امداد خودرو شندآباد

به وب سایت امداد خودرو شندآباد شرکت همیار نصیر ایثار خوش آمدید. اگر خودروی شما در شندآباد با مشکل مواجه شده است با ما تماس بگیرید. ما خودروی شما را در اسرع وقت در محل خراب شده تعمیر و یا با یدک کش و یا خودروبر به مقصد دلخواه شما حمل خواهیم کرد.

شرکت همیار نصیر ایثار تمامی خدمات امدادی خودرو را در هر شرایطی و بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی ارایه می‌دهد. هدف ما راه اندازی خودروهای در راه مانده است تا شما بدون مشکل به مسیر خود ادامه دهید. اگر می‌خواهید خودروی شما را در شندآباد تعمیر کنیم با ما تماس بگیرید.

قبل از تماس با امداد خودرو چه کارهایی باید انجام دهیم؟

اگر خودروی شما در شندآباد و حومه‌ی شندآباد با مشکل مواجه شده است قبل از تماس با امداد خودرو اقداماتی که نیاز است انجام دهید را اینجا لیست کرده‌ایم. با توجه به این اقدامات می‌توانید تا رسیدن امداد خودرو شندآباد به صورت ایمن خودروی خود را در جایی نگه دارید

 • اگر خودروی شماخراب شده: اگر خودروی شما در وسط خیابان خراب شده سعی کنید خودرو خود را کنار بکشید تا از تصادف و برخورد با خودروهای دیگر جلوگیری کنید.
 • علایم هشدار دهنده: بعد از جابه‌جایی خودرو علایم هشدار دهنده مانند مثلث هشدار دهنده را پشت خودرو بچینید تا از برخورد سایر خودروها با خودروی شما و تصادف جلوگیری کنید.
 • بررسی علت عدم کارکرد صحیح خودرو: پس از ایمن‌سازی خودرو و موقعیت خودرو سعی کنید ایراد خودروی خود را پیدا کنید، پس از مشخص شدن علت خرابی خودرو سعی کنید ایراد خودروی خود را رفع کیند.
 • تماس با امداد خودرو شندآباد: اگر نتوانستید ایراد خودروی خود را رفع کنید با ما تماس بگیرید تا امدادگران امداد خودرو شندآباد به محل شما مراجعه کرده و خودروی شما را در محل خراب شده تعمیر و یا حمل کنند.
 • پس از تماس با امداد خودرو: پس از تماس با امداد در شندآباد مشکل خودرو خود را توضیح داده و راه حل و قیمت رفع مشکل را استعلام نمایید. اگر از نظر قیمت به توافق رسیدید تکنسین‌های امداد خودرو در عرض ۱۰ دقیقه به محل شما اعزام خواهند شد.

شماره امداد خودرو شندآباد

جهت رفاه حال همشهریان شرکت همیار نصیر ایثار شماره‌های زیادی برای تماس و اعزم امداد خودرو در شندآباد آماده کرده است که شما می‌توانید با هریک از این شماره‌ها تماس بگیرید.

شماره امداد خودرو شندآباد:

مزایای امداد خودرو شندآباد

 • ارایه‌ی خدمات امداد خودرو بدون تعطیلی
 • تعمیر خودرو در محل بدون حمل به مکانیکی
 • ارایه‌ی خدمات امداد خودرو با نرخ دولتی
 • حمل خودرو از شندآباد به تبریز و …
 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • حمل خودرو به صورت تضمینی و بدون آسیب به خودروی شما
امداد خودرو شندآباد

امداد خودرو شبانه روزی شندآباد

امداد خودرو شندآباد به صورت شبانه روزی کلیه‌ی خدمات امدادی خودرو را به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت و بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیل ارایه می‌دهد. جهت اعزام سریع تکنسین امداد خودرو شند آباد با ما تماس بگیرید.

برخی شهرهایی که ما خدمات رسانی می‌کنیم: امداد خودرو تبریز، خودروبر هادیشهر

خدمات امداد خودرو همیار نصیر ایثار در شندآباد

مکانیک سیار شندآباد

اگر خودروی شما در شندآباد خراب شده با ما تماس بگیرید ما خودروی شما را در محل خراب شده تعمیر می‌کنیم. دیگر نیاز نیست خودروی خود را به مکانیکی و یا باتری سازی یدک کنید.

باتری ساز سیار شند آباد

اگر خودروی شما در شندآباد مشکل برق دارد و نیاز به باتری سازی دارید با ما تماس بگیرید.باتری ساز سیار ما تمامی قطعات برقی خودروی شما را در محل خراب شده تعویض می‌کند. ما از قطعات گارانتی دار شرکتی استفاده می‌کنیم تا شما نگران کیفیت قطعات نباشید. همچنین اگر خودروی شما باتری خالی کرده و استارت نمیخوره با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما با یک باتری پر و باتری به باتری، خودروی شما را روشن و راه اندازی کنند.

امداد پنچرگیری شندآباد

اگر لاستیک خودروی شما در شندآباد با مشکل مواجه شده است و به هر دلیل نمی‌توانید مشکل را حل کنید با ما تماس بگیرید تا ما خودروی شما را در اسرع وقت پنچرگیری و یا به پنچرگیری انتقال دهیم.

امداد سوخت رسانی

اگر در هرجا سوخت خودروی شما تمام شده نیاز نیست چهار لیتری دست بگیرید و از دیگران بنزین بخواهید با ما تماس بگیرید تا بنزین مورد نیاز شما را در اسرع وقت به محل شما برسانیم.

یدک کش شندآباد

اگر خودروی شما در شندآباد با مشکل مواجه شده و می‌خواهید با یدک کش حمل کنید با یدک کش شندآباد تماس بگیرید. ما خودروی شما را با استفاده از یدک کش از شندآباد به سراسر ایران حمل خواهیم کرد. جهت اعزام نزدیک ترین یدک کش در شندآباد با ما تماس بگیرید.

با استفاده از یدک کش خودروی شما در داخل و خارج از شندآباد به راحتی قابل حمل است.

خودروبر شندآباد

جهت حمل خودرو از شندآبادبه سراسر ایران با خودروبر با ما تماس بگیرید. ما خودروی شما را با استفاده از کفی خودروبر شندآباد به سراسر ایران حمل می‌کنیم.

خودروبر نوعی کامیون است که جهت حمل خودرو در مسافت‌های طولانی ساخته شده است. قبل از حمل خودرو در شندآباد ما خودروی شما را بیمه کرده و بارنامه صادر می‌کنیم تا خودروی شما بدون مشکل به مقصد مورد نظر شما منتقل گردد.


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9