امداد خودرو سیه رود

تکنسین‌های امداد خودرو سیه رود آماده ارایه‌ی خدمات امدادی در سیه رود و حومه‌ی سیه رود و جاده‌های سیه رود هستند. کافیست با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در عرض ۱۰ دقیقه به محل شما برسند.

جهت تعمیر و حمل خودرو در سیه رود با ما تماس بگیرید. ما خودروی شما را در داخل سیه رود و یا از سیه رود به سراسر ایران حمل می‌کنیم.

امداد خودرو سیه رود jpegخوروبر کفی
حمل خودروهای لوکس، کلاسیک و … با کفی خودروبر
امداد خودرو سیه رود آماده حمل خودرو به سراسر ایران jpegخوروبر کفی
حمل انواع خودرو با یدک کش چرخگیر دار در اسرع وقت

کلیه خدمات مجموعه امداد خودرو سیه رود

 1. حمل خودرو با یدک کش در سیه رود
 2. حمل خودرو با خودرو بر از سیه رود به سراسر ایران
 3. مکانیک سیار در سیه رود
 4. باتری ساز سیار در سیه رود
 5. امداد باتری سیه رود
 6. امداد قفل و سوئیچ
 7. سوخت رسانی سیار

امداد خودرو شبانه روزی سیه رود

شرکت همیار نصیر ایثار به صورت شبانه روزی کلیه‌ی خدمات امداد ارایه می‌دهد. خدمات شبانه روزی ما باعث می‌شود شما بتوانید به صورت شبانه روزی به راه خود ادامه دهید و در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

چگونه امداد خودرو قانونی و متخصص را تشخیص دهیم؟؟

هر امداد خودرو قانونی باید یک شرکت ثبت شده داشته باشد، علاوه بر شرکت ثبت شده برخی مدارک از سازمانه پایانه بار و تعزیرات نیز داشته باشد که شرکت امداد خودرو همیار ایثار نصیر تمامی مدارک لازم را دارد.

کارکنان امداد خودرو سیه رود

امداد خودرو سیه رود از جوانان متخصص تشکیل شده است و خدمات تعمیر و حمل خودرو را بدون کم کاست و نقص ارایه می‌دهد. کارکنان ما به دو دسته تقسیم می‌شود که عبارتند امدادگران تعمیر در محل و رانندگان و متخصصان حمل خودرو با یدک کش و کفی خودروبر.

شماره امداد خودرو شبانه روزی سیه رود / ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵

یکی از مزایای اصلی ما ارایه‌ی خدمات ۲۴ و بدون تعطیلی است. جهت رفاه حال همشهریان عزیز ما به صورت شبانه روزی کلیه‌ی خدمات امداد خودرو از جمله حمل خودرو و تعمیر خودرو در سیه رود و حومه‌ی سیه رود ارایه می‌دهیم. جهت اعزام سریع تکنسین‌های امداد خودرو در سیه رود با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس بگیرید.

مزایای امداد خودرو سیه رود

 • ارایه‌ی خدمات در سراسر ایران
 • ارایه خدمات به صورت شبانه روزی
 • ارایه‌ی کامل‌ترین خدمات امداد خودرو در ایران
 • تعمیر خودرو در محل
 • ادوات و تجهیزات استاندارد و به روز
 • کادر مجرب و حرفه
 • نرخ مصوب دولتی
 • ارایه‌ی خدمات سریع و فوری
 • استفاده از قطعات دارای گارانتی برای تعویض قطعات معیوب خودرو

کی با امداد خودرو تماس بگیریم؟

۱-اگر خودروی شما در راه مانده و نمی‌توانید به رانندگی ادامه دهید پس از بررسی و عیب یابی اگر نتوانستید مشکل خودروی خود را رفع کرده و به راه خود ادامه دهید با امداد خودرو تماس بگیرید. پس از تماس با امداد خودرو مشکل خودروی خود را توضیح دهید تا امدادگران ما در مورد مشکل شما حضور ذهن داشته باشیند. پس از اینکه امداد گران ما مشکل خودروی شما را درک کردند قبل از اعزام امدادگر چند چیز را حتما باید توافق کنید: هزینه‌های تعمیر در محل، هزینه‌ی حمل خودرو به مقصد دلخواه شما و اینکه اگر خودرو در محل تعمیر نشد شامل چه هزینه‌هایی می‌شود.

۲-اگر خدایی نکرده تصادف کردید یا با خودروی خود به جوب افتادید با امداد خودرو تماس بگیرید. پس از تماس مشکل را توضیح دهید و از اپراتور راه حل بخواهید، سپس در مورد هزینه‌ها و ادواتی که با آن خودروی شما را از جوب یا جدول بیرون می‌آورند را توافق کنید.

۳- اگر خدایی نکرده تصادف کردید و خودروی شما قادر به حرکت نیست با امداد خودرو تماس بگیرید و مبدا و مقصد خودروی خود را اعلام کرده و هزینه‌ها را توافق کنید.


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9