امداد خودرو ماکو

امداد خودرو ماکو با مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه،تعزیرات و اتحادیه امداد خودرو بیش از ۱۵ سال سابقه امداد در سراسر کشور را دارد. این امداد خودرو کلیه خدمات امدادی را همه روزه به صورت شبانه روزی در ماکو ارائه میکند و انواع خدمات حمل خودرو را نیز از ماکو به سراسر کشور انجام می‌دهد. امداد خودرو ماکو دارای یک تیم متخصص و با سابقه می‌باشد که ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیز می‌باشند.

جهت ارتباط با امداد گران ما در ماکو یا درخواست خدمات امدادی در ماکو با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

خدمات امداد خودرو ماکو

 1. کفی خودروبر ماکو
 2. یدک کش ماکو
 3. جرثقیل ماشین بر ماکو
 4. مکانیک سیار ماکو
 5. امداد باطری سیار ماکو
 6. امداد قفل و سوئیچ سیار ماکو
 7. پنچرگیری سیار ماکو
 8. سوخت رسانی سیار ماکو
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. مشاوره فنی رایگان
امداد خودرو ماکو
امداد خودرو شبانه روزی ماکو
مکانیک سیار ماکو
شماره امداد خودرو شبانه روزی ماکو

امداد خودرو شبانه روزی ماکو

امداد خودرو شبانه روزی ماکو دارای یک تیم امدادی حرفه ای و کاربلد متشکل از رانندگان،مکانیک ها،کارشناسان فنی و امدادگران برای سایر خدمات می‌باشند. تیم امداد خودرو ماکو همه روزه به صورت شبانه روزی آماده ارائه انواع خدمات امدادی مثل کلیه خدمات حمل خودرو از ماکو به سراسر کشور و انواع خدمات مربوط به رفع انواع مشکلات فنی خودرو ها و سایر خدمات مانند سوخت رسانی و پنچرگیری و.. به شما مشتریان عزیز در ماکو می‌باشند.

شماره امداد خودرو شبانه روزی ماکو / ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰

کفی خودروبر ماکو

با کفی خودروبر ماکو انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن رانندگان کفی خودروبر ماکو به صورت شبانه روزی به شهر مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از ماکو به مقصد مورد نظر شما با شماره ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش ماکو

تیم یدک کش ماکو انواع خودروهای تعمیری،تصادفی یا هر خودرویی که قادر به حرکت نباشد را با یدک کش ماکو به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر صاحب خودرو منتقل میکنند. تمامی خدمات حمل خودرو این امداد خودرو همه روزه و به صورت شبانه وزی به سراسر کشور ارائه می‌شود.

جرثقیل ماشین بر ماکو

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر ماکو به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار ماکو

مکانیک سیار ماکو انواع خودروهای ایرانی و خارجی را در هرنقطه ازماکو یا استان آذربایجان غربی که باشید در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر میکند و هر قطعه ای هم که نیاز به تعویض داشته باشد با اجازه و رضایت صاحب خودرو قطعه اورجینال در خودرو به کار میبرد و تمامی خدمات هم به نرخ دولتی محاسه می‌شود.

شماره مکانیک سیار ماکو / ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰

چند نکته کاربردی درباره نگهداری و چک کردن خودرو از طرف تیم مکانیک سیار امداد خودرو ماکو تقدیم نگاه‌های قشنگ شما عزیزان:

هواگیری رادیاتور آب و نحوه‌ی ریختن ضدیخ:

نحوه ریختن ضد یخ یا آب توی موتورهای X7 : هنگامی که ماشین جوش می‌آورد از خاموش کردن بلافاصله‌ی ماشین خودداری کنید و با ریختن آب در مخزن کمکی رادیاتور و بازکردن بخاری ماشین آن را خنک کنید سپس ماشین را خاموش کرده و حداقل باید یک یا دوساعت ماشین خاموش باشد تا بتوانید درب رادیاتور را بازکنید.

در آنجا دو عدد پیچ هواگیری وجود دارد یکی قبل از ترموستات و دیگری بعد از ترموستات که یکی سمت رادیاتور است ودیگری سمت موتور، پیچ آلنی و پیچ روی درب ترموستات هر دو را باز میکنیم و آب را روی رادیاتور میریزیم تا زمانی که هیچ هوایی از آن دو پیچ هواگیری خارج نشود و فقط آب خارج شود بعد از آن پیچ ها را میبندیم و تمام

نکته: حتما توجه کنید که به هیچ وجه از آب معمولی استفاده نکنید یا از آب رادیاتور یا آب مقطع یا ضد یخ و یا آب جوشیده استفاده کنید تا رسوب نگیرد.

وجود هوا در سیستم خنک کاری چه مشکلاتی به وجود می‌آورد؟!!

 1. گرمای نامناسب بخاری خودرو
 2. سوختن واشر سرسیلندر در خودرو
 3. آسیب جدی به موتور خودرو
 4. بالا رفتن آمپر آب : همین بالارفتن آمپر آب منجربه جوش آوردن موتور خودرو می‌شود که در اینصورت نباید درب رادیاتور را باز کنیم زیرا امکان سوختگی وجود دارد.

دانایی و مهارت / جلوگیری از خسارت

برخی از شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو مرند

امداد خودرو نوردوز

امداد خودرو بازرگان

کفی خودروبر تکاب

کفی خودروبر سردشت

کفی خودروبر شاهین دژ

کفی خودروبر نوردوز


یک دیدگاه

 1. ممنون از مدیریت خوب خودروبر ماکو
  زحمت دادم خودرو منو از ماکو به تبریز آوردن خواستم تشکر کنم و اعلام رضایت کنم ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9