امداد خودرو شیخ ولی

اگر خودروی شما در شیخ ولی و جاده‌های واصله با مشکل مواجه شده است و نمی‌توانید به مسیر خود ادامه دهید با امداد خودرو شیخ ولی تماس بگیرید.

تکنسین‌های امداد خودرو شیخ ولی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات امدادی در سراسر شیخ ولی و جاده‌های واصله هستند. ما خودروی شما را در اسرع وقت در محل خراب شده تعمیر خواهیم کرد. در صورتی که خودروی شما قابل تعمیر نباشد خودرو را به محل دلخواه شما حمل خواهیم کرد.

امداد خودرو شیخ ولی

در باره امداد خودرو شیخ ولی

امداد خودرو همیار نصیر ایثار بیش از ۱۵ سال در ارایه‌ی خدمات امداد خودرو سابقه دارد. خدمات این شرکت شامل حمل انواع خودروهای لوکس، کلاسیک و … با روش‌های مخصوص و منحصر به فرد می‌باشد. از دیگر خدمات این شرکت می‌توان به تعمیر انواع خودرو در محل اشاره کرد. امدادگران ما ابتدا سعی می‌کنند خودروی شما را در محل خراب شده با هزینه‌ی مصوب دولتی تعمیر کنند، اگر خودروی شما در محل خراب شده قابل تعمیر نباشد با استفاده از یدک کش و خودروبر ماشین شما را به مقصد دلخواه شما حمل می‌کنند.

امداد خودرو شبانه روزی شیخ ولی

با توجه به اینکه خرابی خودرو و نقص فنی ممکنه هر موقع از شب و روز، ساعات کاری و تعطیلات رخ دهد، لذا شرکت امداد خودرو همیار نصیر ایثار در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات امداد خودرو به صورت سیار و در محل شما می‌باشد. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعت ۷ روز هفته و بدون تعطیلی با ما تماس بگیرید تا ما خودروی شما را حمل و یا در محل خراب شده تعمیر کنیم.

شماره امداد خودرو شیخ ولی

امداد خودرو شیخ ولی آماده‌ی پاسخگویی و اعزام امدادگر به محل شماست. جهت اعزام سریع امدادگر در شیخ ولی و کلیه‌ی نقاط استان آذربایجان‌شرقی می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید

 • شماره تماس سریع و بدون کد در استان آذربایجان شرقی: ۱۸۹۳
 • شماره تماس مستقیم: ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵
 • شماره تماس دفتر تهران: ۰۲۱۵۶۷۷۵۰۷۳

مزایای امداد خودرو شیخ ولی

شماره امداد خودرو شیخ ولی
 • ارایه‌ی خدمات شبانه روزی
 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • ادوات و تجهیزات استاندارد
 • صدور بیمه نامه قبل از حمل خودرو
 • صدور بارنامه قبل از حمل خودرو
 • حمل خودرو بدون آسیب

یدک کش شیخ ولی

اگر در شیخ ولی نیاز به یدک کش دارید و می‌خواهید خودروی خود را با یدک کش جابه‌جا کنید با ما تماس بگیرید. ما خودروی شما را با یدک کش به مقصد دلخواه شما حمل خواهیم کرد.

حمل خودرو سریع و با کیفیت

شرکت همیار نصیر ایثار خودروی شما را با انواع ادوات استاندارد در اسرع وقت حمل می‌کند. ما تلاش می‌کنیم خودروی شما را بدون آسیب و در سریع‌ترین زمان به مقصد دلخواه شما حمل کنیم. یکی دیگر از اولویت‌های ما حمل خودرو با کمترین قیمت است. برای اینکه بتوانیم قیمت‌های حمل و تعمیر خودرو را کاهش دهیم در قسمت‌های مختلف و جاده‌های استان آذربایجان شرقی امدادگران را مستقر کرده‌ایم تا علاوه بر ارایه‌ی خدمات سریع بتوانیم خودروی شما را با نازلترین قیمت تعمیر یا حمل کنیم.

ارایه‌ی خدمات به صورت کشوری و در سراسر ایران

امداد خودرو همیار نصیر ایثار در سراسر ایران از جمله تهران، تبریز، اصفهان، و … نمایندگی و امدادگر دارد لذا می‌تواند در اسرع وقت ماشین شما را راه اندازی کرده تا شما در راه نمانید. امداد خودرو مرند و امداد خودرو سیس یکی از این شهرهاست که ما در آنجا خدمات ارایه می‌دهیم.

خدمات امداد خودرو سیس

 • حمل خودرو با یدک کش: در این روش خودروی شما با وانت که معمولا نیسان هستند مجهز به چرخگیر هیدرولیک حمل می‌شود.
 • حمل خودرو با کفی خودروبر: کفی خودروبر نوعی کامیون است که مخصوص حمل خودرو ساخته شده است. در این روش خودروی شما پشت کفی خودروبر گذاشته می‌شود و خودرو به مقصد حمل می‌شود.
 • تعمیر خودرو در محل: این خدمات شامل خدمات مکانیک سیار و باتری ساز سیار می‌باشد و خودروی شما را در محل خراب شده تعمیر می‌کند.
 • حمل خودرو با جرثقیل: اگر خدایی نکرده تصادف کرده‌اید یا خودروی شما در جایی گیر کرده است که نمی‌توانید با روش‌های معمولی خودروی خود را دربیاورید با ما تماس بگیرید تا ما با جرثقیل‌های مخصوص خودروی شما را حمل کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9