری متفاوت است پس امداد خودرو باید دارای تمام این خودروها باشد با یک ماشین امدادی نمیتوان تمام این کارهارا انجام داد، در اینجا خودروبر ۲۴۷ دارای تمام ماشین های امدادی مجهز و به روز می‌باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع ماشین های ایرانی و خارجی و لوکس توسط مکانیک سیار های حرفه ای و متخصص امور فنی خودرو در هر زمینه ای در سریع‌ترین زمان ممکن بدون معطلی در هر موقع از شبانه‌روز در تمام طول هفته بدون تعطیلی برای آسایش شما عزیزان در سراسر کشور انجام می‌شود.

امداد باطری سیار

عیب‌یابی،تعمیر و یا تعویض باطری انواع خودروهای ایرانی و خارجی و لوکس البته با اجازه و رضایت خود مشتری به صورت سیار در هر لحظه از شبانه روز حتی جمعه ها در سراسر کشور صورت می‌گیرد.

تمامی قطعات خودرویی اعم از باطری یا هر گونه قطعه خودرویی برای تعویض اصل و کاملا تضمینی می‌باشند.

امداد قفل و سوئیچ سیار

تعمیر یا تعویض قفل و سوئیچ شما به هنگام گم شدن یا خراب شدن و یا جا گذاشتن قفل و سوئیچتان در داخل ماشین در سریع‌ترین زمان ممکن به صوت شبانه‌روزی در هر جایی از کشور که باشید با خودروبر ۲۴۷ تنها نیستید و همیشه یه کمک برای خدمات خودروی خود دارید.

پنچری سیار

هنگامی در وسط جاده یا راه مقصد مور نظرتان لاستیک خودروی شما پنچر می‌شود و هیچ ابزار ولاستیکی برای تعویض نداشته و هیچ تعمیرگاه نزدیکی در اطراف وجود نداشته باشد در چنین مواقعی امداد خودرو چاره کارشماست شما با تماس با امداد خودرو آن محل یا شهر می‌توانید با کم‌ترین هزینه مشکل خود را در کوتاه ترین زمان حل کرده و بدون معطلی طولانی به مسیر خود ادامه دهید.

سوخت رسانی سیار

اگر سوخت خودروی شما در وسط را تمام شده وهیچ کمک یا تعمیرگاهی اطراف شما وجود ندارد چاره کار شما امداد خودرو است شما با یک تماس کوتاه به امداد خودرو در کمترین زمان با کم‌ترین هزینه از شر معطلی و بلاتکلیفی وسط راه خلاص شوید.

حمل خودرو به خارج از کشور

شرکت خودروبر ۲۴۷ علاوه بر حمل خودرو به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور نیز دارد. دارای تمامی مجوزهای مربوطه به حمل خودرو به خارج از کشور نیز می‌باشد. خودروی شما باامنیت کامل و پشتیبانی تیم خودروبر۲۴۷ و به صورت کاملا تضمینی و قانونی و رسمی به کشور و شهر مورد نظر شما منتقل می‌شود تمامی رانندگان ما با رعایت تمام استاندارد های بین المللی و داشتن تمام مدارک لازم خودروی شما را منتقل می‌کنند.

کلیه خدمات با مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه و با بیمه و بارنامه رسمی و دولتی انجام می‌شود و همچنین تمامی خدمات امدادی این امداد خودرو به نرخ دولتی محاسبه می‌شود.

راهنمای فنی تلفنی

کارشناسان خودروبر۲۴۷ به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته به صورت تلفنی برای تمام هموطنان عزیز در سراسر کشور مشاوره فنی رایگان رائه می‌دهند یعنی افرادی که با ما تماس می‌گیرند پس از بیان کردن مشکل خودروی خود به کارشناسان ما اگر مشکل خودروی فرد مورد نظر جدی نباشد و فرد بتواند خود ایراد و مشکل خودروی خود را برطرف کند کار شناسان متخصص فنی او را راهنمایی می‌کنند تا فرد بتواند به راحتی ایراد را برطرف کند بدین صورت بدون هزینه و بدون معطلی فرد مورد نظر مشکل خودرا با کمک کارشناسان ما به صورت تلفنی و رایگان حل می‌کند.

خدمات حمل خودرو کفی خودروبر آذرشهر

 • کفی خودروبر آذرشهر
 • کفی حمل خودرو آذرشهر
 • کفی خودرو سوار آذرشهر
 • کفی ماشین بر آذرشهر
 • یدک کش آذرشهر
 • جرثقیل ماشین بر آذرشهر

معرفی امداد خودرو آذرشهر

امداد خودرو آذرشهر یکی از نمایندگی های خودروبر ۲۴۷ در کشور میباشد که دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک و پایانه و تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو می‌باشد. این امداد خودرو دارای امدادگران متخصص و با سابقه در حوزه امدادی بوده و همچنین از کارشناسان حرفه ای در حوزه امدادی برخی از خدمات مانند راهنمای فنی تلفنی رایگان، مکانیک سیار، امداد باطری و امداد قفل و سوئیچ استفاده می‌کنند.

امداد خودرو ۲۴۷ به صورت شبانه روزی در ۷ روزه هفته فعال می‌باشد کافیست با شماره شهر مورد نظر خود تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا امدادگران ما در سریع ترین زمان ممکن به کمک شما بشتابند.

برخی از شهرهای فعال:

جرثقیل امداد خودرو تبریز

خودروبر تهران

خودروبر شیراز

خودوبر اردبیل

امداد خودرو مرند


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9