خودروبر ایلام

خودروبر ایلام: امداد خودرو ایلام با نام خودروبر۲۴۷ با بیش از ۱۵ سال سابقه امدادی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی در سراسر کشور مشغول به کار می باشد.

این امداد خودرو دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو و سازمان ترافیک و پایانه کشور می باشد. شرکت خودروبر۲۴۷ در سراسر کشور شعبه دارد و یکی از آنها نیز امداد خودرو ایلام می باشد. امداد خودرو ایلام دارای ماشین های امدادی مجهز با امنیت بالا برای خدمات خودروبرکفی یا خودروسوار و یدک کش خودرو یا جرثقیل و ابزارآلات و تجهیزات به روز و مجهز برای خدمات مکانیک سیار، امداد باطری سیار، امداد قفل و سوئیچ، پنچری سیار و سوخت رسانی سیارمی باشد.برای تماس با امداد گران خودروبر۲۴۷ به صورت شبانه روزی روی شماره زیر کلیک کنید.

خودروبر و امداد خودرو ایلام

خودرو بر ایلام
حمل خودرو ایلام
ماشین بر ایلام
خودرو سوار ایلام
کفی خودرو بر ایلام
کفی حمل خودرو ایلام

خودرو سوار کفی

انتقال انواع خودروهای صفرایرانی و خارجی و لوکس با خودروبرکفی، خودروسوار در اسرع وقت به سراسر کشور به صورت شبانه روزی

کفی خودروبر سمنان-امداد خودرو سمنان-خودرو سوار سمنان
امداد خودرو تهران آماده ارایه ی خدمات یدک کش

یدک کش

حمل ماشین های تصادفی، تعمیری با هرماشینی که در راه مانده وقادر به حرکت نمی باشد با خودرو یدک کش یا جرثقیل در سراسر استان ایلام بصورت شبانه روزی

خودروبر مهران
خودرو بر مهران
حمل خودرو مهران
ماشین بر مهران
خودرو سوار مهران

مکانیک سیار

تعمیر در محل انواع ماشین های ایرانی وخارجی توسر امدادگران کار بلد وحرفه ای در سریع ترین زمان ممکن در سراسر استان ایلام به صورت شبانه روزی

کفی خودرو بر مهران
کفی حمل خودرو مهران
کفی ماشین بر مهران
کفی خودرو سوار مهران
خودرو بر کفی مهران
خودروبر دهلران

امداد باطری سیار

عیب یابی، تعمیریا تعویض باطری انواع خودروهای ایرانی و خارجی به صورت شبانه روزی در سراسر استان ایلام

شهرهای تحت پوشش خودروبر ایلام

 • ایلام
 • دهلران
 • ایوان
 • آبدانان
 • دره شهر
 • مهران
 • چرداول
 • بدره
 • چوار

قیمت‌های امداد خودرو ایلام

با توجه به قیمت های مختلفی که در بین برخی امداد خودروها وجود دارد و بعضا قیمت خیلی نجومی در مقابل کار بی کیفیت گرفته می‌شود که کاملا اشتباه است مانند خیلی شغل‌های دیگر که قیمت هایشان را اتحادیه آن کسب و کار تعیین می‌کند امداد خودروها هم از آن قاعده مستثنی نیستند و نرخ خدمات امداد خودروها را هم اتحادیه اعلام میکند و ما هم مانند خیلی ها طبق نرخ مصوبه از سوی اتحادیه امداد خودرو کار میکنیم و در مقابل ارائه خدمات با کیفیت امدادی نرخ اعلام شده توسط اتحادیه را از شما درخواست میکنیم.

اگر هر کدام از شما عزیزان در مورد تعرفه های ما قصوری(ارائه قیمت بالاتر از نرخ دولتی) از سمت امدادگران خودروبر ۲۴۷ مشاهده کردید کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در طول هفته حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات،انتقادات، پیشنهادات و شکایات شما عزیزان در سراسر کشور می باشند فقط کافیست با شماره مربوط به همان شهر تماس بگیرید که کارشناسان ما موضوع را گزارش کرده و اگر صحت حرف شما ثابت شود با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

امداد گران خودروبر۲۴۷ به صورت ۲۴ساعت در ۷روزه هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر کشور می باشند.

کلیه خدمات امدادی برای همه ماشین های ایرانی و خارجی و لوکس با مجوز رسمی از سازمان های مربوطه و با بیمه و بارنامه رسمی و دولتی ارائه میشود. میزان قابلیت جابجایی بار در شرکت خودروبر۲۴۷ تا سقف دوتن است.

شما در هر جایی از استان ایلام یا حتی کشور عزیزمان ایران که باشید برای انجام خدمات امدادی برای خودروهای خود کافیست با ما تماس بگیرید امداد گران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما آمده و مشکل خودروی شما را برطرف خواهند کرد.

با خودروبر۲۴۷ هرگز در جاده نمی مانید. تضمین ما کیفیت ارائه خدمات و افتخاره ما رضایت مشتریان و میزان مشتریان وفادار ماست.

جهت حمل خودرو از ایلام و شهرستان‌های ایلام به کلیه‌ی شهرهای ایران با شماره‌ی ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

 • خودروبر ایلام: ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰
 • خودور سوار ایلام: ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰
 • تلفن شکایات و پیشنهادات: ۰۲۱۵۶۷۷۵۰۷۳
 • حمل خودرو ایلام: ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰

برخی از شهرهای فعال:

جرثقیل امداد خودرو تبریز

خودروبر مشهد

خودروبر قم

حمل خودرو شیراز


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9