امداد خودرو بازرگان

امداد خودرو بازرگان یکی از نمایندگی های خودروبر۲۴۷ در کشور است که بالای ۱۵ سال سابقه کار امدادی در سراسر کشور دارد. امداد خودرو بازرگان دارای مجوز رسمی از سازمان ترافیک،پایانه و اتحادیه امداد خودرو کشور می‌باشد. امداد خودرو بازرگان انواع خدمات امدادی بخصوص حمل خودرو از بازرگان و حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور ارائه می‌دهد.

برای هماهنگی و ارتباط با امداد گران ما در بازرگان یا سراسر استان آذربایجان غربی یا درخواست حمل خودرو از بازرگان به سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید کارشناسان ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

کلیه خدمات امداد خودرو بازرگان

 1. کفی خودروبر بازرگان
 2. یدک کش بازرگان
 3. جرثقیل ماشین بر بازرگان
 4. مکانیک سیار بازرگان
 5. امداد باطری سیار بازرگان
 6. امداد قفل و سوئیچ سیاربازرگان
 7. پنچرگیری سیار بازرگان
 8. سوخت رسانی سیار بازرگان
 9. حمل خودرو به سراسر کشور
 10. حمل خودرو به خارج از کشور
 11. راهنمای تلفنی رایگان

کفی خودروبر بازرگان

کفی خودروبر بازرگان انواع خودروهای صفر ایرانی و خارجی یا لوکس را به درخواست صاحب خودرو در سریع ترین زمان ممکن با کفی خودروبر بازرگان توسط رانندگان حمل خودرو بازرگان به صورت شبانه روزی به مقصد مورد نظر صاحب خودرو در سراسر کشور انتقال می‌دهند. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از بازرگان به مقصد مورد نظر شما با شماره کفی خودروبر بازرگان ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

یدک کش بازرگان

یدک کش بازرگان انواع ماشین‌های تعمیری، تصادفی، اسقاطی و تمامی خودروهای مشکل دار و در راه مانده را به درخواست صاحب خودرو از بازرگان به مقصد مورد نظر مشتری حمل می‌کند. جهت درخواست یدک کش از بازرگان به سراسر کشور به صورت شبانه روزی با شماره یدک کش بازرگان ۰۹۹۰۳۸۱۷۳۶۰ تماس بگیرید.

جرثقیل ماشین بر بازرگان

حمل انواع خودروهای تصادفی،تعمیری،اسقاطی و..توسط جرثقیل ماشین بر بازرگان به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. علاوه بر آن خودروهایی که به هر دلیل در جایی افتاده یا گیر کرده‌اند توسط جرثقیل ماشین بر امدادرسانی شده و به محل مورد نظر صاحب خودرو حمل می‌شود یا حتی ماشین هایی که کنار خیابان در قسمت های پارک ممنوع پارک کرده‌اند توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه و با جرثقیل ماشین بر به پارکینگ منتقل می‌شوند.

مکانیک سیار بازرگان

مکانیک سیار بازرگان انواع خودروهای تعمیری و یا هرگونه مشکلات فنی خودروها را با ابزارهای پیشرفته و به روزه و با بهره گیری از تخصص فنی خود عیب یابی و تعمیر میکند جهت درخواست هرگونه مشکلات فنی خودروی خود در بازرگان با امداد خودروی بازرگان ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس گرفته و مکانیک سیار بازرگان را درخواست کنید.

امداد باطری سیار بازرگان

عیب یابی،تعمیر و یا تعویض در محل باطری انواع خودروهای ایرانی و خارجی توسط امداد باطری سیار بازرگان در امداد خودرو بازرگان همه روزه به صورت شبانه روزی در بازرگان و همچنین استان آذربایجان غربی ارائه میشود.

حمل خودرو به سراسر کشور

امداد خودرو بازرگان علاوه بر ارائه تمام خدمات امدادی برای انواع خودروها در بازرگان کلیه خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر،یدک کش و جرثقیل ماشین بر از بازرگان به سراسر کشور نیز ارائه می‌کند برای درخواست حمل خودرو از بازرگان یا هرنقطه از استان آذربایجان غربی به سراسر کشور با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ همه روزه در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

حمل خودرو به خارج از کشور

امداد خودرو بازرگان علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز حمل خودرو با کفی خودروبر انجام می‌دهد. این امداد خودرو بازرگان خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می‌دهد. جهت درخواست و هماهنگی حمل خودرو از بازرگان یا حتی کل استان آذربایجان غربی به سراسر کشور یا خارج از کشور کافیست با شماره ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷ تماس بگیرید.

چرا امداد خودرو بازرگان را انتخاب میکنیم؟؟!!

 1. دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای مربوطه
 2. بیش از ۱۵ سال سابقه
 3. امداد رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی
 4. امدادگران باسابقه و کاربلد
 5. کارشناسان متخصص
 6. راهنمای تلفنی رایگان
 7. دفترمرکزی
 8. سایت معتبر و رسمی
 9. گزینه ارسال لوکیشن از واتساپ
 10. استفاده از GPS در صورت نیاز
 11. نرخ دولتی
 12. تیم حرفه ای و قوی
 13. تحت پوشش قراردادن تمام استان و شهرهای کشور
 14. حمل خودرو به سراسر کشور
 15. حمل خودرو به خارج از کشور
 16. نمایندگی در سراسر کشور
 17. تضمین کیفیت خدمات
 18. پشتیبانی
 19. استفاده از قطعات اصل
 20. ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن
 21. ارائه خدمات با کیفیت مثال زدنی
 22. مشتری مداری
 23. رعایت اخلاق حرفه ای در کار

شماره امداد خودرو بازرگان / ۰۹۱۹۶۸۱۷۵۶۷

پشتیبانی

تمامی خدمات حمل خودرو به صورت رایگان توسط تیم امداد خودرو بازرگان تا رسیدن خودروی شما به مقصد به طور صحیح و سالم به صورت شبانه روزی پشتیبانی می‌شود. با امداد خودرو بازرگان حتی ذره‌ای نگران خودروی در حال حمل خود به شهر یا کشورهای دیگر نباشید.

برخی شهرهای فعال:

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو جلفا

امداد خودرو مرند

امداد خودرو سمنان

خودروبر تهران


دیدگاه خود را بنویسید

car-crash-1car-crash-2car-crash-3car-crash-4car-crash-5car-crash-6car-crash-7car-crash-8car-crash-9