کفی خودروبر آبعلی

کفی خودروبر آبعلی یکی از امداد خودروهای فعال و کاربلد در حوزه حمل انواع خودرو واقع در شهر آبعلی می‌باشد. آبْعَلی، شهری در استان تهران که در بخش رودهن از توابع شهرستان دماوند قرار دارد. شهر آبعلی در ۲۵ اسفند ۱۳۸۳ با تصویب مجلس از ادغام روستای آبعلی با روستای مبارک‌آباد و نقاط جمعیتی سرپولک و قائم‌محله از توابع همین بخش تأسیس شد.

برای ارتباط با امدادگران ما در سراسر استان تهران یا جهت درخواست حمل خودرو با کفی خودروبر از شهر آبعلی به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید و جهت تماس سریع روی شماره زیر کلیک کنید.

آشنایی با مجموعه حمل خودرو آبعلی

مجموعه حمل خودرو آبعلی یکی از مجموعه‌های امدادی ما واقع در شهر آبعلی یکی از شهرهای استان تهران می‌باشد. مجموعه امدادی خودروبر آبعلی با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و تعزیرات و به صورت کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت اتحادیه امداد خودرو کشور حمل خودرو به سراسر کشور با کفی خودروبر آبعلی ارائه می‌دهد.

امدادگران مجموعه امدادی کفی خودروبر آبعلی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر آبعلی و حتی سراسر استان تهران که باشید آماده ارائه خدمات حمل خودرو به شما عزیزان می‌باشند کافیست تا با ما تماس بگیرید امدادگران ما بلافاصله پس از تماس شما در عرضه کمتر از ۱۰ دقیقه در محل مورد نظر شما حضور یافته و به سرعت و در کوتاهترین زمان خدمات مورد نظر شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

خودروبر آبعلی دارای یک تیم امدادی کاربلد و متخصص در حوزه حمل خودرو می‌باشد که ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی خدمات حمل خودرو ارائه می‌کنند.

مجموعه کفی حمل خودرو آبعلی مجهز به ماشین های به روز و پیشرفته امدادی برای ارائه کلیه خدمات حمل خودرو مثل کفی خودروبر آبعلی،یدک کش آبعلی و جرثقیل ماشین بر آبعلی می‌باشد. امداد خودرو آبعلی دارای  تیم امدادی متشکل از رانندگان زبده و با سابقه برای کلیه خدمات حمل خودرو و کارشناسان فنی برای رفع مشکلات فنی و همچنین سایر امدادگران برای سایر خدمات می‌باشد.

کلیه خدمات حمل خودرو توسط مجموعه خودروبر آبعلی به صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ما از حرکت از مبدا تا رسیدن به مقصد پشتیبانی می‌شود و پس از چک کردن خودرو در مقصد خودرو به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل داده می‌شود.

امداد خودرو آبعلی به دلیل داشتن سایت معتبر و رسمی دسترسی از طریق سایت برای کلیه مردم در سراسر کشور آسانتر و بی‌درسر و راحت می‌باشد. و مردم در سراسر کشور می‌توانند ۲۴ ساعته به شهرهای مختلف از طریق سایت خودروبر۲۴۷ (همین سایت)دسترسی داشته باشند.

چرا مردم از سراسر کشور مجموعه حمل خودرو آبعلی را انتخاب میکنند؟؟!!

 • مجوز رسمی از کلیه سازمانهای مربوطه
 • ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات حمل خودرو همه روزه حتی روزهای تعطیلی
 • کارکنان مجرب و باسابقه
 • ماشین های مجهز امدادی
 • هزینه خدمات به نرخ مصوب اتحادیه امداد خودرو کشور
 • مشتری مداری ورعایت اخلاق حرفه‌ای در کار
 • ارائه خدمات امدادی در سریع‌ترین زمان ممکن
 • کلیه خدمات کاملا تضمینی
 • پشتیبانی خدمات حمل خودرو
 • حمل خودرو به سراسر ایران
 • حمل خودرو به خارج از ایران
 • دسترسی آسان از سراسر کشور
 • کمک رسانی فنی تلفنی

حمل خودرو به سراسر ایران

مجموعه خودروبر آبعلی انواع خدمات حمل خودرو را از آبعلی به سراسر کشور ارائه می‌دهد همچنین شعبه مرکزی این مجموعه با نام خودروبر۲۴۷ بیش از ۱۰۰شعبه فعال در سراسر کشور دارد که مجموعه خودروبر آبعلی فقط یکی از آن شعبه ها در کشور می‌باشد.

حمل خودرو به خارج از ایران

مجموعه کفی خودروبر آبعلی حمل خودرو به سراسر کشور به صورت شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن ارائه میکند. این خودروبر علاوه بر حمل خودرو در داخل کشور به خارج از کشور نیز خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر آبعلی ارائه میکند. جهت هماهنگی و درخواست حمل خودرو به خارج از کشور از آبعلی یا سراسر استان تهران با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

کمک رسانی فنی رایگان

هنگام تماس شما با امداد خودروهای ما در سراسر کشور کارشناسان ما پس از پاسخ به تماس شما و پرسش اطلاعات مربوطه مانند مشکل خودرو یا نوع خدمات درخواستی شما اگر مشکل خودروی شما فنی باشد

کارشناس مربوطه پس از پرسش و دریافت اطلاعات فنی خودرو به شما اعلام میکند که خودروی شما در چه وضعیتی است اگر مشکل جدی باشد نزدیکترین امداد خودرو (مکانیک سیار) به آدرس شما را به محل اعزام می‌کند اما مشکل خودروی شما اگر جزئی بوده و خودتان بتوانید از پس آن برآیید کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کرده و کلیه جزئیات را برایتان توضیح می‌دهد تا خودتان بدون هزینه و بدون معطلی کار فنی خودرویتان را انجام داده و به مسیر خود ادامه دهید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته بدون تعطیلی همه روزه پاسخگوی تماس های شما عزیزان از سراسر کشور می‌باشند.

خدمات حمل خودرو آبعلی

 • کفی خودروبر آبعلی
 • یدک کش آبعلی
 • جرثقیل ماشین بر آبعلی
 • حمل خودرو به سراسر کشور
 • حمل خودرو به خارج از کشور

کفی خودروبر آبعلی

مجموعه حمل خودرو کفی خودروبر آبعلی انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی را به درخواست صاحب خودرو با کفی خودروبر آبعلی به صورت شبانه روزی در طول هفته از آبعلی به مقصد مورد نظر مشتری در سراسر کشور انتقال می‌دهد. جهت انتقال انواع خودروها با کفی خودروبر آبعلی از شهر آبعلی یا حتی سراسر استان تهران به سراسر کشور با شماره 09903817360 تماس بگیرید.

یدک کش آبعلی

انواع ماشین های ایرانی و خارجی که به دلایلی مانند تصادف،مشکل فنی یا مشکلاتی از این قبیل که قادر به حرکت نبوده و در جاده متوقف شده‌اند به درخواست صاحب خودرو با یدک کش آبعلی به صورت شبانه روزی از شهر آبعلی به سراسر تهران توسط رانندگان با سابقه یدک کش آبعلی حمل می‌شوند و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر مشتری تحویل داده می‌شوند.

جرثقیل ماشین بر آبعلی

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و…توسط جرثقیل ماشین بر آبعلی به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل صورت می‌گیرد علاوه بر آن تمامی خودروهایی که به هر دلیلی در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به درخواست صاحب خودرو به محل مورد نظر منتقل میشوند. جهت درخواست کلیه خدمات حمل خودرو از به سراسر کشور با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

برخی از شعبه های فعال حمل خودرو :

خودروبر تهران

کفی خودروبر میاندوآب

کفی خودروبر دماوند

کفی خودروبر پردیس

کفی خودروبر حسن آباد

کفی خودروبر فردوسیه

کفی خودروبر نصیرشهر

کفی خودروبر لواسان

کفی خوروبر شمیرانات

کفی خودروبر شریف آباد

کفی خودروبر کهریزک

کفی خودروبر شمشک

کفی خودروبر آبسرد

کفی خودروبر کیلان

کفی خودروبر وحیدیه

کفی خودروبر رودهن

کفی خودروبر شاهدشهر

کفی خودروبر صفادشت

کفی خودروبر فیروزکوه

کفی خودروبر فشم

کفی خودروبر جوادآباد

کفی خودروبر فرون آباد

خودروبر مرند


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9