خودروبر زنجان

خودروبر زنجان: امداد خودرو و خودرو بر زنجان با نام خودروبر۲۴۷ با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای خودروهای ایرانی و خارجی و لوکس در سراسر کشور فعالیت می‌کند. شرکت خودروبر۲۴۷ دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک، پایانه و تعزیرات کشور می‌باشد.

این امداد خودرو در سراسر کشور شعبه دارد که یکی از آنها شعبه استان زنجان می‌باشد.برای در خواست هرگونه خدمات امدادی برای ماشین های ایرانی و خارجی یا لوکس با شماره زیر تماس بگیرید یا برای تماس سریع با امدادگران ما روی شماره زیر کلیک کنید.

خدمات امدادخودرو زنجان

خودروبر زنجان
خودرو بر در زنجان
خودرو بر زنجان
حمل خودرو زنجان
ماشین بر زنجان

کفی خودروبر زنجان

انتقال انواع خودروهای صفرایرانی و خارجی و لوکس با خودروبرکفی، خودروسوار در اسرع وقت به سراسر کشور به صورت شبانه روزی

خودرو سوار زنجان قابلیت حمل خودرو در زنجان و سراسر ایران

یدک کش

حمل ماشین های تصادفی، تعمیری با هرماشینی که در راه مانده وقادر به حرکت نمی باشد با خودرو یدک کش یا جرثقیل در سراسر زنجان بصورت شبانه روزی

خودروبر ابهر
حمل خودرو ابهر
ماشین بر ابهر
خودرو سوار ابهر
خودروبرخرمدره

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع ماشین های ایرانی وخارجی توسر امدادگران کار بلد وحرفه ای در سریع ترین زمان ممکن در سراسر زنجان به صورت شبانه روزی

حمل خودروخرمدره
ماشین برخرمدره
خودرو سوارخرمدره
خودروبر طارم
حمل خودرو طارم
ماشین بر طارم
خودرو سوار طارم

امداد باطری سیار

عیب یابی، تعمیریا تعویض باطری انواع خودروهای ایرانی و خارجی به صورت شبانه روزی در سراسر زنجان

شهرهای تحت پوشش خودروبر زنجان

 • زنجان
 • ابهر
 • خرمدره
 • خدابنده
 • طارم
 • سلطانیه
 • ماهنشان
 • ایجرود
 • قیدار

معرفی امداد خودرو زنجان

کلیه خدمات شرکت خودروبر۲۴۷ با مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه و با بیمه و بارنامه رسمی و دولتی ارائه می‌شود، میزان جابجایی بار در امداد خودرو زنجان تا سقف دوتن است.

برای ارتباط با امدادگران امداد خودرو زنجان کافیست باشماره درج شده در بالا با ما تماس بگرید، امدادگران ما در نقاط مختلف استان زنجان ۲۴ ساعته ۷روزه هفته آماده ارائه خدمات امدادی برای انواع خودروها می‌باشند.

امداد خودرو زنجان متشکل از امدادگران باسابقه در حوزه امدادی و کارشناسان مجرب حوزه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی با ماشین ها و ابزارآلات پیشرفته امدادی می‌باشند همچنین امدادگران امداد خودرو زنجان از سرعت و دقت بالایی برخوردارند زیرا سرعت و کیفیت انجام خدمات امدادی در امدادگران ما حرف اول را میزند، امدادگران ما همیشه بعد از تماس فرد درخواست کننده برای امداد در سریع ترین زمان ممکن و به موقع در محل مورد نظر حضور پیدا میکنند و به صورت کاملا دقیق و حرفه ای مشکل فرد مورد نظر را در مورد خودرویش برطرف میکنند.

امداد خودرو زنجان علاوه بر حمل خودرو به سراسر کشور، حمل خودرو به خارج از کشور نیز دارد و در سراسر کشور نیز شعبه دارد. قیمت های این امداد خوردو نیز نرخ موصبه دولتی می‌باشند.

خودرو بر در زنجان

 • خودرو بر در زنجان: ۰۹۱۲۹۴۸۳۸۹۸
 • حودرو سوار زنجان: ۰۹۱۲۹۴۸۳۸۹۸
 • کفی خودرو سوار زنجان: ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰

دیگر خدمات خودرو بر زنجان

امداد قفل و سوئیچ

یکی از خدمات خودرو بر زنجان امداد قفل و سوئیچ است. اگر درب ماشین شما به هر دلیلی بسته شده یا کلید خودروی شما داخل خودرو گیر کرده با امداد خودرو و خودروسوار زنجان تماس بگیرید. امدادگران ما به محل شما مراجعه کرده و درب خودروی شما را در سریع‌ترین زمان باز خواهند کرد.

پنچری سیار

اگر تایر خودروی شما در زنجان و اطراف زنجان با مشکل مواجه شده و خودروی شما امکان حرکت ندارد با ما تماس بگیرید امداد گران ما ایراد لاستیک شما را رفع می‌کنند و یا ماشین شما را با خودروبر زنجان به نقطه‌ی دلخواه شما منتقل می‌کنند.

سوخت رسانی سیار

یکی دیگر از خدمات خودرو سوار زنجان سوخت رسانی سیار برای خودروهایی است که بنزین آنها در راه تمام شده است. ما می‌توانیم سوخت مورد نیاز شما را در محل شما تحویل دهیم تا خودروی شما در راه نماند.

حمل خودرو زنجان به تهران

خودرو سوار زنجان خودروی شما را از زنجان به کلیه‌ی شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان و … حمل می‌کند.

ماشین بر زنجان

کلیه‌ی خدمات انتقال خودرو بدون رانندگی را ماشین بر می‌گویند. وقتی این خدمات در زنجان انجام می‌شود ماشین بر زنجان می‌گویند. خدمات ماشین بر زنجان شامل حمل ماشین با خودرو سوار و یدک کش می‌شود

خودرو سوار زنجان

خودرو سوار ماشین کفی است که مخصوص حمل ماشین‌های سواری ساخته می‌شود. بدین ترتیب ماشین سواری را پشت یا روی کفی آن می‌گذارند و پس از تثبیت آن را در مسافت‌های طولانی حمل می‌کنند.

با خوروبر۲۴۷ هرگز در جاده نمانید ما پشتیبان شبانه روزی شما در جاده ها هستیم، اگر خودرو صفر خرید یا فروش کرده اید و در حمل و نقل آن به شهر یا مکان دیگر مشکل دارید امدادگران ما در اسرع وقت با امنیت کامل و تضمینی خودرو شما را صحیح وسالم به مکان مورد نظر شما می‌سانند.

برخی از شهرهای فعال:
یدک کش تبریز
یدک کش مرند
خودروبر اراک
خودروبر گرگان

مزایای حمل خودرو در زنجان با خودروبر زنجان

 • کادر مجرب و حرفه‌ای حمل خودرو در زنجان
 • ادوات و تجهیزات استاندارد و بروز
 • حمل و نقل ماشین در سراسر ایران
 • بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت
 • حمل خودرو از زنجان به سراسر ایران
 • تعمیر در محل
خودرو بر زنجان خودروبر زنجان jpegخوروبر کفی
حمل خودرو در زنجان با خودرو بر زنجان


یک دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9