امداد خودرو سیس

جهت تعمیر و حمل خودرو در سیس با ما تماس بگیرید. امدادگران ما در سیس و جاده‌های سیس آماده ارایه‌ی کلیه‌ی خدمات حمل و تعمیر خودرو در محل می‌باشند.

اگر خودروی شما در سیس و جاده‌های واصله و یا اطراف سیس در راه مانده و نمی‌توانید رانندگی کنید، امدادگران ما خودروی شما را در محل تعمیر می‌کنیم و

امداد خودرو سیس و سراسری شرکت همیار نصیر ایثار دارای مجوز رسمی از اتحادیه و پایانه بارهای آماده‌ی ارایه‌ی خدمات در سراسر ایران است. امدادگران ما با استفاده از GPS در کمتر از ۱۰ دقیقه به محل شما اعزام خواهند شد. کلیه‌ی خدمات امدادخودرو از جمله حمل خودرو با یدک کش، کفی خودروبر، تعمیر خودرو در محل، امداد باتری، امداد قفل و سوئیچ، سوخت رسانی در سراسر ایران توسط شرکت همیار نصیر ایثار ارایه می‌شود.

مزایای امداد خودروی سیس شرکت همیار نصیر ایثار

 • ارایه‌ی خدمات شبانه روزی
 • ارایه‌ی خدمات ۲۴ ساعت ۷ روز هفته
 • نرخ مصوب دولتی امداد خودرو
 • کامل‌ترین خدمات امداد خودرو
 • کادر مجرب و حرفه‌ای
 • ادوات استاندارد و به روز امداد خودرو
 • حمل بیش از ۲۰۰۰ خودرو در سال در سراسر ایران
امداد خودرو سیه رود آماده‌ی
امداد خودرو شبانه روزی سیس

اطلاعات مورد نیاز برای ارایه‌ی خدمات امداد خودرو در سیس

امداد خودرو سیه رود

جهت دریافت خدمات امداد خودرو موقع تماس اطلاعات زیر را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید:

 • موقعیت مکانی دقیق
 • نوع و مدل خودرو
 • مشکل خودرو
 • مقصد خودرو

امداد خودرو شبانه روزی سیس

کادر مجرب ما به صورت شبانه روزی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات امداد خودرو در سیس هستند. شما همشهریان عزیز می‌توانید در هر ساعت از شبانه روزی با شماره ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵ تماس گرفته و یدک کش، خودروبر و یا مکانیک سیار در خواست دهید.

چگونه امداد خودرو قانونی و متخصص را تشخیص دهیم؟؟

قبل از تماس با امداد خودرو بهتر است در مورد سوابق امداد خودرو تحقیق کنید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید مدارک و اعتبار نامه‌های یک امداد خودرو است. هر امداد خودرو بهتر است یک شرکت ثبتی داشته باشد و مجوزهای لازم را از پایانه بار و تعزیرات و اتحادیه‌ی امداد خودرو داشته باشد. نقطه‌ی مهم دیگری که برای انتخاب یک امداد خودرو مناسب باید در نظر بگیرید این است که این امداد خودرو باید از دید مردم نیز یک امداد خودروی کارآمد و مقرون به صرفه باشد لذا نظرهای کاربران را در پلت فرم نقشه‌ی گوگل را بررسی کنید تا نقاط ضعف و قدرت یک امداد خودرو را متوجه شود.

کارکنان امداد خودرو سیس

امداد خودروی همیار نصیر ایثار هرکسی را برای ارایه‌ی خدمات امداد خودرو در سیه رود و سایر شهرها استخدام نمی‌کند. کارکنان ما باید در امر امداد خودرو مجرب و کاردان باشند که شامل خدمات مکانیکی باتری سازی و حمل خودرو می‌باشد.

شماره امداد خودرو شبانه روزی سیس / ۰۹۱۴۶۴۳۰۸۸۵

اگر در سیس و حومه‌ی سیس در هر ساعتی از شبانه روز در راه مانده‌اید و خودروی شما خراب شده است با امداد خودرو شبانه روزی در سیس تماس بگیرید. ما خودروی شما را در اسرع وقت تعمیر و یا حمل خواهیم کرد.

کی با امداد خودرو تماس بگیریم؟

ابتدا خودروی خود را کاملا بازرسی نمایید و سعی کنید خودرو را راه اندازی کنید. اگر نتوانستید خودرو را راه اندازی کرده و به راه خود ادامه دهید با امداد خودرو تماس بگیرید. پس از تماس با امداد خودرو مشکل ماشین را توضیح دهید تا تکنسین‌های ما شما را راه نمایی کنند. اگر خودروی شما در محل خراب شده قابل تعمیر نباشد.

خدمات امداد خودرو در سیس

مکانیک سیار سیس

اگر خودروی شما در راه خراب شده است حمل خودرو همیشه به مکانیکی مقرون به صرفه نباشد. ابتدا سعی کنید مشکل شما توسط افراد خبره در محل خراب شده برطرف گردد. اگر مشکل ماشین شما در محل خراب شده برطرف نشد با ما تماس بگیرید تا متخصص مکانیکی را به محل شما اعزام کنیم.

باتری ساز سیار سیس

جهت تعویض کلیه‌ی قطعات برقی خودرو و رفع اتصالات برقی خودرو با باتری ساز سیار در سیس تماس بگیرید. ما کلیه‌ی عیوب برقی شما را در محل خراب شده راه اندازی خواهیم کرد.


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9